Author Topic: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,  (Read 12706 times)

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #25 on: 26.08.2009, 04:23:44 »
killian toto si mal pisat nekedy zaciatkom maja xD

Killian

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #26 on: 26.08.2009, 04:26:36 »
Myslis s tym, ze ci sa nedohodneme viaceri?  :) No... ale vtedy som este ani poriadne nevedel kde skoncim na Ing :-). Teraz ma asi len nahodne ku niekomu supnu, dufam ze aspon rovnaky odbor/rocnik. A ako to teda je, kedy budem vediet na akej izbe budem?

Killian

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #27 on: 26.08.2009, 04:37:07 »
Nemozes prosim napisat presnejsi postup?  :) Kedy sa da ist ubytovat, kde mam ist (predpokladam, ze na Jedlikovu). Pripadne je nejaky dokument na nete ohladom toho ubytovania? Dakujem (ako som pisal, Bc som skoncil v Ziline, takze som tu "novy").

letolto

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #28 on: 26.08.2009, 04:49:12 »
Nemozes prosim napisat presnejsi postup?  :) Kedy sa da ist ubytovat, kde mam ist (predpokladam, ze na Jedlikovu). Pripadne je nejaky dokument na nete ohladom toho ubytovania? Dakujem (ako som pisal, Bc som skoncil v Ziline, takze som tu "novy").

Pokyny pre študentov, ktorým bolo ubytovanie pridelené:
1. Ubytovať sa môžete najskôr dňa 3.9. V prípade, že sa do 1. ročníka nezapíšete, strácate nárok na ubytovanie. Ubytováva sa na ubytovacom oddelení ŠD v čase od 8:00 do 14:00 hod., okrem soboty a nedele.

2. K ubytovaniu je potrebné:

    * 2 ks fotografie (cca 3x4 cm)
    * občiansky preukaz
    * index
    * ústrižky poštových poukážok o zaplatení bytného a zálohy za nezistené škody
    * ISIC (ITIC)


3. Upozorňujeme Vás, že v prípade bezdôvodného neubytovania sa do 10 dní od začiatku výuky Vám ubytovanie zaniká.

4. Ak Vám ubytovanie pre nesplnenie kritérií nebolo pridelené, môžete na ubytovacom oddelení príslušného ŠD požiadať v termíne po 24. 9. o pridelenie provizórneho ubytovania ubytovanie na prístelku.

letolto

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #29 on: 26.08.2009, 04:52:53 »
Ostatne si uz zistis na ubytovacom. Na ktorom intraku si? FEI su vacsinou na J9. Ked vojdes tak tam na stene slecny budu mat nastenku kde bude kazda izba, tam budu mena, rocnik a odbor, budes mat rychly prehlad o tom na ktorej izbe kolkataci a z akeho odboru su. Ked mas stastie tak slecny budu mat dobru naladu a ti aj pomozu s vybratim.

ked si na J9 tak tvoja stranka bude www.intrak.sk - hladaj oznamy
ked na J5 tak www.jedlikova5.sk
na ostatne intraky najdes linky z tych predoslich stranok
« Last Edit: 26.08.2009, 04:55:04 by letolto »

Killian

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #30 on: 26.08.2009, 05:04:59 »
Som J9, dakujem za info - dost mi to pomohlo :thumbs-up:.

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #31 on: 26.08.2009, 15:18:39 »
Nemozes prosim napisat presnejsi postup?  :) Kedy sa da ist ubytovat, kde mam ist (predpokladam, ze na Jedlikovu). Pripadne je nejaky dokument na nete ohladom toho ubytovania? Dakujem (ako som pisal, Bc som skoncil v Ziline, takze som tu "novy").
Cav ak zahanas izbu ozvy sa na PM prip 260281526 odpadol nam clovek na izbu, ak prejdes konkurzom (chlast) tak si vitany
som kto som vdaka palenke

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #32 on: 26.08.2009, 15:55:29 »
Cav ak zahanas izbu ozvy sa na PM prip 260281526 odpadol nam clovek na izbu, ak prejdes konkurzom (chlast) tak si vitany
On neodpadol, on zije ;D Akurat nedostal postel :-[

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #33 on: 26.08.2009, 16:46:13 »
nemyslel som teba :D o Petovi B. som hovoril
som kto som vdaka palenke

Killian

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 191
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #34 on: 27.08.2009, 03:38:11 »
Keby ste vedeli o niekom este co zhana este jedneho cloveka na izbu, tak dajte mi please vediet. Hladam normalnych ludi, nie nejakych buranov (a boze chran disco boys a take), do krcmy kedykolvek ked bude cas, ale nemam chut na take ze kazdy den do nemoty a nespat v noci ked hulakaju zvysni spolubyvajuci o 4:00 rano kazdy druhy den. Najde sa nieco take? Som dost tolerantny a nekonfliktny  :).

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: ubytovanie pre bud. 4-takov,,,
« Reply #35 on: 27.08.2009, 04:53:57 »
Prave si touto spravou splnil nase poziadavky :) Napis bud cepi-mu, alebo mne 254-312-891 ;)