Author Topic: Som bakalar(ka)!  (Read 41832 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Som bakalar(ka)!
« on: 18.06.2008, 12:42:09 »
No tak aby sme to mali po kope, tak tu pekne piste svoje dojmy z dnesnych a zajtrajsich statnic ;) a samozrejme ozvite sa, ak to uz mate za sebou :P
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #1 on: 18.06.2008, 15:43:45 »
 :drink:


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

JCube

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #2 on: 18.06.2008, 15:54:14 »
a ked budete pit v meste na streete neorihajte mi chodnik! :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

EqO

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 60
  • pasli ovce inzinieri q-:
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #3 on: 18.06.2008, 16:31:53 »
no to je mi za den!
Vsade sa to hemzi samymi bakalarmi, este aj na WC.   :o
Dokonca som videl aj Bc. eminkuu a chvalim ju za peknu znamku aj fotku.
Vsetkym srdecne GRATULUJEM - mate to mat.  :alc: :drink: :beer1:
#nie je dolezite co si ludia o tebe myslia, dolezite je aka si. Ludia sa mozu skarede mylit, az to boli :(
#Niekedy sa sam seba pytam, kto sme, odkial sme prisli, kam smerujeme, aky zmysel ma vobec ludska existencia. Potom si nalejem odpoved a uz je dobre.

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #4 on: 18.06.2008, 17:07:15 »
Uz som B-akalaaaaar

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #5 on: 18.06.2008, 17:08:00 »
xixi
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #6 on: 18.06.2008, 17:41:00 »
Cipana ake infarktove stavy mi narobili dneska v komisii. Nechali ma rozpravat. Uprostred prejavu ma predseda stopol ze mam uz len dve minuty., Tak som preladil na turbo rezim a dosekal som zvysok do 15 minut. Potom sa zacala zaplava otazok prevazne zo strany Genciho. Haluzna otazka bola ze z coho zije moj informacny system, ci z dobrovolnych prispevkov :D Potom ze vraj preco som povedal renderovat ked je to cudzie slovo. Soms a bal povgedat ze mi to vyklzlo zo stresu tak som sa len nesmelo usmial :D Dalej na moj komentar ze IPv6 bude vediet jednoznacne identifikovat PC sa ma spytal co je to NAT a ci viem na co sluzi, ja ze hej, na preklad adries za routrom. Potom este nejake tri otazky ktore si uz nepametam. A este dobre bolo na tu otazku co som vcera pisal ze neviem co odpoviem. Ked mi ju precitali z posudku oponenta som povedal,z e na tuto otazku sa neda odpovedat lebo je zle polozena a nezodpoveda obsahu prace :D Takisto ked precital priopomienku ze vraj som nerobil prakticke riesenie len teoreticke, tak som sa ohradil ze je to blbost lebo bakalarska praca sa zaobera teoretickym navrhom a prakticke riesenie je popisane v priruckach a demonstrovane funkcnou a otestovanou aplikaciou (zrejme oponent necital prirucky poriadne alebo vobec) a potom boli spokojni a poslali ma za dvere. Ked som polomrtvy prisiel tak zacal pravy sok. Najrpv predseda zahlasil ze citujem "Obhajoba Vasej bakalarskej prace nezodpoveda Vasim doterajsim studijnym vysledkom..." tak som si povedal ze no doriti, idem het, kaslem na to. Uz som sa takmer otocil ze odidem nastvany domov (asi preto ze som sa ohradil voci pripomienke a vyvratil otazku oponenta) ked nasledne zahlasil ze mam A-cko....

3-year mission completed ! :buttrock: :buttrock: :buttrock:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #7 on: 18.06.2008, 17:44:19 »
a este si prepis signature , inac gratulujem :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #8 on: 18.06.2008, 17:50:15 »
a este si prepis signature , inac gratulujem :P

prepisane :D

Inac myslim ze dnes vela ludi podostavalo A-cka, dufam ze nikto nevyletel :)

Taktiez gratulujem ostatnym :)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

hlsman

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #9 on: 18.06.2008, 19:01:23 »
aj ja uz som bakalar :D :D :D
neviem ci som tak vela kecal ale tesne pred koncom prezentacie zahlasil baca ze cas vyprsal ze to mam skratit. mal som komisiu c.2 a celkom v poho, akurat ma tam kus zdrbali za teoreticku cast, ze som pri algoritmoch mohol spravit vyvojaky .. ale ta co uz. dakujem ywetke za usmev ktory nahodila pocas toho ako ma baca zdrbaval ;) nakoniec A 92, uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

a gratulujem aj ostatnym, ktori to uz maju za sebou a tym co sa estelen pripravuju, tak think positive :)

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #10 on: 18.06.2008, 19:33:57 »
tiez sa pridavam do tejto novej grupy bakalarov.
no stalo sa presne to coho som sa vcera bal. vosiel som do vnutra, zbadal komisiu s Bacom na cele a som bol v prdeli. ani len nazov mojej prace som nevedel a musel sa kuknut ze ako sa konci. Este cestou do skoly som v elektricke kamosovi povedal celu moju prezentaciu za cestu od feraku ku poliklinike takze to bolo pod 15 min. No pred komisou som zacal habkat a aj sa dvakrat zastavil, ale ja debil sprosty sa nekuknem do poznamok com som mal na stole. Na Iwetku som pozrel len na konci, ked sa ma Baca v podstate po tretikrat spytal na tu istu vec. A tiez sa mi pacil ten jej usmev ked ma poslali von. Som si pomyslel, ze hadam ma nechaju prejst.
Teraz uz len cakam na mail od Mireka v ktorom ma riadne zdrbe, za moj dnesny vykon. Joj ale som na seba nastvany.
Ale to uz je teraz jedno hlavne ze budem mat nieco pred menom a konecne SLOBODAAAAA :bananadance:
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #11 on: 18.06.2008, 19:44:34 »
tiez sa pridavam do tejto novej grupy bakalarov.
no stalo sa presne to coho som sa vcera bal. vosiel som do vnutra, zbadal komisiu s Bacom na cele a som bol v prdeli. ani len nazov mojej prace som nevedel a musel sa kuknut ze ako sa konci. Este cestou do skoly som v elektricke kamosovi povedal celu moju prezentaciu za cestu od feraku ku poliklinike takze to bolo pod 15 min. No pred komisou som zacal habkat a aj sa dvakrat zastavil, ale ja debil sprosty sa nekuknem do poznamok com som mal na stole. Na Iwetku som pozrel len na konci, ked sa ma Baca v podstate po tretikrat spytal na tu istu vec. A tiez sa mi pacil ten jej usmev ked ma poslali von. Som si pomyslel, ze hadam ma nechaju prejst.
Teraz uz len cakam na mail od Mireka v ktorom ma riadne zdrbe, za moj dnesny vykon. Joj ale som na seba nastvany.
Ale to uz je teraz jedno hlavne ze budem mat nieco pred menom a konecne SLOBODAAAAA :bananadance:

a aku znamku si dostal?
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

ElMino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 122
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #12 on: 18.06.2008, 19:49:28 »
a aku znamku si dostal?

C71, posudky som mal C,D. ale ved sestra ti porozprava aky som bol. mohla by vediet ze ktory som to bol. ale tak kamosa este viac potrapila ta ista komisia. dostal E55, ale zatial neviem ze preco.
Co ma nezabije, to ma posilni. Len aby som koli skole neupadol do trvalej komy.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #13 on: 18.06.2008, 20:03:28 »
gratz všetkým :) aj tým, čo už majú titul, aj tým, čo ešte len dostanú :)
All code is crap.

42

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #14 on: 18.06.2008, 20:46:36 »
Nikto tomu neuveri, ale som aj ja dnes ukoncil 3 rocnu akciu Bakalar:)


Inac sa mi strasne pacilo ako som zacal blikyho tremovat po tom co som skoncil ja:

priblizny citat viet co som mu hovoril:
"...bliky, neboj sa... je to v pohodicke, ale najhorsie je zacat a potom to uz ako tak pojde... najhorsie bolo ked som si uvedomil ze som nervozny, a ze chvilu pred tym co som mal ist dnu, tak ze som citil ako mi nejak rychlo bucha srdce, nato jak ma zavolali, tak Brano Mados (tajomnik komisie) mi  akoze povedal ze sa mam zhlboka nadychnut bo som bledy... potom ked som chytil mysku, totalne mokra ruka a ani dvojklik na otvorenie priecinka som nevedel spravit. Nasledne ked som otvoril konecne asi na 3 pokus prezentaciu mi povedal predseda aby som zacal rozpravat, a akosi som si nevedel spomenut ako oslovit... Samozrejme ze som mu povedal ze som zabudol oslovit predsedu a v tom som si uvedomil ako sa mi trasie hlas...

... samozrejme som prifarbil nieco k rozprave... ale nakoniec ani to nepomohlo, bliky dostal B :) .. :D"
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

bliky

  • Guest
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #15 on: 18.06.2008, 21:13:00 »
jj, potrvdeujem B, ale genci ma zotrel jak... mam pocit ze on kazdemu daval minimalne 2-3 otazky... ale som nadmieru spokojny... som Bc. a to mi nadovsetko postacuje

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #16 on: 18.06.2008, 21:20:51 »
Pridavam sa ku Vam, tiez som Bc. :)

bliky

  • Guest
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #17 on: 18.06.2008, 21:24:55 »
ps: nesmiem zabudnut na eqo-a, ktroy mi dnes helfol s odpovedou na oponentovu otazku...thakze VRELE DIQ

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #18 on: 18.06.2008, 23:33:45 »
VIVAT EQO...
a ja pridam
VIVAT TONO
:)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #19 on: 19.06.2008, 00:30:33 »
ps: nesmiem zabudnut na eqo-a, ktroy mi dnes helfol s odpovedou na oponentovu otazku...thakze VRELE DIQ
vazena pani komisia...:D:D:D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #20 on: 19.06.2008, 05:33:32 »
ps: nesmiem zabudnut na eqo-a, ktroy mi dnes helfol s odpovedou na oponentovu otazku...thakze VRELE DIQ
vazena pani komisia...:D:D:D

lolec :D:D aj ja som si pripravoval oslovenie, ale na koniec z toho ostalo dobry den :D
brix will be shat

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #21 on: 19.06.2008, 06:50:21 »
say hail ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

bliky

  • Guest
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #22 on: 19.06.2008, 13:41:39 »
dobry den... ale nezacal si jak ja "v strese", ze "vazeny pan predseda, vazena pani komisia..." :D :D :D ... jak som v danu chvilu videl tomaseka asi som myslel, ze sa ani neprestane smiat...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #23 on: 19.06.2008, 18:40:13 »
dobry den... ale nezacal si jak ja "v strese", ze "vazeny pan predseda, vazena pani komisia..." :D :D :D ... jak som v danu chvilu videl tomaseka asi som myslel, ze sa ani neprestane smiat...

to pani komisia, to sa stane tusim kazdy rok ;) je to jeden z najznamejsich "vtipov" tykajucich sa statnic :P
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: Som bakalar(ka)!
« Reply #24 on: 19.06.2008, 18:42:44 »
BAKALAAARKA!!!  :dancing:  :bananadance:
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...