Author Topic: Numerická matematika, pravdepodobnos? a matematická štatistika  (Read 46640 times)

citro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 207
    • View Profile
Zakladam tuto temu s cielom riesit otazky ohladom prikladov (a teorie) prosim nezakladajte dalsiu temu :)

citro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 207
    • View Profile
mam na vas prosbu, nezakupil som si este tu knizku a chcel by som si dopocitat domacu ulohu no nemam znenie :D

jedna sa o priklady : niekde za stranou 88 priklad 7.7 od d) po k) keby niekto odfotil dostane boču odomna  :D

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
tu mas celu tu stranu s prikladmi..  :)
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

citro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 207
    • View Profile
dakujem  :buttrock:

boču chces?  :D

matt

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 116
    • View Profile
od teba radsej nie..  ;D ;D
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." (Barney Stinson)
"Where is your suit? Just once, when I say "suit up," I'd like you to put on a suit!" (Barney Stinson)

citro

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 207
    • View Profile
info pre ludi co este nemaju zakupenu tu modru knizku

je vypredana ale budu ju mat zajtra od 11-stej
for less IQ: 23.2.2010 od 11:00

btw ked neviete najst ulicu vystupne na zastavke hlavna posta

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile
kto by chcel okopirovat tu modru knizku, dam ju k dispozicii

Daron

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
    • View Profile
jak sa voal ten shop kde ju maju, zabudol som si to zapisat a dnes som to nevedel najst :D

Soulbutcher

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
equilibria na Poštovej (asi 13 ale nie som si istý)

Dragoon17

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 526
    • View Profile
equilibria na Poštovej (asi 13 ale nie som si istý)
hej presne take drevene hnede vrata su tam a na takej ruzovej cedulke napisane ze equilibria  treba zazvonit, bo to je len nejaka agentura abo take daco ,ale knihy maju este kopec  :puf:

Jerrynko

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
ozaj. ako sa ta kniha presne vola? a nejde nahodou niekto ju kupit aby zobral aj mne a potom sa vyrovname?

Bohemian_9

  • Newbie
  • *
  • Posts: 22
    • View Profile
dnes som bol ze si pojdem tu knihu kupit ale uz ju nemali... ??? ale aspon som si ju zarezerovoval na piatok, vtedy by mala prist dalsia varka 8)

Daron

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
    • View Profile
tiez som tam bol okolo pol jednej a uz neboli, ta k som si ju len rezervoval :-)

dEVIANT

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1311
  • Robím, čo môžem. Keď nerobím, nemôžem!
    • View Profile
Autogramiádu bude mať Daňo na cviku či???:D Dal by som si ju podpísať ...keď už je to taký bestseller :D
Nie je nič nákazlivejšie ako rozhodný a presvedčením sa vyznačujúci život.

miso44

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 50
    • View Profile
ak ma niekto vypocitany priklad z knihy 7.46, mohol by to ofotit a upnut tu niekam, dakujem :)

Jordy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Prosim vas ma niekto QToctave ? stiahol som uz dva verzie pre "windows" ale itak mi to nejde vzdy mi to bud hodi chybu alebo mi to spusti ale jednoducho to nejde ... tak ked ma niekto funkcnu verziu mohol by ju poskytnut alebo aspon link nanu dakujem :)

Mike

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 634
    • View Profile

Jordy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
nic v zlom ale ocakaval som nejaky final produkt a nie este kompilaciu .....proste musi niekde nieco existovat :D

Pheppo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
http://share-rapid.com/stahuj/1026857/qtoctave-0-7-2.exe

Tu to mas, s tym by si uz nemal mat problem ak vies klikat NEXT ;)

petocervik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Super, ja som tiež pri tom QtOctave maturoval a nakoniec som to vzdal (sa mi vôbec nechcelo riešiť dajaké návody, keď som mal už nainštalovaný full Matlab). Dal som si ho len pod Ubuntu. Teraz si ho dám aj na Win7  :ropebanana:.
Kybernetika a informačno-riadiace systémy 2. ročník

MasacreStN

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Super, ja som tiež pri tom QtOctave maturoval a nakoniec som to vzdal (sa mi vôbec nechcelo riešiť dajaké návody, keď som mal už nainštalovaný full Matlab). Dal som si ho len pod Ubuntu. Teraz si ho dám aj na Win7  :ropebanana:.

octava je v repozitaroch na linuxe cize staci dat vyhladat octava a dat pridat a je to spravene a nainstalovane za 5 minut
haptaptapta

harpuna2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
vie mi niekto povedat na 100% kedy je započet z matematiky III . Prednašajuci Pribis

wirer

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 369
  • ... wirerko ...
    • View Profile
    • homepage :-P
streda 21.4.2010 na prednáške (buď od 9:10 alebo od 10:10 tuším)

harpuna2

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 54
    • View Profile
Nech sa páči rozdelenie do skupín :
Rozdelenie:
Od A po Kral     --    9:10
Od Kudlac do konca -- 10:15

Pribis.

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
servus borci, neskenoval niekto tu modru zbierku, alebo nie je niekde v elektronickej podobe, lebo sa k nej neviem dostat a zapoctovka ide?   >:( resp. nenasla by sa nejaka dobra dusa, ktora by to do tej elektronickej podoby dala?  :beer1: