Author Topic: PPJ - Principy programovacich jazykov - prelozenie prednasky v piatok  (Read 13928 times)

zuzanka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 281
  • But my dreams, they aren't so empty....
    • View Profile
Ahojte...
Mam taku question....to len mne vadi ta piatkova prednaska  bu? nie su tu nejaki aktivisti, pripadne ludia so stykmi na vyssich miestach  :guitar:? mozno by stalo zato skusit ju prelozit  ah:....teda, ak som sama neposkojna, tak to povazujte za bezpredmetne, ale myslim ze nas je viac   bn...
« Last Edit: 19.02.2009, 19:43:10 by JCube »
Byt mŕtvy, nebyť.....je sladké preto, že je to omnoho viac než spánok, je to mier, upokojenie, koniec bolesti a trampôt; ale túto vrcholnú slasť, akú možno ľudskému tvorovi dopriať, mŕtva bytosť už neprežíva, necíti.

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PPJ - Principy programovacich jazykov
« Reply #1 on: 19.02.2009, 02:26:49 »
kto je ochotny sa toho ujat oficialne?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: PPJ - Principy programovacich jazykov
« Reply #2 on: 19.02.2009, 18:16:05 »
tu ani tak nejde o iny termin ako o to, ci bude vtedy volna miestnost
A najdete okno v rozvrhu, ktory vyhovuje kazdemu z vas, vratane vyucujuceho...

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: PPJ - Principy programovacich jazykov
« Reply #3 on: 19.02.2009, 19:53:53 »
zas to ide opacnym smerom..
ale k veci.. zuzanka: nie si jedina, komu vadi piatkova prednaska.. ale co narobime?
mne ani tak ne, mne je jedno kedy pojdem do skoly.. ale vas intrakovych chapem..
podla mna by bolo dobre, keby sme sa ho zajtra spytali, ze ci sa to da presunut a uvidime..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

tomash

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 144
    • View Profile
a kedy to chcete presunut? niekedy na vecer o pol osmej????  bu proste kollar ma v pecku ci mu tam dakto sedi alebo nie

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
a kedy to chcete presunut? niekedy na vecer o pol osmej????  bu proste kollar ma v pecku ci mu tam dakto sedi alebo nie

tak by som to aj ja povedala asi. nechcem vas odradzovat, ale skor upozornit na to, ze prof. Kollar nie je zrovna nakloneny takymto vymyslom, najma ak sa skutocne jedna "len" o taky dovod, ze chcete ist o den skor domov. Ja vas chapem, ale obavam sa, ze on sa tou myslienkou odmietne co i len minutu zaoberat.
Skusim vas ale aspon trosku potesit... my sme mali jeden cely rok (t.j. oba semestre) v piatky povinnu anglictinu - od 7.30 do 13.30 nepretrzite :D, stvrtky boli volne. A podobne aj dalsi rok - vsetky cvika z jedneho predmetu boli vylucne v piatky poobede :D.
Osobne si myslim, ze prof. Kollarovi je jedno, kolko ludi mu tam sedi, body da vsetkym, lebo mu nestoji za to rozculovat sa nad hlukom... a co sa tyka zadani, tak si myslim, ze nebude problem to vybavit aj neskor... ved keby ste boli chori, tak by ste tiez na prednasku asi nedosli, nie? Musi byt teda aj iny sposob.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

DeViLvs

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 222
  • f1.yweb.sk
    • View Profile
suhlasim s nazorom na Kollara, nezabudnem ako mi na zaciatku roka odmietol prepisanie volitelneho predmetu (ZI -> FaLP). Ked som sa spytal preco, ze aj miesto je aj vsade inde som mal suhlas (cviciacich, studijne) mi povedal, ze je zbytocne to rozoberat a stracat cas nedolezitymi vecami.... asi tak Kollar
ale ved uvidime ako to dopadne.....

Dudusa

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
no to co sa tu stalo ma dakto vymazal alebo wtf??   bn takze este raz... na falpku som nebola ani na jednej prednaske, cviko bolo kazdy druhy tyzden 45 minut a Kollara som videla prvykrat na skuske.. a pohoda bola, ziadny problem.. takze nestresujte zvladneme to  ;)
Setrite vodu, pite pivo!

lukasqo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 93
    • View Profile
tu ide o FEI princip, ako este viac zneprijemnit tu debilnu FEIku  :03:  :kissmyass:

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Vsak spytat sa mozeme a uvidi sa, len najlepsie by sa bolo dohodnut kedy kto moze aby sme prisli s konkretnym terminom a nie potom sa hadat aj medzi sebou komu to vyhovuje a komu nie, no asi je kus pozde ale skusme :D. Som za utorky a stvrtky hocikedy a piatky rano.
som kto som vdaka palenke

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Mne by sa pacilo Streda 14:00-15:30, Streda 9:10-10:40, Utorok 9:10-10:40, Utorok 13:30-15:00 , Utorok 16:50 - 18:20
V nedelu na obed budu krky

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Mne by sa pacilo Streda 14:00-15:30, Streda 9:10-10:40, Utorok 9:10-10:40, Utorok 13:30-15:00 , Utorok 16:50 - 18:20
Aj streda 14:00-15:30 je vpohode, piste dalsi...
som kto som vdaka palenke

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
jedna sa o trojhodinovu prednasku
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

DeNaTuReMaN

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • Achab
    • View Profile
Vsak uz rovno aj skratit ked sa presuva :) heh
V nedelu na obed budu krky

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
zbytocne sa serete, ajtak vam to neprejde, more wake up, myslite ze niekoho zaujima ze vy chcete ist domov? a hlavne ked ide o prednasku, co ani neni povinne, wake up!!!
brix will be shat

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
mne to nevyhovuje...ja som spoklojny ako to je
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
JCube, protirecis si.. nevyhovuje a si spokojny? :D
inak ak by to bolo v pondelok, utorok, stredu v ten isty cas, tak by to bolo v pohode.. kludne aj stvrtok..
ale ako som uz pisal, mne je to jedno :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
JCube, protirecis si.. nevyhovuje a si spokojny? :D

nevyhovuje mu cas ktory tu pisu, je spokojny s tym ako to je... ;)
:trestac:

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
Tak ja som len chcel najst termin ktory by vyhovoval (skoro) kazdemu, za pokus to stoji, ale ked nechcete
som kto som vdaka palenke

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
je pekne ze sa snazis ale minaj energiu na nieco uzitocne a uskutocnitelne mimo snov
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

cepi

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 268
  • chodia mravci ?
    • View Profile
jj pokusim sa
som kto som vdaka palenke

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
daj si piko pojde ti karta
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Dudusa

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
najlepsie by bolo keby ste to prelozili tak, aby sa mi to krylo s dakym cvikom, aby som tam nemusela chodit  :laugh:
Setrite vodu, pite pivo!

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
nic sa prekladat nebude :) kto nechce nech nechodi, myslim ze kollarovi to bude aj tak jedno
:trestac:

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
na FP nedaval tento rok ziadnu prezencku ;) a osobne si myslim ze su mu ukradnute