Author Topic: Aplikacie po?ita?ových sieti  (Read 18069 times)

Squirrel_sK

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #50 on: 31.01.2010, 15:50:44 »
nejake konkretne otazky, alebo vseobecneho typu ako.. VTP, PPP..?
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

keckus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #51 on: 31.01.2010, 18:01:55 »
skor vseobecne, ja som mal napriklad konfiguraciu wireless lan a broadbandove sluzby a kamarat konrfiguraciu zabezpecenia prepinaca a koncepciu frame relay

Cheiftan

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #52 on: 31.01.2010, 21:38:39 »
kolko casu si mal na jednotlive odpovede?
10 na prvu a 10 na druhu
Hello!

keckus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #53 on: 31.01.2010, 21:50:44 »
tak na pripravu sme mali tolko kolko nam trebalo, este aj viac a odpoved trvala celkom dlho, kym sme to cele neprebrali, ale tak boli sme na skuske len dvaja, takze casu bolo dost, cize teraz to moze byt uplne inac, ked vas je viac....... skuska trvala cca dva a pol hodiny, ale tak fakt sme sa nemali kam ponahlat

matusqo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #54 on: 02.02.2010, 11:26:51 »
no a je po skuske boli sme tam od pol druhej do tristvrte na sedem :D bral po trojke stale a poslednych nas zobral styroch co sme zostali no ale haluzna skuska s nim...  ;D ale fakt musim povedat ze vcelku ferovy ucitel ako skusajuci  ;)

skip2mylou

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #55 on: 03.02.2010, 00:13:34 »
a ake otazky ste si potahali? a ako to prebiehalo? si mu powedal cislo on otazku? alebo jak?

Squirrel_sK

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #56 on: 03.02.2010, 22:21:01 »
ee mal pripravene papieriky, kazdy si tahal jednu z CCNA3 a jednu z CCNA4.. ked si si vytiahol prazdny papierik tak to bol JOKER, mohol si si vybrat otazku :D. dokonca si si mohol vymenit... akoze velmi ustretove to bolo a otazky tiez neboli tazke.. ked ten kto odpovedal nevedel na otazku odpovedat, tak vyzval niekoho z ostatnych co boli dnu
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #57 on: 03.02.2010, 22:58:22 »
aha ... a otazky akeho typu boli napr?? ze nazov temy iba? (ze napr. VTP, STP, Wireless, WAN, frame-relay ...) alebo nejaka konkretnejsia otazka? ... ake ste si vy vytiahli napr?

a nejaka priprava na papier a potom skusal ci rovno si hovoril? :D

Squirrel_sK

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #58 on: 04.02.2010, 02:55:53 »
no tak boli to rozne podkapitoly, hovoril ze zbytocne zlozite kapitoly tam nie su.  Takze napr. kriteria pre vyber vhodneho switcha, sposoby realizacie wan, inter vlan routing, atd.. kedze nas bolo vela tak prihodil aj nejaku ulohu na subnetting.. co bola na jednej strane.. na druhej strane si si mal spravit pripravu na tie dve otazky, a potom si o tom mal rozpravat, takze nemusi tam byt vsetko, ale cim viac tym lepsie.. subnetting ked nevies tak zle nedobre
No aaaa dopisalo sa a po chvili prisli na rad prvi co odpovedali... dnu bolo 6 ludi, 3 priamo vpredu a 3 ako dalsi v poradi zeby sa to zrychlilo..
« Last Edit: 04.02.2010, 02:58:54 by Squirrel_sK »
Odkladanie robí ľahkú vec ťažkou a ťažkú vec nemožnou.

ehm123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #59 on: 04.02.2010, 03:14:27 »
ak vam mozem poradit, ked tam nechcete stravit prilis vela casu, tak rychlo napiste co viete a odovzdajte. potom ked vsetci odovzdaju, tak si zavola postupne po 3-6 podla poradia...

inac to nebolo az take tazke, ak o danej teme mate sajnu, tak sa to da. no niektori tam dnu sedeli ovela dlhsie ako ja, a takmer na ziadnu otazku sa nechytali. a to sa ich pytal podla mna zakladne veci.

na druhej strane, pytal sa napr. k Frame relay aj dost otazky "do hlbky", napr. ci tam mozu vzniknut nejake problemy s routovacimi protokolmi, split horizon atd.. no ale kedze videl ze celkom aj mam predstavu o tom, co sa vlastne pyta, tak ma velmi nenatahoval a skoncil som s A  :D

cize, je to je to trochu o stasti, kolko otazok sa vas bude pytat a ako zlozite budu ale pokial si vytiahnete otazku ku ktorej aspon nieco viete povedat, tak sa to da v pohode  :emot-dance:

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #60 on: 14.02.2010, 17:10:07 »
cavte

uz mate vsetci uzavrete hodnoteniev netacade?
a boli ste si dat podpisat certifikaty?
vivat academicus

ehm123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #61 on: 17.02.2010, 07:08:42 »
ja ziadny certifikat ani nemam  ???

v tom netacade mi pise, ze som eligible for certificate, ale kde nic tu nic  :o

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Aplikacie po?ita?ových sieti
« Reply #62 on: 17.02.2010, 23:50:44 »
tak mne na CCNA3 sa dalo dat request, ale na CCNA4 nie este zatial .... mam tam iba display certifikates, ale ked kliknem na to, tak mi vypise ze ziadne nie su na zobrazenie.