Author Topic: Bakalarska praca  (Read 200350 times)

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Bakalarska praca
« on: 11.10.2008, 17:42:26 »
Ma tu niekto z Vas bakalarku u ing. Balaza? Alebo bakalarku ohladom bezpecnosti  :police:(moze byt aj s inym konzultantom)? Napiste mi prosim spravu, nech sa nejak spojime.  br Dakujem.  ;)

hubertus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 103
  • .. impossible becomes possible >> dont worry .. :)
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #1 on: 14.10.2008, 04:03:46 »
Ma tu niekto z Vas bakalarku u ing. Balaza? Alebo bakalarku ohladom bezpecnosti  :police:(moze byt aj s inym konzultantom)? Napiste mi prosim spravu, nech sa nejak spojime.  br Dakujem.  ;)
ehm .. no  ja pri nom robim .. a oficialny nazov je tusim Bezpecnost v bezdrotovej komunikacii
.: hubertus :.

fluQe

  • Newbie
  • *
  • Posts: 25
  • FEI NO MORE
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #2 on: 16.10.2008, 01:32:52 »
ODKAZ PRE : Anna Petrášová
Zajtra konzultacia s ing.zahrom cca 9:00 v PC centre na 2.poschodi ma kancelariu.
AK ju niekto poznate pls reply odkaz! caw

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #3 on: 17.10.2008, 20:10:54 »
Chcem sa spytat, ci uz niekto maka na bakalarke... (lebo mne sa akosi este len vybera tema)... a neviem ci to stiham, ked este ani neviem co to ma byt... mohli by sa vyjadrit aj absolventi, (nechce sa mi citat cely archiv) ze ako to vidia oni. Kedy staci zacat a tak... Dik ;)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #4 on: 17.10.2008, 20:20:40 »
Chcem sa spytat, ci uz niekto maka na bakalarke... (lebo mne sa akosi este len vybera tema)... a neviem ci to stiham, ked este ani neviem co to ma byt... mohli by sa vyjadrit aj absolventi, (nechce sa mi citat cely archiv) ze ako to vidia oni. Kedy staci zacat a tak... Dik ;)

stihas, co bojis. tema sa aj tak vacsinou upresnuje (resp. stanovuje uz oficialne) az v januari, dovtedy to mozes stokrat zmenit. tento semester mas na to, aby si si cca nastudoval nieco k problematike, resp. si zvolil sam, co chces asi tak robit, to je ak mozem poradit najlepsia cesta.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #5 on: 18.10.2008, 01:36:50 »
Co sa tyka studia, tak napr. vsetci co maju u Porubana tak mu mali ten tyzden poslat maila so zoznamom literatury, co budes dalej studovat, taze aspon daco prinuteni sme...


A co sa tyka toho ze je este vela casu, tak praveze na upresnenie ani nie, treba to skoro uzavriet... Dneska bola taka prednaska kde bol aj Kollar a on vravel ze po minule roky sa ro robilo neskorej, ale ze tento nejako velmi skoro a tak mu musel dneska kazdy poslat ten zoznam literatury a aspon daku predstavu o pouzitych technologiach atd poslat, bo ze sa budu ten rok skorej dake listy ohladom bakalarky vyplnat...

ehm123

  • Newbie
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #6 on: 18.10.2008, 05:13:48 »
jaka prednaska? daco ohladom Bc? ja nic take nemam ani v rozvrhu. ci to len porubena sa tyka?  :j_huh:
bo... taka vec, ja sa nijak raz neviem skontaktovat s mojim konzultantom, kt. je zaroven aj veduci prace. ale pokial este nie je koniec semestra tak ako zily mi to netrha  :smokin:

hubertus

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 103
  • .. impossible becomes possible >> dont worry .. :)
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #7 on: 18.10.2008, 05:33:12 »
tak ja som bol za balazom .. povedal mi ze co zhruba budem robit, ze nik komplikovane :) (mozno prehno :) .. ale vcelku mam sajn ze co budem asi robit ..
dalej vravel  ze si ma pokukat nejake veci k danej problematike a tak o nejaky o mesiac sa zastavit ..
.: hubertus :.

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #8 on: 18.10.2008, 15:06:03 »
Tak to robi Poruban a aj Kollar, teda bakalari a boli tam aj daky doktoranti ktorych zadavatelia a konzultanti boli z katedry pocitacovych jazykov ... A teda co tam vravel Kollar, tak treba urychlene uzavriet navrh, nazov bakalarky bo sa budu tie zadavacie listy coskoro vyplnat ...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #9 on: 19.10.2008, 03:48:43 »
Tak to robi Poruban a aj Kollar, teda bakalari a boli tam aj daky doktoranti ktorych zadavatelia a konzultanti boli z katedry pocitacovych jazykov ... A teda co tam vravel Kollar, tak treba urychlene uzavriet navrh, nazov bakalarky bo sa budu tie zadavacie listy coskoro vyplnat ...

hm, zvlastne, nam este nic nehovoril, ani sa nic podobne nevie... minuleho roka sa zadavacie listy uzatvarali 3. marca, tento rok to asi bude skor, ale zasa skor ako v januari nepredpokladam. A zasa netreba zabudat, ze kollarovci atd. maju pomerne narocne temy ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #10 on: 19.10.2008, 14:51:24 »
Ja mam tiez u kollara, a moj konzultant mi pisal, ze buduci tyzden mam prist za nim a presne mu povedat co chcem robit a co budem kodit, lebo ide vypisovat zadavacie listy...hehe, nemam ani sajnu co mu poviem..len pred dvoma tyzdnami mi povedal co si mam nastudovat a uz mam vediet co chcem robit??
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #11 on: 19.10.2008, 15:15:10 »
To sa mysli tym aky programovaci jazyk, technologie, prostredie vyvojove budes pouzivat a hlavnu myslienku ze co presne treba robit. Zeby si si uz len k veci nastudovaval materialy...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #12 on: 19.10.2008, 15:39:53 »
hej, asi tak... aby si sa vedel pohnut a zbytocne sa netocil na jednom mieste. toto bude treba aj tak spravit a cim skor to urobis, tym lepsie pre teba... myslim, ze je to preto, aby ste sa skor zmobilizovali a kazdy veduci si vedie bakalarky podla seba. my ostatni nemame znalost, ze by sa uz uzatvarali zadavacie listy, cize minimalne do konca buduceho tyzdna to este nebude, alebo mozno pojde o predbezne... netusim. Kazdopadne, neuskodi vam to a urcite aj vasi veduci to tak beru. chcu sa vyhnut frmolu v letnom semestri...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #13 on: 31.10.2008, 19:28:34 »
ja uz mam nieco odovdzat o tyzden zopar riadkov,ale nejak sa mi nic nedari najst
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #14 on: 31.10.2008, 19:37:16 »
aby si sa vedel pohnut a zbytocne sa netocil na jednom mieste. toto bude treba aj tak spravit a cim skor to urobis, tym lepsie pre teba...
som zvedavy v akej faze je KosTi
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Bakalarska praca
« Reply #15 on: 31.10.2008, 19:53:53 »
som zvedavy v akej faze je KosTi
preco?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Bakalarska praca
« Reply #16 on: 31.10.2008, 20:09:09 »
aby si sa vedel pohnut a zbytocne sa netocil na jednom mieste. toto bude treba aj tak spravit a cim skor to urobis, tym lepsie pre teba...
som zvedavy v akej faze je KosTi

v urcite dobrej... temy som upravila tak, aby moji bakalari urcite nemali problemy s materialmi a vlastne ani so samotnym riesenim... nie su sice najlahsie, ale veci k tomu maju habadej ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

hujer

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 87
  • born stupid?tryagain!
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #17 on: 13.12.2008, 20:35:23 »
ako ste na tom s bakalarkami? ja som zatial poslal mojmu cviciacemu dva maily na ktore mi ani neodpovedal, az raz sa ozval ze mam zadat zadavacie body, a okrem toho sa nic neudialo, aj tak pri tej kope nezmyselnych zadani na nu nemam cas  bu

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #18 on: 13.12.2008, 20:39:07 »
xixi keby si studoval na Hf thak o takomto case by si uz musel mat napisane  8-12 stran   ap


ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Bakalarska praca
« Reply #19 on: 13.12.2008, 20:45:41 »
nemysli si, ze si nieco extra.. aj my uz mame mat cosi napisane a dokonca viac stran ako si uviedla ty..
no nie je na to cas pre uz spominane zadania..
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #20 on: 13.12.2008, 20:46:26 »
ja si prave studujem ospf k bakalarke :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #21 on: 13.12.2008, 20:46:56 »
tak ale nas by obesili keby sme uz v piatok neodovzdali pisomnu a digitalnu verziu nasej rozpracovanej Bc  bk


puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #22 on: 13.12.2008, 21:17:01 »
ja budem bakalarku riesit cez vianoce ked konecne budes cas :)

Viper_No1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 285
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #23 on: 13.12.2008, 22:39:30 »
a ako ti chce dat znamku za tento semester ?? ci tam sa pise len zapocitane?

... no vsimol som si ze tam je klasifikovany zapocet...
« Last Edit: 13.12.2008, 22:42:04 by Viper_No1 »
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Bakalarska praca
« Reply #24 on: 13.12.2008, 23:13:21 »
aby z toho nebolo len dovidenia :D
brix will be shat