Author Topic: Seminar Matika , Fyzika  (Read 14761 times)

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #25 on: 05.08.2010, 03:51:34 »
matiku posledneho rocnika gympla som odignoroval  takze o derivaciach viem velke nic a ktovie co viac sa tam prebralo ...
derivácie budú v prvom ročníku normálne postupne odzačiatku preberané.., takže žiadne vedomosti ti ku tomu netreba..
presnejší prehľad je tu: http://web.tuke.sk/fei-km/index.php?page=mat1 » Odporúčaná literatúra
aj počítač je len človek..

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #26 on: 05.08.2010, 13:05:06 »
tie derivacie zvladnes v pohode, vsetko sa bude preberat... :)
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #27 on: 05.08.2010, 14:53:31 »
Čo si sa pýtal o tie prípravné kurzy, tak ja som chodil na elektro ale keďže nebývam v KE, išlo skôr o to "oťukať sa". Za seba hovorím, že ten kurz mi nič nedal.

lebo si nedaval pozor ! hanba ti ! takto sa xes aj nadalej ucit ? zamysli sa nadsebou prosim, pre vlastne dobro
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

DarthVader

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 507
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #28 on: 21.08.2010, 04:49:34 »
Ja som mal skúšku s Olčákom - žiadne príklady.  :P S Gibovou neviem aké mali príklady

no ako ked budete mat gibovu ako prednasajucu v ls na fyzike tak pohoda nenormalna a ked mas nahodou ze maturu z fyzy taku ze si sa aj daco naucil ako ja napr. tak to sa na skusku ani ucit nemusis  ;)

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #29 on: 24.08.2010, 21:54:04 »
Ja som na SPSE KE mal Fyziku len prvé 2 ročníky a nebol som na žiadnom seminári pred nástupom ani na tom, čo sme sa mali v letnom semestri. Na ten by som aj šiel, ale som sa prihlásil na telesnú a potom akože v tom istom čase dali aj Fyziku - ta som im dlabal. Skúšku som dal v pohode na prvý krát, som potom aj chcel ísť opraviť D, ale mi to nevyšlo. Žiadny kurz podľa mňa netreba, ja sa viem v pohode zavrieť do izby a študovať kým to nepochopím (aj keby som tým zabil celý deň). Veď na nete sa dá nájsť takmer všetko, nechce sa mi dakde trepať, keď sa to môžem naučiť aj doma.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #30 on: 24.08.2010, 23:33:18 »
Ja som mal skúšku s Olčákom - žiadne príklady.  :P S Gibovou neviem aké mali príklady
To je akoze vyhoda? :D Preto bolo pri Olcakovi asi 40 ludi na dekanskom a pri Gibovej tak sedem... :D

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #31 on: 25.08.2010, 03:44:07 »
Ja som mal skúšku s Olčákom - žiadne príklady.  :P S Gibovou neviem aké mali príklady
To je akoze vyhoda? :D Preto bolo pri Olcakovi asi 40 ludi na dekanskom a pri Gibovej tak sedem... :D
Pre mňa bola, keďže som nevedel počítať asi takú polovicu :D.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

Shwollo

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 436
    • View Profile
Re: Seminar Matika , Fyzika
« Reply #32 on: 28.08.2010, 17:53:11 »
Ja som mal skúšku s Olčákom - žiadne príklady.  :P S Gibovou neviem aké mali príklady
To je akoze vyhoda? :D Preto bolo pri Olcakovi asi 40 ludi na dekanskom a pri Gibovej tak sedem... :D
pre mňa to je tiež výhoda. Ja som príklady nevedel.
nepíšte mi SS - radšej mi píšte mail. (tá obálka pod mojim avatarom :)))