Author Topic: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI  (Read 7333 times)

danka_evka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« on: 18.11.2008, 23:01:33 »
no caute, niekto ma opytalaby som to hodila aj tu, tak ece raz pre vsetkych som eva dankova, vti , 5 rocnik,organizujem pre nas bradavicu, cechovaciu a statnice. Dufam ze mate vsetci predstavu o com tieto akcie su, ale aspon nieco strucne

Dobre ranko vsetkym , konecne som preratala ze co kolko bude stat a viem konecnepovedat sumy po kolko sa bude skladat na bradavicu , cechovaciua statnice. na zaciatok ece ze co to je lebo vela ludi sa ma na to pytalo.

bradavica je akcia pre nas odbor piatakov, bude tam nejake obcerstvenie alkohol , nieco podobne ako lamavica aj so sutazami az na jeden rozdiel ze tu sa podpisuje bradavicna zmluva , kde sa zavezujete dodrziavat nejake pravidla typu ako neholit sa az po cechovaciu , ak ta kamos pozve na pivo nesmies odmietnut, chodit  len vytahom a podobne, je to velm i pekna tradicia , takze dufam ze vas pride co najviac.

cechovacia je uz kusok slavnejsia, dalo by sa to prirovnat k stuzkovej na strednej, su tu tiez pozvany profaci , podpisuje sa cechovacna zmluva, je tam vecera , zas nejake dalsie obcerstvenie alkohol a podobne, samozrejme hudba, nejaky program a sutaze proti profakom, tu by sa uz patrilo prist kazdem , ale nutit nebudem , ale je to ine si vas nmozno zapametaju na statnice a budete to mat lahsie. je tu mozne si zobrat so sebou aj partnerky , za ktore sa priplaca len za veceru. cena za cechovaciu je vyssia kvoli tomu ze sa tam uhradza strava aj pre profakov

a posledne su statnice, tam ide vlastne len o obcerstvenie pre nas ale hlavne pre komisie, toto by mal zaplatit kazdy.

a teraz cennik :)

bradavica.........................400
tricko k bradavici...............200
cechovacia.......................700
partner na cechovaciu ......200 (da sa doplatit aj neskor )
statnice............................200

spolu to je.......................1500 +200 ak berete partnera na cechovaciu


co sa tyka penazi co zvysia sa nakupi potom alkohol pre nas na statnice aby ste mohli svoj uspech zapit :)

peniaze sa budu posielat na ucet a bola by som rada ak by ste to zvladli do 15.12 , cize mate na to mesiac.

cislo uctu : 0578930044
kod banku : 0900

variabilny symbol je kazdeho icq cize napr
ja mam icq 326289005 tak toto je aj moj variabilny
dopoznamky pre prijmatela dajte svoje meno a priezvisko a ak chcete tricko tak velkost cize napr : janko hruska L
alebo : maria tutkova M





TERMINY : bradavica : 16.2.2009
                   cechovacia : 19.3.2009
  :thumbsup:


ece jedna vec pre chalanov, chalani podpisuju na bradavici ze sa nebudu holit, a baby maju nosit stale pri sebe nejaky symbol nasho odboru , ten je na vas vymyslit napady mi mozte napisat , dik
« Last Edit: 05.12.2008, 15:29:45 by danka_evka »

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #1 on: 18.11.2008, 23:25:49 »
ece jedna vec pre chalanov, chalani podpisuju na bradavici ze sa nebudu holit, a baby maju nosit stale pri sebe nejaky symbol nasho odboru , ten je na vas vymyslit napady mi mozte napisat , dik

podpisuje sa, nedodržiava sa :D videl som minulý rok :D
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #2 on: 19.11.2008, 00:27:43 »
nejake foto by sa naslo?
brix will be shat

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #3 on: 19.11.2008, 00:41:37 »
však to ešte nebolo :)
All code is crap.

42

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #4 on: 19.11.2008, 03:25:16 »
spam zmazane.. prosim nechajte topic len na otazky/pripomienky ohladom bradavice atd.

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #5 on: 19.11.2008, 06:56:35 »
opravte si datum slecna, predpokladam ze to bude v roku 2009
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #6 on: 19.11.2008, 15:19:30 »
mam q kto nema icq ale jabber ma dat co? :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #7 on: 19.11.2008, 15:30:15 »
telefonne cislo

a nespamuj tu piatakom !
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #8 on: 20.11.2008, 04:04:55 »
dobre... ja by som len chcela dodat, ze nikto si vas na statnice nezapamata a nebudete to mat preto lahsie... lahsie to mate uz defaultne. a minuly rok som bola svedkom neuveritelnej tlacenky od studenta, ktory si to u nemenovaneho profaka pohnojil pocas roka, na cechovacke sa bavili ako najlepsi kamosi a napriek tomu musel prist na statnice v iny termin ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

danka_evka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #9 on: 22.11.2008, 17:00:39 »
No ospravedlnujem sa tak terminy su 16.2.2009 pre bradavicu a 19.3.2009 pre cechovaciu. Ak nemate nejake konkretne otazky  tak prosim , nepiste tu len take hlasky, ja zabijam s tym dost vela casu a rada by som aby ste k tomu pristupovali aspon kusok normalne,ja to robim dobrovolne,a pripomienky typu ze zly datum a coket nemam icq a nie telefonne cisla, jednoducho preto lebo nemam volnych minut do bludu ze by som kazdemu mohla vyvolavat a hromadne spravy su najjednoduhsie ako informovat 130 ludi ,a kto nema icq, takpreto treba do poznamky napisat ece aj meno a priezvisko aby somvedela o koho ide aby neboli problemy.

1984

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #10 on: 14.12.2008, 21:02:06 »
DAKUJEM TI zato, ze si sa toho ujala, prave som poslal 1700 a dufam ze na spravny ucet. Mna by zaujimalo aka je predstava kde sa budu konat jednotlive akcie a ci je mozny refund, ked nakoniec frajerka nepojde.
2/4

danka_evka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: BRADAVICA, IMATRIKULACIA, STATNICA VTI
« Reply #11 on: 23.12.2008, 03:16:18 »
pokial partnerka ankoneiec nepojde, nebude problem s vratenim penazi, kedze ona si plati len za vecerua za nic ine,ale treba mi to najneskor tyzden pred cechovaciou dat vediet aby som neobjednala veceru, akcie sa budu konat hore na internatoch, bradavica bude tam ako lamavica a cechovacia dole v B jedalni ako sa sedelo naplese :) a prijemne sviatky