Author Topic: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?  (Read 6126 times)

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« on: 11.05.2008, 19:48:18 »
ako to je aktualne s prenasanim predmetov prosim vas? ide o to, ze ci mozem do druhaku preniest 3 predmety. ele1, ele2 a programko (nj, programko, na poslednu chvilu som si nechal zadanie a v utorok to urcite mat nebudem, ked z C som uplne duty) viete mi niekto povedat, ci to je mozne? dakujem.

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #1 on: 11.05.2008, 20:02:49 »
treba citat...

dekan to zmenil a do dalsieho rocnika ti staci 30 kreditov...

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #2 on: 11.05.2008, 20:17:43 »
noa predmetov mozes preniest kolko chces?

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #3 on: 11.05.2008, 20:21:40 »
 ak mas 30 a viac kreditov.. tak zvysne predmety ale musis ich spravit  :hah:

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #4 on: 11.05.2008, 20:42:37 »
No ak si teraz nespravil 3 predmety a si si isty ze spravis FI, MAII, tak aby sa ti to potom nenakopilo, lebo za opakovanie sa plati 15 litrov a uznavaju sa len znamky A a B

timwood

  • Guest
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #5 on: 11.05.2008, 22:42:48 »
ako to je aktualne s prenasanim predmetov prosim vas? ide o to, ze ci mozem do druhaku preniest 3 predmety. ele1, ele2 a programko (nj, programko, na poslednu chvilu som si nechal zadanie a v utorok to urcite mat nebudem, ked z C som uplne duty) viete mi niekto povedat, ci to je mozne? dakujem.

programovanie si neurobil? (resp. neurobis) - tak to chod rovno na inu skolu

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #6 on: 11.05.2008, 22:55:31 »
Pozri sa sem http://www.fei.tuke.sk/sk/fakulta/pracoviska a zistis, ze vediet programovat nieje potrebne na vsetkych katedrach, staci na prvich dvoch
Preco by mal ist na inu skolu ?

peker

  • Newbie
  • *
  • Posts: 34
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #7 on: 11.05.2008, 23:31:39 »
Vzdy si musis pozriet kolko mas kreditov za aktualny rocnik, ak ich mas minimalne 30 mozes ist do dalsieho rocnika. Ty si stratil 17 kreditov dokopy, takze budes druhak. Na rok vsak okrem standartne toho co sa budes ucit v druhak, budes mat tie este predmety co si teraz nezrobil. Lenze teraz sa zmenili kus studijne plany a na rok uz prvaci nemaju ELE 1 a ELE 2 ale len jednu elektrotechniku. Tak sa chod spytat na studijne oddelnie, ako to presne bude. Na rok budes mat tieto predmety druhy krat zapisane, ak jeden z nich nespravis, tak letis zo skoly, takze musis si dat na nich pozor. Potom ti ostava dat len vystup/nastup (opat normlane podas prihlasku)  ale sa ti uznaju len skusky z ktorych mas Ačko alebo Bčko, takže tak + sa este plati 15tis. za rok strateny na skole.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #8 on: 12.05.2008, 01:20:12 »
Pozri sa sem http://www.fei.tuke.sk/sk/fakulta/pracoviska a zistis, ze vediet programovat nieje potrebne na vsetkych katedrach, staci na prvich dvoch
Preco by mal ist na inu skolu ?

pokiaľ si spomínam, tak programovanie (a možno dokonca aj OP za našich čias) mali všetky odbory :) teda min. keď ja som bol prvák/druhák
All code is crap.

42

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #9 on: 12.05.2008, 01:34:04 »
myslim ze aj teraz je tomu tak...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #10 on: 12.05.2008, 01:34:46 »
no OP neviem ale P maju vsetci :)
:trestac:

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #11 on: 12.05.2008, 01:48:53 »
No to je jasne Cecko maju vsetci prvaci, ale ak ostanes studovat na inych katedrach (okrem prvich dvoch) tak dalej ti to netreba

timwood

  • Guest
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #12 on: 12.05.2008, 19:52:57 »
Pozri sa sem http://www.fei.tuke.sk/sk/fakulta/pracoviska a zistis, ze vediet programovat nieje potrebne na vsetkych katedrach, staci na prvich dvoch
Preco by mal ist na inu skolu ?

pretoze nema ani ELE1/2 :) - cize co, programovat nevie, informa ho nebavi, na inych zameraniach tazia z ELE :) tak co vlastne vie. Mna bavi informa, mam skusky z ele aj zim a budem mat aj s programka

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: ako je to aktualne s prenasanim predmetov?
« Reply #13 on: 13.05.2008, 05:47:15 »
ako to je aktualne s prenasanim predmetov prosim vas? ide o to, ze ci mozem do druhaku preniest 3 predmety. ele1, ele2 a programko (nj, programko, na poslednu chvilu som si nechal zadanie a v utorok to urcite mat nebudem, ked z C som uplne duty) viete mi niekto povedat, ci to je mozne? dakujem.

asi take nevies, ale zapocet mozes ziskat este aj 2 tyzdne po zacati skuskoveho obdobia, cize mas casu