Author Topic: Kupim skripta - English for International Tourism  (Read 2356 times)

bubak

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Kupim skripta - English for International Tourism
« on: 08.10.2008, 23:23:09 »
....modre a Tangram Aktuell 2 - Nj, za rozumnu cenu

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Kupim skripta - English for International Tourism
« Reply #1 on: 09.10.2008, 04:43:27 »
preco to hadzes sem ked si to hodil aj do bazaru ??
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ikri

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kupim skripta - English for International Tourism
« Reply #2 on: 09.10.2008, 18:46:12 »
preco to hadzes sem ked si to hodil aj do bazaru ??
Hrmil,
skusim odpovedat na Tvoju otazku, aj ked, pravda, nie je adresovana mne, dovod snad bude zrejmy z nasledujucich slov.
Vsimni si prosim pocet hviezdiciek pod nickom Bubak resp. pod svojim, popripade porovnaj pocet prispevkov, jednoduchou uvahou sa da prist k zaveru, ze nie kazdy je ''forum-borec", kazdy skusa nieco raz po prvy raz, navyse z obsahu Bubakovho prispevku je zrejme, ze to nerobi zo zabavy ci nudy, ale zjavne maximalizuje usilie pri zhanani literatury, ktoru zrejme potrebuje..
Preto, snad i v mene ostatnych novacikov prosim o zhovievavost (tym nechcem tvrdit, ze netreba upozornovat na relativne pochybenia v zauzivanych sposoboch komunikacie na fore - pre ktore sa snad ale svet neprestane tocit) a hlavne o pomoc v predmetnom probleme - v tomto konkretnom pripade ide o skripta - verim, ze ako (zrejme) skuseny student poradis aj ine sposoby (okrem tradicnych - knihkupectvo, kniznica..) ako mozu Tvoji menej skuseni spoluziaci postupovat..
 :j_wink:

hrmill

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Kupim skripta - English for International Tourism
« Reply #3 on: 09.10.2008, 22:41:48 »
hmm si mi dal bk je len to ze to tu je 2 krat a tak som sa len spytal preco to dal aj sem nic viac a nic menej

btw: ak budem vediet tak aj poradim nie iba skritizujem  bq

btw2: este ma napadlo zavolajte sem aj viac ludi z BERGu nak to tu troska ozije ako je tomu na FEI  :sigh:
« Last Edit: 09.10.2008, 22:45:28 by hrmill »
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

ikri

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Kupim skripta - English for International Tourism
« Reply #4 on: 10.10.2008, 01:12:36 »
vdaka  :j_smiley:
nechcel som ti dat  :j_wink:
suhlasim, ze navstevnost tohto fora je zatial, zial, miziva