Author Topic: Fyzika 2 - Julca  (Read 54393 times)

tacouz

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 183
    • View Profile
    • eXtra
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #50 on: 23.01.2009, 21:54:33 »
bratia a sestra, ucte sa a neficujte tolko...

ja osobne sa fyziky nebojim lebo mam najvyssi zapocet v mojej historii...  :) cisielko neprezradim  :)
H2O FOREVER!

ivo261as

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 315
  • lorem ipsum...
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #51 on: 23.01.2009, 22:10:36 »
mal by si sa báť :D Hlaváčová len tak skúšku zadarmo nedá :(
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #52 on: 23.01.2009, 23:30:32 »
mal by si sa báť :D Hlaváčová len tak skúšku zadarmo nedá :(
ked sa uz kuva naucite poriadne odpisovat a nezoberie vam tahaky z ktorych aj ja budem odpisovat tak da a to som si isty
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


ivo261as

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 315
  • lorem ipsum...
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #53 on: 23.01.2009, 23:32:11 »
mno tak fyz budem riešiť len na ťahákoch asi...nehrozí aby som sa to naučil..
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #54 on: 23.01.2009, 23:38:39 »
ked si to date na tahak, tak mate malu knizku, uz to chce len interaktivny obsah vypracovat   bv
noneda sa to naucit, to je pravda  :hammer:
vivat academicus

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #55 on: 24.01.2009, 00:09:33 »
noneda sa to naucit, to je pravda  :hammer:

ale da, len nie za dve dni  ;D ;D

ivo261as

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 315
  • lorem ipsum...
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #56 on: 24.01.2009, 00:14:55 »
náhodou ja som sa aj dnes učil :pusta: ale kebyže viem lepšie matiku tak by tie odvodzovačky neboli až tak hrozné.
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

ropman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #57 on: 24.01.2009, 01:33:49 »
tam ide prave vecsinou o fyzikalne principy a nie matiku... az na tie veci ako rot a div, ktore neviem a nemienim to studovat, rychlejsie je sa to nabiflit... fyzika 1 sa aj naucit dala ale toto uz moc nie... cast sa naucim a cast dam na tahak lebo toto sa neda jednoducho... a este k tomu mam blby zapich

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #58 on: 24.01.2009, 01:38:06 »
akoze som to riesil tak ako F1 ...ze ked som nechapal, tak som si to nasiel v skriptach aby som pochopil... da sa ale dost pomalym tempom... cize asi bude surovy biflung...a co sa nezbifli tak to snad nebude :j_grin:

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #59 on: 24.01.2009, 04:39:36 »
problem je ze ja som nikdy nevedel opisovat z tahaku  ah: :D ja som holt antitalent :D no nist ja to riesim tak ze sa hlavne naucim tie otazky z prechadzajucich rokov a predterminov... a budem sa modlit ze mi saadnu aspon 3:)

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #60 on: 24.01.2009, 04:40:52 »
hmmm a treba pri hlavacovej pri otazkach aj nieco slovne popisat, ci len staci odvodit nejaky vzroec a to je vsetko?
Napr. ked dostanem nejaku otazku, ze mam napisat vzorec (nejaky zakon, vetu), tak ked by som napisal presne vzorec podla tych vypracovanych otazok, ci by som dostal full bodov za tu otazku? Neviete ako to chodi pri hlavacovej? Ci tam chce aj nieco svoje

napr. ku otazke vypracovanej otazke: Napiste ohmov zakon v diferencialnom tvare: by stacilo napisat len jeden vzorec? -> j = (y)*E ???
« Last Edit: 24.01.2009, 04:56:24 by Patto »

mircoo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 79
  • GBU all ...
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #61 on: 24.01.2009, 05:44:08 »
hmmm a treba pri hlavacovej pri otazkach aj nieco slovne popisat, ci len staci odvodit nejaky vzroec a to je vsetko?
Napr. ked dostanem nejaku otazku, ze mam napisat vzorec (nejaky zakon, vetu), tak ked by som napisal presne vzorec podla tych vypracovanych otazok, ci by som dostal full bodov za tu otazku? Neviete ako to chodi pri hlavacovej? Ci tam chce aj nieco svoje

napr. ku otazke vypracovanej otazke: Napiste ohmov zakon v diferencialnom tvare: by stacilo napisat len jeden vzorec? -> j = (y)*E ???

no povedal by som ze aj slovne..ako cisty vzorec jej nebude stacit :emot-shakehead: ..si myslim...
Praise Him with the strings....

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #62 on: 24.01.2009, 05:56:08 »
hmmm tak to je zle potom ... takze tyhc 121 vypracovanych otazok nestaci potom ... myslim niektore

inac by ma zaujimalo skadial je prvoty zdroj tych otazok? To ucitelka niekde dala na net alebo odkial sa vzali tie otazky?
« Last Edit: 24.01.2009, 06:00:01 by Patto »

ivo261as

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 315
  • lorem ipsum...
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #63 on: 24.01.2009, 06:05:17 »
pravdepodobne ano...tak ako pri F1. Ale tie vypracované otázky nie sú bohviečo, lepšie sa učiť zo skrípt. Tiež som sa učil iba z otázok a prd viem a v skriptách je to aspoň kus vysvetlené. No nestíham sa všetko naučiť, čiže len niečo čo by s najväčšou pravdepodobnosťou mohlo na skúške byť.

Koľko bude inak otázok?
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

markus

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 916
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #64 on: 24.01.2009, 06:13:01 »
tak 5-10 predpokladam

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #65 on: 24.01.2009, 06:18:35 »
ale tak nezda sa mi az tak zle zeby to bolo vypracovane, ibaze ku niektorym otazkam je tam toho dost malo, ale tak hadam aspon nejake body da  :j_huh:

tak neviete odkial su tie otazky? Chcem vediet, pretoze su tam dost konkretne niektore (doslova priklady) a ked sa naucim, ze ako (napr. je nieco na seba kolme) a ona da inak, tak som v ... pretoze budem nauceny iba pre tento pripad  :j_cry: a niektore veci su v tychto otazkach vynechane .... tak preto sa pytam, ze ci podla tychto otazok bude davat, alebo sa moze vyskytnut aj nieco ine ... ako to bolo na fyzike I neviem, pretoze som to nekontroloval
« Last Edit: 24.01.2009, 06:20:20 by Patto »

ivo261as

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 315
  • lorem ipsum...
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #66 on: 24.01.2009, 06:19:23 »
hmm v tom prípade mi treba 2-3 na full :) ak budú všetky rovnako bodované
If you can't finish your work in 24 hours, work at night.
http://www.utfg.net/

P@4k

  • Newbie
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #67 on: 24.01.2009, 06:39:34 »
myslim si ze rovnako bodovane nebudu..... :emot-shakehead:..a tie otazky by mali mat nieco spolocne s oficialitou,kedze zadava na skuske po vacsine rovnake znenia ako su v tych 121 questions  bv

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #68 on: 24.01.2009, 16:23:43 »
aha takze len podobne ... tak sa mi potom neoplati ucit niektore konkretntne otazky, ale pochopit princip co asi nepochopim  :emot-LMAO:

keckus

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #69 on: 24.01.2009, 17:26:43 »
aha takze len podobne ... tak sa mi potom neoplati ucit niektore konkretntne otazky, ale pochopit princip co asi nepochopim  :emot-LMAO:
oplati sa, presne tie budu, mozno jedna sa nebude zhodovat, ale inac otazky budu z toho

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #70 on: 24.01.2009, 17:33:40 »
aha takze len podobne ... tak sa mi potom neoplati ucit niektore konkretntne otazky, ale pochopit princip co asi nepochopim  :emot-LMAO:
oplati sa, presne tie budu, mozno jedna sa nebude zhodovat, ale inac otazky budu z toho

na 98% budu rovnake, mozno trosku parafrazovane ale normalny clovek zisti ktora je to otazka.... tie 2% vidim zmenene v jednom slove ako bolo napr na F1 ze napiste dajaku rovnicu pre adiabaticky dej, co bolo v otazkach ale som videl ze niekde dala aj pre izoch a izob dej... cize v takychto otazkach sa moze menit
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #71 on: 24.01.2009, 17:39:00 »
odporucam navstivit haluska.dota.sk a odtial stiahnut vypracovane otazky... komu uz toto nestaci... :j_grin:

to ci staci len napisat vzorec... niekde ano... pokial budes mat len NAPISTE tak staci napisat... na to aby si sa s tym trapil pouziva "ODVODTE,VYJADRITE, AKO SUVISI atd..." Hlavne ked uvidis za kolko bodov je dana otazka tak pochopis co staci a co nie... v 8 bodovej otazke urcite jeden vzorec stacit nebude.
« Last Edit: 24.01.2009, 17:43:15 by scream »

!Cica!

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 186
  • Kto ma nepozná môže ?utova?,kto ma pozná už ?utuje
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #72 on: 24.01.2009, 22:58:29 »
Nice....takze zdroj na tahacik by sme mali =))) uz nanom len zacat pracovat...a tak do pondelka do 4tej rana by mohol byt celkom premakany =P
Uz sa nevjem dockat =)....dufam ze sa bude dat tak krasne opisovat ako na jednotke =P
Fsetkym drzim laby...nech sa uz konecne na tu fyziku vyserieme =P

!Cica!

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 186
  • Kto ma nepozná môže ?utova?,kto ma pozná už ?utuje
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #73 on: 25.01.2009, 00:19:21 »
Ktoré častice sa nachádzajú v jadrách atómov?

.............taku otazku chceeeeeeem =P

bubo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 166
  • Game Development <3
    • View Profile
Re: Fyzika 2 - Julca
« Reply #74 on: 25.01.2009, 01:44:41 »
som sa pozeral na tu odfotenu skusku z 09.01.2008, a kedze sa neviem donutit sa to ucit, tak som si len tak spocital body co su na pravej strane.. a vyslo 50. to dava 10 bodov za hnede vlasy alebo co? (mohla by dat na rozlucku 10 bodov len tak  :bananadance:)
:puf: