Author Topic: FEI 1rocnik  (Read 6059 times)

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
FEI 1rocnik
« on: 23.10.2005, 04:32:49 »
 :(no neviem ako ste vy na tom ,ale je to dost tazke uz na zaviatku,mal som zatial 4zapoctovky,z toho som ULA posral,ale ZEI ZIM A ANALyza vysla celkom dobre
komu ako to ide?:)hm tak piste;)

ftakgabo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #1 on: 23.10.2005, 15:36:48 »
ja som to tiez posral   ;D ULA som dojebal, ANALyzu tiez. Jedine ZIM a ZEI mi vyslo :) ale je pravda ze brutalny zaciatok. strasne vela chcu prebrat a pri tom velke hovno vysvetlia

Platon

  • VIP
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 180
  • Da man!
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #2 on: 23.10.2005, 16:47:54 »
Ak dostanes dobrych ucitelov mas to dobre. Ale ako hned odveci vysvetluju nemas velku sancu bez doucka.

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: FEI 1rocnik
« Reply #3 on: 23.10.2005, 17:24:36 »
na Fejke neexistuju dobri ucitelia  :h_lipsrsealed:

Platon

  • VIP
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 180
  • Da man!
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #4 on: 23.10.2005, 18:06:17 »
"existuju" ano aj ja som o nich vedel ale je ich veeeelmi maaaalloooo  :h_azn:

mastermind

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #5 on: 24.10.2005, 04:24:08 »
na feike e nie su dobri ucitelia? Poruban? Dzurina? Schrotter? uplna pohodicka...

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: FEI 1rocnik
« Reply #6 on: 24.10.2005, 04:29:19 »
Asi mysleli na cviciacich.
Ale mas pravdu ze Dzurina je celkom ok!  :lb:

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #7 on: 24.10.2005, 04:30:24 »
kazdy ucitel je dobry,ale stale ho niekto naserie, apotom to lize kazdy zo spodu

schrapnel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #8 on: 05.12.2005, 15:20:50 »
mno ja som zatial posral len elektriku 1 ten idiot guzan nas na externom husti <>winami co sa neberu ani na dennom .... inac analyza, ZIM, ZEI, ULA, SSaI zapichy mam ... uz len skusky :))) drzte palce 14.12 mam analyzu :)

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #9 on: 07.12.2005, 05:36:19 »
ja tiez mam zapocty,okrem ZEI,ale mam este opravnu v piatok
ale z ULA mam skusku 13.12 a z ELEI 16.12:)

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #10 on: 10.12.2005, 02:52:40 »
mno ja som zatial posral len elektriku 1 ten idiot guzan nas na externom husti <>winami co sa neberu ani na dennom .... inac analyza, ZIM, ZEI, ULA, SSaI zapichy mam ... uz len skusky :))) drzte palce 14.12 mam analyzu :)
tak by si mohol supnut otazky jake boli co myslis? :j_rolleyes:
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: FEI 1rocnik
« Reply #11 on: 16.01.2006, 01:27:55 »
pocujte, ved prvy rocnik neni vobec tazky, praveze je najlahsi z celeho studia, tak si to uzite...a vobec nemate take drasticke skusky z matiky ako sme mali kedysi my :). Druhak budete mat podstatne tazsi, ak ste informatici, mate tam 3 hudakoviny a to sa este naplacete :).
A PS: su tu aj fasa ucitelia, ja by som povedala, ze drviva vacsina je uplne v pohode...najma ak sa dostanete trosku vyssie :)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #12 on: 17.01.2006, 04:50:54 »
pocujte, ved prvy rocnik neni vobec tazky, praveze je najlahsi z celeho studia, tak si to uzite...a vobec nemate take drasticke skusky z matiky ako sme mali kedysi my :). Druhak budete mat podstatne tazsi, ak ste informatici, mate tam 3 hudakoviny a to sa este naplacete :).
A PS: su tu aj fasa ucitelia, ja by som povedala, ze drviva vacsina je uplne v pohode...najma ak sa dostanete trosku vyssie :)
cenime si tvoje povzbudenie;) :) :) :emot-drunk: :emot-dance: :emot-dance:

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: FEI 1rocnik
« Reply #13 on: 25.01.2006, 22:34:43 »
SA budem opakovat ako stale a vsade ,ale:

Po skoro konci prveho semestra na Tuke.Fei odbor:Informatika mozem skludnim svedomim povedat ze cele to tu dost suxs a vo svojej podstate som stratil 11tizdnov+skuskove zo svojho zivota, lebo zatial stoho co mala mi tato skola nic nedala okrem matiky,hej aleto je ine, ja nexem mat elektro ani materiali a uz vonkoncom ne bespecnostne normi !!!! looooool uplne zbytocne veci uplne nanic, ziaden vyznam nic! loool a ani ma nezaujima ze inde ako to je ba alebo praha alebo tak lebo viem ze the same o´shit,diferent place. Ked dudas v nic inom nemal pravdu tak v jednom pravdu urcite mal a to: Uroven skolstva najme na vychodnom slovensku je uplne mizziiiváaaa..... keby som mal prachy tak to taham do ameriky alebo do anglicka !! loool cele jeto.... suxs

este jedna vec..ze tymto vobec nexem povedat ze ucitelia su zlii prave naopak, ucitelia ktory ucia na tejto skole alebo aspon ty ktory zatial ucili mna robia tuto skolu aspon trochu znesitelnou...akoze fakt na 99% super aj cviciaci,hej
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #14 on: 26.01.2006, 01:19:11 »
tha prve roky to je vsade tak...same kktiny co ti netreba...i ked tu matiku mne napr treba (3d grafika ked budu pan bozko zdrave  :j_cool:) taze tak...treba sa presekat a potom to snad bude lepsie...daj boze  :emot-dance:

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: FEI 1rocnik
« Reply #15 on: 26.01.2006, 02:13:57 »
OFFTOPIC ::: MATO: kodujes 3d grafiku? akej si skupine?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #16 on: 26.01.2006, 04:29:27 »
tha daco som sprtal ale ja som tiez prvak teraz...ale xel by som sa dostat do 3.+ rocnika...co som kukal tam uz to trosku ma daco aj do seba... :emot-rolleyes:

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: FEI 1rocnik
« Reply #17 on: 26.01.2006, 06:11:32 »
Ta to necakaj na 3 rocnik kamosi co uz su tam a co uz aj skoncili skolu hovorili ze to cela skola ta nanic podstatne nenauci, comi tak hovorili kamosi ta Pocitacova grafika v 3 je dost onicom ,len take transformacie a vysetrit vyditelnost 3 bodov :)) a take basic veci.Proste ked sa dakto daco poriadne chce naucit tak to treba mimo skoly samostudiom. A najhorsie je to ze pocas skoly niet casu na take veci a pocas prazdnin toje malo casu taze cele toje dost na #&#@ :))) no co uz nic lepsie neostava
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: FEI 1rocnik
« Reply #18 on: 26.01.2006, 19:26:32 »
no tie prednasky co su v tretom tak podobnych clankov som uz na nete nasiel dost ale treba aj to vediet ;-) a potom kus C++ a DX9 a mozes :bananawrite:

ale najpodstatnejse su pevne nervy  :emot-dance: