Author Topic: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)  (Read 4526 times)

snoopy77

  • Newbie
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« on: 11.06.2010, 04:20:50 »
zdravim Vas,
absolvoval niekto predmety ako Automobilova elektrotechnika, alebo Satelitne technologie a sluzby? ... Ak hej, nepopisete strucne par vetami ci sa tieto predmety oplati navolit, ci su v pohode, resp co ine si zvolit ak nie tieto? .... diki

vlajus

  • Guest
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #1 on: 14.06.2010, 02:10:20 »
Automobilová elektrotechnika je úplne v pohode a je to dosť zaujímavé, ten druhý predmet som nemal.

Bohemian_9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #2 on: 18.06.2010, 15:57:05 »
Mam jednu otazocku... v letnom semestri mam medzi Povinne volitelnymi  predmetmi predmet Odborna prax vo firme . to akoze ked si to zapisem potom pojdem praxovat do nejakej firmy alebo to je len nejaky teoreticky predemt???  ???

vlajus

  • Guest
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #3 on: 18.06.2010, 20:58:20 »
Keď si zapíšeš prax, tak by si mal praxovať v nejakej firme, ktorá ale súvisí s tvojím odborom. Potom na konci roka musíš doniesť taký papier, že čo všetko si na praxi robil, nejaké info o tej firme a tak, samozrejme potvrdené firmou. To či tam aj reálne budeš, to je druhá vec.

My sme niektorí praxovali priamo v škole, to bolo najlepšie, aspoň sme nemuseli hľadať prax niekde vo firme.

Bohemian_9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #4 on: 18.06.2010, 22:56:36 »
dik za info.... takze to tak vyzera ze ta prax bude v pohodke alebo ani ne??

vlajus

  • Guest
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #5 on: 19.06.2010, 00:38:43 »
Podľa toho kde si ju vybavíš, poprípade ak bude treba niečo na katedre robiť, tak priamo v škole, ale nespoliehal by som sa iba na to. Na akej katedre si? Ktorý ročník budeš? Tretí predpokladám, aspoň my sme mali prax v tretiom.

Bohemian_9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #6 on: 19.06.2010, 01:47:00 »
jj budem to mat v tretiaku v letnom semestri... a som na KEMPI odbor inzinierstvo riadenia priemyslu

vlajus

  • Guest
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #7 on: 19.06.2010, 22:29:59 »
Ja som tiež na KEMPI, odbor Automatizácia mechatronických systémov. Takže možno budete mať aj vy prax v škole, my sme mali asi nejaký ôsmi, ostatný mali prax vo firmách a dvaja z nášho odboru si prax nezapísali.

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: predmety v 3. rocniku, dajte info mladsim :)
« Reply #8 on: 20.06.2010, 18:47:13 »
my sme prax este tento rok ako predmet nemali...