Author Topic: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu  (Read 24196 times)

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« on: 10.06.2008, 05:17:56 »
Pozdravujem... otvaram tuto temu, lebo bolo by potrebne zistit, ci sa uz niekde nieco organizovalo alebo nie ohladom obcerstvenia (nejaka mineralka, pripadne po nejakom chlebicku) pre statnicove komisie, kedze by bodlo sa na niecom tiez dohodnut. Ak chce mat niekto nejake blbe poznamky, tak mu prv radim aby si isiel odsediet 8 hodin pocuvat blbosti a bez moznosti sa napit pripadne daco zakusit...

Teda chcem vediet hlavne, ci sa uz niekde nieco neorganizovalo... ak nie, tak by bolo vhodne daco riesit. Tato informacia sa tyka hlavne informatikov - teda ludi na KPI... som pocul, ze nejake veci by pripadne bodlo ist zistit na sekretariat KPI za pani Schwartzovou (ci ako sa pise - skratka Švarcová)...

P.S.: No spamming - please... or be prepared to be destroyed bq
« Last Edit: 10.06.2008, 05:19:44 by DeeL »

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #1 on: 10.06.2008, 05:43:05 »
Neriesi to skola? Dufam nemam rano ist komisiu brat autom do skoly...


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #2 on: 10.06.2008, 05:44:57 »
z toho co som sa dozvedel dnes... tak to skola neriesi... studenti to stale doteraz riesili... mozno maximalne senat, ale to si nie som vobec isty... preto sa pytam... na katedre im mozno maximalne spravia kavu, ked nic ine nebude vraj...

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #3 on: 10.06.2008, 06:15:34 »
hej som mal dnes dost tam sediet 6 hodin bez jedla a pitia    hardcore to je :)


a si nechcite predstavit tych v komisii ked im pride tam posledny student ...     ja som dnes bol velmo podrazdeny :)

a kebyze dajake peniazky zbierat kludne   prispejem

pripadne ak daco pomoct s organizaciou tiez sa pridam   ale len ako pomocna sila :)

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #4 on: 10.06.2008, 08:27:07 »
pripadne ak daco pomoct s organizaciou tiez sa pridam   ale len ako pomocna sila :)

Kolko davaju za hodinu ? :D Mozno pridem aj ja :D

Ale inac, dost haluzny topic, som si musel prvy prispevok aspon 5x precitat aby som sa uistil ze nejde o haluz ale ze dobre vidim...

To ako my studenti mame nakupit mineralky obhajobu zacat tak ze: Vazeny pan predseda, vazeni clenovia komisie, dovolte mi ponuknut Vas chladenym dvojlitrovym nesytenym Rajcom a odprezentovat moju temu.......

Akoze :ohmigod: ...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #5 on: 10.06.2008, 12:08:23 »
ano, treba si zabezpecit obcerstvenie, nic narocne... skola to nezabezpecuje, je to plne na studentoch. Tohtorocni inzinieri to zacali riesit pomerne neskoro a to den pred statnicami, ale kazdopadne zvladli to velmi dobre a to ich bolo len nieco cez 60. Neverim, ze vy to teda nezvladnete. Napisem tu poobede co vsetko treba zabezpecit, taze vyckajte... je toho viac a teraz nestiham ;)

wlade: btw, sak tvoja komisia moze byt aj bez obcerstvenia, je to na vas ako sa dohodnete, a ked ti je tak zatazko kupit tu jednu vodu, tak whatever.
Tak ako DeeL pisal, blbe poznamky je dobre si odpustit, dva dni som bola minuly tyzden clenom komisie ako tajomnik a bez tej vody to ide naozaj tazko, je to nenormalne unavne pocuvat vacsinou velmi zle pripravene/nudne prezentacie a ked ich je za sebou okolo 10, tak dakujem pekne... v niektorych momentoch som aj ja uvazovala, ze si to "hodim" :D... je to unavnejsie nez hocijaka ina robota, co som doteraz robila :P
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #6 on: 10.06.2008, 14:09:56 »
dobre tak teda ja si budem prosit dajaky redbull, potom dajake tycinky hmmm a tolko bude stacit :D
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #7 on: 10.06.2008, 14:44:32 »
velmi velmi velmi dobra poznamka !!!!!


btw: nikdy sami nepacilo ani na zakladnej, ani na strednej a nepaci sami to ani na vyske ze student ktory je bez prijmu musi prispievat a este zaobstaravat veci ludom ktory su zato dobre zaplateni aby tam sedeli, este keby ze to robili zadarmo dobrovolne tak nepoviem no.... vsak toto je take
ako keby ma v robote cakaly rozne napoje + chips + chlebycky
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

bliky

  • Guest
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #8 on: 10.06.2008, 15:50:22 »
suhlasim s eminkou... dajake obcerstvenie im treba, sak to tak bolo aj na maturach aj neviem kde vsade ale... "na jaku **** bolo zapisne 700??? este pri zapise bolo doslova povedane, ze je to koli statniciam a podobne..." pokial sa nemylim tak zapisne v inych rocnikoch sme mali 300... to je 400 do plusu na hlavu... ked beriem ze nas na zapise bolo min 100... to je... SAK ZA TO AJ MENSIE AUTICKO SI MOZU KUPIT... thak nech kompetntny pouziju tie peniazky co im boli dane "na statnice"

ved myslim si, ze s tolkymi prachmi nieje problem si objednat personal ktory to secko zabezpeci...

mylim sa???

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #9 on: 10.06.2008, 16:28:36 »
hmmm... neviem, ale my sme sa na statnice tiez skladali zvlast a zapisne sme mali v piatom tiez riadne mastne, nam povedali, ze platime za diplom (o obcerstveni nebola ani rec) a za tie administrativne tahanice okolo diplomu a ukonceniu studia (tej byrokracie tam je inac riadne, fakt :)).
Co sa tyka obcerstvenia, tak postaci, ak komisia dostane doobedu jednu tacku chlebickov, poobede tiez. na stole by mali byt mineralky, popripade nejaka ina zafarbena voda, par flias. dobrym zvykom je aj jedna kanvica kavy a nejake slanky (party mix, soletky). to je vsetko. kava by sa ale mala priebezne doplnat (aj s cukrom a mlieckami).
vy by ste sa mali prakticky len vyzbierat, dobre by bolo, ak by ste zasli bud za pani Sidarovou alebo pani Schwartzovou, oni vam presne povedia, co vam treba, daju vam aj katedrovy riad, uvaria kavu a celkovo su hrozne napomocne.
inac mali by ste si zvolit niekoho z vas, kto sa bude o to obcerstvenie starat, ono treba doplnat tu kavu, nosit chlebicky, ked sa minu a pod. vacsinou to robi nejaky student z nizsieho rocnika, ale tento rok mali terajsi piataci obsluhu zo svojich radov... asi traja boli, sa striedali, statnicovali a aj trochu obsluhovali, zasa nejako vela roboty to neni, ale je dobre, ak si niekoho vyclenite. toho cloveka totiz musite urcit vy, katedra ho nedoda, hoci pani sidarova bude behat spolu s obsluhou.

inac, dobrym zvykom je, ze sa zbiera cely rocnik po nejakej ciastke, nie tak, ze kazdy si obsluhuje len tu svoju komisiu.  ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #10 on: 10.06.2008, 16:58:39 »
ej to som zvedavy, kde teraz pozhaname nasich buducich bc. :) ... na fore je nas tak max. 15 ... no nevem jak toto dopadne

kto sa dobrovolne hlasit na zber $ ?? ja som v Ke dnes a zajtra, potom ma uz len tazko najdete, co viem tak aj fanfo mozno az pondelok...

no ono je to az stredu, takze to by sa este dalo stihnut aj ... len kto sa ujme tej vaznej ulohy - zbierania :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #11 on: 10.06.2008, 16:59:26 »
tak toto mala podla man zabezpecit jednoznacne skola.... uz aj keby malo stat zapisne o stovku viac alebo tak dam ale zabezpecit to mala skola ...
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

Hue

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 90
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #12 on: 10.06.2008, 17:31:58 »
Bluuud nikto nič nepovie, nikto nič nevie. To nemohli na poslednych prednaškach spomenuť?  FEI-karsky system, presuň zodpovednosť na toho čo je pod tebou....
FEI-KPI > Akademicky senat > Bc. rocnik > druhakov

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #13 on: 10.06.2008, 17:34:05 »
Bluuud nikto nič nepovie, nikto nič nevie. To nemohli na poslednych prednaškach spomenuť?  FEI-karsky system, presuň zodpovednosť na toho čo je pod tebou....
FEI-KPI > Akademicky senat > Bc. rocnik > druhakov
>prvakov>buducich prvakov>... spujem zase... deel ma zmaze :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #14 on: 10.06.2008, 18:00:50 »
suhlas s MKI, ale ked sa inak neda, tak to kilko abo kolko treba, nemam problem poskytnut


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #15 on: 10.06.2008, 18:19:50 »
Uz to vidim, ze sa budeme skladat mozno 20-30ti.. a zvysok sa o tom radsej "nebude chciet dozvediet"....
EDIT: esteze ta mame DEEL, ja som bol uplne v tom, ze to ma na starosti skola, vsak za nas dostane dost peniazkov, a statnice su povinnou sucastou ukoncenia studia na skole...

« Last Edit: 10.06.2008, 18:21:38 by libra »

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #16 on: 10.06.2008, 18:22:12 »
spravia sa karticky sponzorov/darcov a ti budu mat xtra vyhody


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #17 on: 10.06.2008, 18:22:48 »
inac, ako je riesene, ze kedy sa dozvieme, kto kedy ma statnice? Bude na webe, alebo treba osobne do skoly ?

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #18 on: 10.06.2008, 18:34:02 »
malo by byt vyvesene dakde v skole ze kto kedy ma ist ku akej komisii

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #19 on: 10.06.2008, 18:34:25 »
na nastenke to bude isto


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #20 on: 10.06.2008, 18:45:50 »
na nastenke to bude isto

hej, presne tak... den - dva pred statnicami sa to zvykne zverejnovat na katedrovej nastenke, ale len cislo komisie, cas, kedy kto ide, miestnost, v ktorej budete skusani a meno tajomnika komisie... zlozenie komisie sa ale nedozviete dopredu, resp. iba po znamostiach :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #21 on: 10.06.2008, 18:47:14 »
na nastenke to bude isto

hej, presne tak... den - dva pred statnicami sa to zvykne zverejnovat na katedrovej nastenke, ale len cislo komisie, cas, kedy kto ide, miestnost, v ktorej budete skusani a meno tajomnika komisie... zlozenie komisie sa ale nedozviete dopredu, resp. iba po znamostiach :D

cize po tebe :D
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #22 on: 10.06.2008, 19:00:30 »
wlade: btw, sak tvoja komisia moze byt aj bez obcerstvenia, je to na vas ako sa dohodnete, a ked ti je tak zatazko kupit tu jednu vodu, tak whatever.

nie je mi zatazko, kludne aj dve alebo hoci aj XXXl sunkovo syrovu pizzu nech si pomaskrtia len nech mi uz konecne skonci ten masaker na skole :D

Skor som sa pytal ako ich ponuknut. SI ku kazdemu z clenov komisie mam prist a naliat mu mineralku doi pohara, dat trojuholnik pizze a popriat dobru chut ?

Mozno sa trapne pytam ale fakt som z toho vytoto, najme ked tu citam ze vraj sme uz na drahsom vstupnom v prvaku toto obcerstvenie viacmenej zaplatili PLUS maju aj z tych co sa do tretiaka nedostali a nie malo.

Fakt by ma zaujimalo presne v bodoch co mam doniest, kolko kg/litrov/cm3 atd ???

Komu co chuti (Latka, Balaz, Mados, Voki, Perhac...), co ma rad, co neznasa, cim si ho ziskam, cim ho donutim dat mi Fx atd. Vopred vdaka za help ! :nervous:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #23 on: 10.06.2008, 19:08:54 »
prenajom miesta, na ktorom budu promocie.

akoze aula maxima?.. prenajom? :D
... som dneska kukal, ze este stale prebieha rekonstrukcia, co mi teraz objasnuje preco nebudu chlebicky... lebu budu plastove okna v AM :)
... mno mne je to jedno aj rezen si mozu na moj ucet dat, len nech je uz po a ideme  :beer1: :)

EDIT: http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/aktuality/dokumenty/oznam-prodp-studenti-5b-2008.pdf ... to len pre tych co nevedia ze to bude v AM.
« Last Edit: 10.06.2008, 19:11:10 by Veduci »
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Ako s obcerstvenim pre statnicovu komisiu
« Reply #24 on: 10.06.2008, 20:26:06 »
no, hodim sem aj externy nazor

u nas obcerstvenie + veci okolo toho zabezpecuje  studijne
nic proti Vam ale nechapem preco to nemozu zabezpecit aj na FEI, to maju tolko roboty ?
a studenti budu podla mna dost v strese zo samotnych statnic a ne sa este babrat s chlebickami

mozno ze nemam pravdu, ale viem ake pocity som mal den pred ja a myslim ze studijne by si tolko namahy dat mohlo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)