Author Topic: CCNA 2 Final  (Read 18584 times)

!Cica!

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 186
  • Kto ma nepozná môže ?utova?,kto ma pozná už ?utuje
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #50 on: 22.05.2009, 05:25:36 »
.....nikto tu nanikoho neutocil.....bol to len jeho nazor....

a tu slo o certifikat a nie o dokoncenie sieti (ktore sa mimochodom daju sprehladom skoncit aj ked anglinu neovladas(to uz vie dnes kazdy))....ak nespravis skusku tak ti daju E a dovi....ale tu ide o certifikat, tak koho to nezaujima nech berie E a neni sa o com bavit

tento topic je o certifikate a pokracovani do CCNA 3 a nie o spraveni povinne volitelneho predmetu....  :emot-rolleyes:

wfq

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #51 on: 26.05.2009, 21:05:05 »
pre wfq: vies clovece, na siete sa dostali povacsine ludia, co mali vcelku dobry prospech... ak si sa nedostal ty, tak to svedci iba o tom, aky si sprosty a zaberas tu miesto ostatnym, ktori by mohli studovat... ked vravis ze tato skola ma nizku uroven, tak je na zaplakanie, ze tvoj prospech ti nestaci na to, aby si si mohol siete zapisat... radsej dzr papulu, pretoze to, co sa zda niekomu malo, je mozno pre teba nemozne... staraj sa radsej o seba ako o druhych... nadavat vieme vsetci, urazat tiez a smiat sa tak isto. a myslim si, ze kazdy, kto studuje, tak si uvedomuje, ze ak nebude vediet anglinu a nebude mat ani nic v hlave, tak sa nedostane nikam... nic svetoborne si nepovedal...

Intelekt by si mohol prejavit aj inou formou nez urazanim. Pre tvoju informaciu, CCNA mam uzavrete certifikacnou skuskou. Nemas ani potuchy o tom, co je kriteriom prijatia/neprijatia na predmet.

Kazdopadne, je tazko hodnotit, ze je nieco lahsie alebo tazsie, ak nepoznate odpovede na otazky:
- kolko ludi vyletelo? Bolo to pri lahkom, alebo tazkom finale? Na kolky krat finalne vyleteli?
- mate predstavu kolko opravnych finalov je v ktorej skupine? Pri tazkych finaloch je ich viac alebo menej? Je to fer?
- mate predstavu kolko ludi nedostalo pass/zapocet v pripade tazsieho finalu a kolko v pripade lahsieho finalu? Ci viac ludi vyletelo pri tazkom finale, alebo naopak pri lahkom?
- kolkym ludom nejako pomohli pri rieseni zlozitejsieho finalu a kolkym pri rieseni lahsieho?
- viete ci sa vsetky ulohy hodnotili, alebo niektore boli bonusove?
- viete zhodnotit, ci sa ma hodnotit prepisovanie prikazov zo zosita alebo nieco, nad cim sa musi rozmyslat?
- viete zhodnotit, ci bolo oducene/odcvicene to, co je naplnou predmetu?
- viete ako sa tento predmet uci na inych Univerzitach? a vobec, co sa uci na inych Univerzitach celkovo?

Mao

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 392
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #52 on: 26.05.2009, 21:10:33 »
Nemas ani potuchy o tom, co je kriteriom prijatia/neprijatia na predmet.
Kriteriom, podla ktoreho sa prijimaju studenti na povinne volitelne predmety je vazeny priemer resp. bodovy vazeny priemer, ktory si dosiahol. Nic viac, nic menej, ci sa ti to paci alebo nie.

wfq

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #53 on: 26.05.2009, 21:21:34 »
Kriteriom, podla ktoreho sa prijimaju studenti na povinne volitelne predmety je vazeny priemer resp. bodovy vazeny priemer, ktory si dosiahol. Nic viac, nic menej, ci sa ti to paci alebo nie.

Moj priemer bol urcite lepsi ako ludi, ktori na predmete boli.
Mal som 1xD a zvysne vsetky znamky boli od A po C.

Mao

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 392
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #54 on: 26.05.2009, 21:25:08 »
ta potom sa pravdepodobne niekde stala chyba

plexisklo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • "I have PhDr. in kicking your ass"
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #55 on: 26.05.2009, 23:22:07 »
Kriteriom, podla ktoreho sa prijimaju studenti na povinne volitelne predmety je vazeny priemer resp. bodovy vazeny priemer, ktory si dosiahol. Nic viac, nic menej, ci sa ti to paci alebo nie.
hmno,odkial mas to info?
I´ma kick open the door of the oval office an I´ma chop that motherfuckin desk in half - Byaaah!!
pwn

5ko5ko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: CCNA 2 Final
« Reply #56 on: 02.06.2009, 05:18:08 »
hmmm.....tak neviem....ale pocul som ze niekto (ale nie na TUKE) spravil aj ked nemal 80%....a ma CCNA ukoncene.....
Uz viem, ze to kriterium je nejak urcene vyucujucim(alebo kto je veduci toho predmetu - neviem presne). Cize cviciaci urci, ci ti da vysledok ze si presiel, alebo nie. Cize podla systemu aj ked mas 79.99999, tak vlastne nemas 80% = smola. ALE cviciaci ti moze aj tak dat prejst, ak ho nejak presvecis ze na to mas, teda musi vidiet ze to vies, ze mas o to zaujem.
Teda za istych okolnosti sa da prejst aj so 79,9 za istych nie... prevazne nie :(

ZAVER: da sa prejst, hoci nemas 80% ... ale to musi byt vola bozia :-)
« Last Edit: 02.06.2009, 05:39:56 by 5ko5ko »