Author Topic: programovanie  (Read 59179 times)

neucilasom

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #25 on: 28.04.2010, 17:49:14 »
1.Neviem ci je niekto uplne OK ked si mysli ze Mirek alias Antiplagiator predava zadania ;D . Neverim ze clovek, ktory aj napriek mlademu veku je uz teraz vysoko vazeny medzi kolegami a ma pred sebou velku buducnost ci uz na TUKE alebo mimo nej by riskoval za 15 eur. To by bola naozaj sranda.

2. A tiez neviem pochopit preco je az taky velky hriech ked student si kupi nejake to zadanie ved studenti to tak robili uz aj pred 20 rokmi. A aby ste ma chapali nehovorim o studentoch - lenivych opilcoch ktorym sa fakt nic nechce ale napriklad o gymnazistoch ktory doteraz naozaj nemali docinenia s C-ckom pridu sem navali sa im hromada materialov o vsetkom moznom uz pocas 2. cvika su "off topic" ale napriek tomu sa snazia ale zadanie aj tak nevedia spravit tak to teda kupia ale pozru sa do toho pred odovzdavanim. Neviem preco sa dzube do kazdeho rovnako nejake rozdiely by sa robit jednoznacne mali.

cenki

  • Guest
Re: programovanie
« Reply #26 on: 28.04.2010, 17:54:53 »
Quote from: neucilasom
2. A tiez neviem pochopit preco je az taky velky hriech ked student si kupi nejake to zadanie ...
Pekná reč.

revelc

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #27 on: 28.04.2010, 18:05:11 »
neucilasom: suhlas
Čo môžeš urobiť dnes odlož na pozajtra a ziskaš deň voľna.

"I'm a man of simple tastes. I enjoy dynamite...and gunpowder...and gasoline! "

Robokop

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #28 on: 28.04.2010, 18:22:49 »
Noooo budto mirek ozaj robi tie zadania, co by bolo velmi zaujimave  :D alebo antiplagiator ako ho tu nazvali takto len chce vysondovat, kto si da spravit zadanie u niekoho....mozem byt paranoidny, ale tak istu logiku by to davalo :trestac:

freshmakerik

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 570
  • v ?avej ruke mám kladivo keby nebolo vidno ;)
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #29 on: 28.04.2010, 18:23:08 »
aj počítač je len človek..

Safyia

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1328
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #30 on: 28.04.2010, 18:30:59 »
jeezis sak si randu robi z neho ;D Metalbreath ocividne neklika ludom na profily :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #31 on: 28.04.2010, 18:51:50 »
Noooo budto mirek ozaj robi tie zadania, co by bolo velmi zaujimave  :D alebo antiplagiator ako ho tu nazvali takto len chce vysondovat, kto si da spravit zadanie u niekoho....mozem byt paranoidny, ale tak istu logiku by to davalo :trestac:

vela spekulujes, mirek si robi srandu :D
brix will be shat

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: programovanie
« Reply #32 on: 28.04.2010, 19:21:17 »
2. A tiez neviem pochopit preco je az taky velky hriech ked student si kupi nejake to zadanie ved studenti to tak robili uz aj pred 20 rokmi. A aby ste ma chapali nehovorim o studentoch - lenivych opilcoch ktorym sa fakt nic nechce ale napriklad o gymnazistoch ktory doteraz naozaj nemali docinenia s C-ckom pridu sem navali sa im hromada materialov o vsetkom moznom uz pocas 2. cvika su "off topic" ale napriek tomu sa snazia ale zadanie aj tak nevedia spravit tak to teda kupia ale pozru sa do toho pred odovzdavanim. Neviem preco sa dzube do kazdeho rovnako nejake rozdiely by sa robit jednoznacne mali.

Suhlas: preco nie kupit. Vsak to je skoro ako platit doucovanie. (to uz ze do toho ten dany clovek ani nepozre, je jeho problem), ale necakajte ze dakto vam to urobi namiesto vas zadarmo... vy by ste urcite isli napisat zadarmo zapoctovku za niekoho ineho ?!

Nesuhlas: robit rozdiely ? A co s tymi co idu z nie gympla... kde napriklad taka fyzika / matika nie je tak ucena, mali by byt tiez prepustene len tak cez zapoctovky, ked ich nespravi ?

Nehovorim nic, ked programovanie mas ako predmet len v 1. rocniku, a dalej nebudes kde riesit... kupis zadanie, odovzdas, a tym cheatujes ako by si pretahakoval fyziku, matiku, atd..  Ale ked si na informatike, tak aspon by trebalo snazit sa to naucit - inak nema vyznam chodit na tento odbor - ani dievcata nie su :( (len zopar).



BTW. Mirek. Chcem si kupit z toho zadania 2. Aj pre kamosa. Mozem mat zlavu? :)


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

metalbreath

  • Newbie
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #33 on: 28.04.2010, 20:13:59 »
jeezis sak si randu robi z neho ;D Metalbreath ocividne neklika ludom na profily :D

No počkať toto čo má byť??????

Brand

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #34 on: 28.04.2010, 20:19:01 »
ze Mirekove zadania su uplne najsamsuper, najrychlejsie, najomptimalnejsie, lebo tu implementaciu Karla sam aj spravil, to malokto vie, vsetci si myslia, ze za tym stoji isty M.Biňas...

Takze cim skor kup!


mirek

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 448
  • darkman ZX 128k
    • View Profile
    • domovská stránka
Re: programovanie
« Reply #35 on: 28.04.2010, 20:47:29 »
Noooo budto mirek ozaj robi tie zadania, co by bolo velmi zaujimave  :D alebo antiplagiator ako ho tu nazvali takto len chce vysondovat, kto si da spravit zadanie u niekoho....mozem byt paranoidny, ale tak istu logiku by to davalo :trestac:

vela spekulujes, mirek si robi srandu :D

hej - srandu. ale uz som zacal byt na vazkach, ked som zacal pocitat mozne zisky... dovolenka ista... :-) to aby som si spravil este jeden login alebo nasadil agenta :-)
So say we all!

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #36 on: 28.04.2010, 20:56:26 »
tak!
brix will be shat

neucilasom

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #37 on: 28.04.2010, 21:28:49 »
2. A tiez neviem pochopit preco je az taky velky hriech ked student si kupi nejake to zadanie ved studenti to tak robili uz aj pred 20 rokmi. A aby ste ma chapali nehovorim o studentoch - lenivych opilcoch ktorym sa fakt nic nechce ale napriklad o gymnazistoch ktory doteraz naozaj nemali docinenia s C-ckom pridu sem navali sa im hromada materialov o vsetkom moznom uz pocas 2. cvika su "off topic" ale napriek tomu sa snazia ale zadanie aj tak nevedia spravit tak to teda kupia ale pozru sa do toho pred odovzdavanim. Neviem preco sa dzube do kazdeho rovnako nejake rozdiely by sa robit jednoznacne mali.

Suhlas: preco nie kupit. Vsak to je skoro ako platit doucovanie. (to uz ze do toho ten dany clovek ani nepozre, je jeho problem), ale necakajte ze dakto vam to urobi namiesto vas zadarmo... vy by ste urcite isli napisat zadarmo zapoctovku za niekoho ineho ?!

Nesuhlas: robit rozdiely ? A co s tymi co idu z nie gympla... kde napriklad taka fyzika / matika nie je tak ucena, mali by byt tiez prepustene len tak cez zapoctovky, ked ich nespravi ?

Nehovorim nic, ked programovanie mas ako predmet len v 1. rocniku, a dalej nebudes kde riesit... kupis zadanie, odovzdas, a tym cheatujes ako by si pretahakoval fyziku, matiku, atd..  Ale ked si na informatike, tak aspon by trebalo snazit sa to naucit - inak nema vyznam chodit na tento odbor - ani dievcata nie su :( (len zopar).



BTW. Mirek. Chcem si kupit z toho zadania 2. Aj pre kamosa. Mozem mat zlavu? :)
Asi sme sa nepochopili ja som nemyslel tak ze by sa rozdiely mali robit medzi tym kto z akej skoly je to urcite nie. Ale medzi tymi co su lenivy opilci a maju snahu len zabranit suvislej praci na cvikach a medzi podstivimi studentmi. A suhlasim s tebou v tom ze programovanie bude potrebne aj vo vyssich rocnikoch a to je samozrejmost ze ked student aj prejde cez predmet ale nema v tom jasne tak si na to cez leto sadne lebo musite uznat ze cez semester sa to jednoducho neda mame aj ine predmety nie len programko.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: programovanie
« Reply #38 on: 28.04.2010, 21:37:40 »
suhlasim s vyssie napisanym


+ aky vyznam ma skuska ked skusku zrobia taky co zadania neurobily *ALEBO* aky vyznam ma zadanie ked bez spravenia zadania sa da spravit skuska ?

a podla mna nema uplne ziaden vyznam si robit zadania z kazdeho jedneho predmetu ktory je potrebny absolvovat na tejto skole lebo itak tie zadania cloveku nic nedaju a podruhe v sucasnosti nexistuje aby jeden clovek ovladal na potrebnej urovni vsetky tie veci co sa tu riesia 
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

neucilasom

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #39 on: 28.04.2010, 22:26:36 »


hej - srandu. ale uz som zacal byt na vazkach, ked som zacal pocitat mozne zisky... dovolenka ista... :-) to aby som si spravil este jeden login alebo nasadil agenta :-)
No podla mna pan Binas je to na zamyslenie ked cviciaceho pri situacii ked 80 az 90 % nevie urobit zadanie napadne to ze by mal na dovolenku a nie to ze kde asi mohol urobit chybu. "A samozrejme je mi jasne ze cviciaci sa nikdy nemylia to len studenti su vzdy navine."

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #40 on: 28.04.2010, 22:27:33 »


hej - srandu. ale uz som zacal byt na vazkach, ked som zacal pocitat mozne zisky... dovolenka ista... :-) to aby som si spravil este jeden login alebo nasadil agenta :-)
No podla mna pan Binas je to na zamyslenie ked cviciaceho pri situacii ked 80 az 90 % nevie urobit zadanie napadne to ze by mal na dovolenku a nie to ze kde asi mohol urobit chybu. "A samozrejme je mi jasne ze cviciaci sa nikdy nemylia to len studenti su vzdy navine."

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L

odkedy moze cviciaci za to ze studenti su jebnuti?

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L

je len malo ucitelov ktory spravili tolko pre studentov ako binas

neucilasom toto si teraz prehnal/a
brix will be shat

neucilasom

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #41 on: 28.04.2010, 22:32:20 »


hej - srandu. ale uz som zacal byt na vazkach, ked som zacal pocitat mozne zisky... dovolenka ista... :-) to aby som si spravil este jeden login alebo nasadil agenta :-)
No podla mna pan Binas je to na zamyslenie ked cviciaceho pri situacii ked 80 az 90 % nevie urobit zadanie napadne to ze by mal na dovolenku a nie to ze kde asi mohol urobit chybu. "A samozrejme je mi jasne ze cviciaci sa nikdy nemylia to len studenti su vzdy navine."

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L

odkedy moze cviciaci za to ze studenti su jebnuti?

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L

je len malo ucitelov ktory spravili tolko pre studentov ako binas

neucilasom toto si teraz prehnal/a
Asi ma nechapes ja tu nekydam na  binasa ok? ale su aj iny cviciaci nekazdeho uci binas. Ale co to by som vedel vytknut aj konkretne jemu.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #42 on: 28.04.2010, 22:34:07 »
no daj, vytkni

a na koho kydas ked nie na binasa? kto iny je spomenuty v tom poste? no ale ja to tu nebudem riesit lebo potom sa zas rozpicujem ako obycajne
brix will be shat

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #43 on: 28.04.2010, 22:39:51 »


hej - srandu. ale uz som zacal byt na vazkach, ked som zacal pocitat mozne zisky... dovolenka ista... :-) to aby som si spravil este jeden login alebo nasadil agenta :-)
No podla mna pan Binas je to na zamyslenie ked cviciaceho pri situacii ked 80 az 90 % nevie urobit zadanie napadne to ze by mal na dovolenku a nie to ze kde asi mohol urobit chybu. "A samozrejme je mi jasne ze cviciaci sa nikdy nemylia to len studenti su vzdy navine."

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L

odkedy moze cviciaci za to ze studenti su jebnuti?

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...L

je len malo ucitelov ktory spravili tolko pre studentov ako binas

neucilasom toto si teraz prehnal/a
Asi ma nechapes ja tu nekydam na  binasa ok? ale su aj iny cviciaci nekazdeho uci binas. Ale co to by som vedel vytknut aj konkretne jemu.

Vytkni si členok!!!!! :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

Robokop

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #44 on: 28.04.2010, 22:40:17 »
Noooo budto mirek ozaj robi tie zadania, co by bolo velmi zaujimave  :D alebo antiplagiator ako ho tu nazvali takto len chce vysondovat, kto si da spravit zadanie u niekoho....mozem byt paranoidny, ale tak istu logiku by to davalo :trestac:

vela spekulujes, mirek si robi srandu :D

Niekedy aj pospekulovat treba...ale tak sak jasne to boli len spekulacie nikde som netvrdil, ze je to tak naisto :D

a k teme ked uz ho ta preberate....osobne si myslim, ze sa s nim celkom da..mam ho na cvikach a som spokojny, celkovo to berie tak s humorom vsetko a takych ludi je tu na tej skole malo....

totaluser

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 621
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #45 on: 28.04.2010, 22:40:22 »
no ja teda by som nevedel
cvika su pripravene fajn
vzdy VZDY ked je nejaky problem da sa opytat a VZDY sa to nejako vyriesi (rozumej Mirek to vyriesi)
to ze 80-90% nevie spravit toto zadanie je smutne a fakt nie chyba cviciaceho

kebyze to povies o ASM tak ok, ale o programku takto nehovor, ok?

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #46 on: 28.04.2010, 22:40:28 »
ide letooo, teplooo, vodaaa, krasne pocasie, sporo odete babenky co tam po skole :D nerieste skolu :D

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #47 on: 28.04.2010, 23:12:08 »
boha ale ste tu naspamovali dosť sračiek ! ;P,... ani to nečítam, tak teda kto má záujem spraviť mi to zadanie za istý finančný obnos? :D

pooler

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: programovanie
« Reply #48 on: 28.04.2010, 23:32:51 »
spravím takmer každé ZADANIE... s menším okomentovaním za cca 4-5 €
už mám zadanie č. 8 a aj 7
- ak chce niekto jedno z tých dvoch, tak dnes budem na nete len do cca 20:00, potom cestujem niekde, a vrátim sa až cca v pondelok večer ...

mal by som spraviť aj zadanie č. 21

takže ak chce niekto nejaké ine zadanie, tak nech do 20:00 napíše, lebo inak budem robiť zadania naslepo (zaradom/nahodne/podľa obtiažnosti), kedže do pondelka nebudem pravdepodobne na nete


EDIT: takže nakoniec môžem od utorka robiť zadania .. dovtedy nič, žiadne
« Last Edit: 29.04.2010, 00:08:40 by pooler »

cenki

  • Guest
Re: programovanie
« Reply #49 on: 28.04.2010, 23:59:48 »
spravím takmer každé ZADANIE... s menším okomentovaním za cca 4-5 €
už mám zadanie č. 8 a aj 7
- ak chce niekto jedno z tých dvoch, tak dnes budem na nete len do cca 20:00, potom cestujem niekde, a vrátim sa až cca v pondelok večer ...

mal by som spraviť aj zadanie č. 21
Obsahuju tvoje zadania dokumentaciu, popis algoritmu, vyvojovy diagram, uzivatelsku prirucku (teda prevezmem a odovzdam)? Alebo je to len surovy program s par zakladnymi komentarmi?