Author Topic: Cudzi jazyk ???  (Read 4804 times)

pepco

  • Guest
Cudzi jazyk ???
« on: 04.02.2010, 17:11:24 »
na stranke FEI je takyto oznam:

Upozorňujeme prvákov, že v ďalšom štúdiu je povinný Anglický jazyk vo dvoch úrovniach - mierne pokročilí alebo pokročilí. Odporúčame prvákom, ktorí potrebujú prípravný kurz, nech sa prihlásia v LS na výberový predmet Anglický jazyk FEI - prípravný kurz. Katedra jazykov sprístupnila tento predmet na podávanie požiadaviek do 8.2.2010. Môžte teda podávať požiadavky na zápis tohto predmetu.

neviem o tom aby terajsi piataci mali povinny nejaky jazyk nato aby skoncili ING, plati to teda pre nas alebo nie???

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #1 on: 04.02.2010, 17:26:18 »
nerob paniku :) urcite tu nejde o nas

letolto

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #2 on: 04.02.2010, 18:12:13 »
mne sa zda, ze treba (ale nie som si 100% isty)...

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #3 on: 04.02.2010, 18:27:41 »
este raz si pracitajte celu vetu....upozornuju terajsich prvakov bakalarskeho studia, ze v dalsom priebehu studia bude povinny anglicky jazyk...tak pre tie lamy co nevedia po anglicky si mozu teraz zvolit jazyk aby sa naucili a nemali potom problemy...chapete alebo treba nakreslit? a urcite my v 2.roc ing studia ziaden jazyk mat nebudeme...cize odveci sprava a nie pre nas

LONEr

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 202
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #4 on: 04.02.2010, 18:29:55 »
nemali na mysli iba prvakov bakalarskeho studia? lebo odrazka nad tym je specialne pre nich.
+ v studijnom plane pre ing som nenasiel nic podobne

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #5 on: 04.02.2010, 22:03:54 »
sak terajsi prvaci su ake lamy oproti nam, ked sme boli prvaci ?
nemaju na com vyletiet uz, ked matiky nemaju, fyziku nemaju, elektriku nemaju ... takze aj lamy sa dostanu dalej do vyssich rocnikov. A aby vedeli zvladat napr Siete-Cisco ... tak tu anglinu im treba.
« Last Edit: 04.02.2010, 22:16:20 by badi »
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

Viper_No1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 285
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #6 on: 05.02.2010, 01:01:48 »
mal som tu pokrocilu anglinu v druhaku ako volitelny, lebo som myslel, ze sa nieco naucim snad... no bola to uplna zbytocnost, uroven vyucovania = stredna skola... mozno teraz, ked to je povinne sa nieco zmenilo, ale ak nie tak ...
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #7 on: 05.02.2010, 01:35:44 »
mal som tu pokrocilu anglinu v druhaku ako volitelny, lebo som myslel, ze sa nieco naucim snad... no bola to uplna zbytocnost, uroven vyucovania = stredna skola... mozno teraz, ked to je povinne sa nieco zmenilo, ale ak nie tak ...

tiez som to mal v druhaku, lebo uz vtedy ma ktosi splasil, ze je to potrebne...tak sa vsetci odhlasili a ja som odchodil :D moc mi to nedalo no...2 kredity :D

Matolator

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #8 on: 05.02.2010, 04:22:44 »
sak jasne, ze nic nebudeme mat...to je len pre prvakov bakalarskeho...kláda

Matolator

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #9 on: 05.02.2010, 04:23:19 »
hej a PUQ nemas nato aby si to nakreslil :D

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #10 on: 05.02.2010, 04:39:55 »
hej a PUQ nemas nato aby si to nakreslil :D

ale dalo by sa :D len sa mi nexce s tym jebat...lebo to uz asi pochopili :D

Casso

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 216
  • XSS locator
    • View Profile
    • casso <at> ic <at> cz
Re: Cudzi jazyk ???
« Reply #11 on: 05.02.2010, 22:51:28 »
Podla studijnych planov informatiky Bc. studia je anglicky jazyk povinny predmet (http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/bakalarske-studium/studijne-programy/dokumenty-studijne-plany-2009/2010/sp-bak-2009-2010-informatika.pdf). Studia informatiky na Ing. stupni sa to netyka, my mame cudzi jazyk len ako volitelny predmet (http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/inzinierske-studium/studijne-programy/dokumenty-studijne-plany-2009/2010/sp-ing-2009-2010-informatika.pdf)
Ale musim uznat ze je to napisane na webe fakulty dvojzmyselne, pripadne az tak, ze sa to tyka aj nas aj doktorantov ak by som zasiel do extremov.
« Last Edit: 06.02.2010, 00:26:52 by Casso »