Author Topic: Zapis na FEI  (Read 5176 times)

Kovi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Zapis na FEI
« on: 28.06.2008, 00:42:10 »
Dobry den!
Hladal som na internete informacie ohladom zapisu na FEI. Zistil som iba ze sa kona 26.,27. a 28. augusta. Chcem sa spytat ci sa da zapisat aj pomocou internetu alebo niekomu dat splnomocnenie, pretoze od 25. augusta nebudem v Kosiciach a vratim sa az 6. septembra. Ako sa to da vyriesit? Alebo (ked som prehliadol niekde na internete sposoby zapisu) tak poprosim o link. Dakujem

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zapis na FEI
« Reply #1 on: 28.06.2008, 00:58:21 »
no na zapis sa musis dostavit osobne pripadne sa da aj neskor na studijnom - ale ja by som ti odporucal dat niekomu splnomocnenie kto ta bude zastupovat... ;) tym sa vyhnes pripadnym komplikaciam... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Zapis na FEI
« Reply #2 on: 28.06.2008, 01:03:17 »
jj napises splnomocnenie, hodis podpis a bude :)
:trestac:

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: Zapis na FEI
« Reply #3 on: 28.06.2008, 04:29:14 »
POZOR NA TO! splnomocnenie musi byt overene notarom, minuly rok ked som sa zapisoval ja, brali iba notarsky overene splnomocnenia...
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Zapis na FEI
« Reply #4 on: 28.06.2008, 06:19:27 »
POZOR NA TO! splnomocnenie musi byt overene notarom, minuly rok ked som sa zapisoval ja, brali iba notarsky overene splnomocnenia...
myslim ze to je samozrejmost ze musi byt notarom overene...asi krcmar ti to neoveri...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: Zapis na FEI
« Reply #5 on: 30.06.2008, 19:18:30 »
POZOR NA TO! splnomocnenie musi byt overene notarom, minuly rok ked som sa zapisoval ja, brali iba notarsky overene splnomocnenia...
myslim ze to je samozrejmost ze musi byt notarom overene...asi krcmar ti to neoveri...

imho rodinny prislusnik nemusi mat splnomocnenie, otec, mama.... ale to sa mi len zda ze som to niekde videl...
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Zapis na FEI
« Reply #6 on: 30.06.2008, 19:33:59 »
musis mat splonomocnenie aj pre rodica     uz si dospely  a teda nemaju co za teba rodicia rozhodovat :)