Author Topic: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou  (Read 22589 times)

smate

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #50 on: 01.05.2008, 01:07:14 »
aha to este musim toto spravit.. a ja ze uz mam volno  ak:

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #51 on: 01.05.2008, 02:08:34 »
no co sa tyka mojej bakalarky:
ufff: no ked dorobim program, tak uz iba nejakych 100 stran a bude to v pohodicke.

inac s bakalarkov je to takto: 30 - 50 stran bakalarka, 30 - 50 stran systemova, 30 - 50 stran pouzivatelska + ostatne prilohy
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #52 on: 01.05.2008, 02:15:26 »
no co sa tyka mojej bakalarky:
ufff: no ked dorobim program, tak uz iba nejakych 100 stran a bude to v pohodicke.

inac s bakalarkov je to takto: 30 - 50 stran bakalarka, 30 - 50 stran systemova, 30 - 50 stran pouzivatelska + ostatne prilohy

preco az tolko? prirucky su zalezitost jedneho dna... hlavnu cast planujes mat aku dlhu?
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #53 on: 01.05.2008, 02:41:42 »
veduci prenasal moj stol, taze je to jeho chyba, ze ho tam polozil :D

buduci tyzden idem asi za korom, tak prenesieme :P
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

LM

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 627
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #54 on: 01.05.2008, 04:57:00 »
ywet: tak voki povedal ze ked mam 40 stran tak malo, povedal ze aspon 15 stran vlastneho prinosu musim mat... a zeby som nemal viac ako 50 tak 10 stran vyhodit...
takze planujem mat 48 stran cca v hlavnej casti. plus prirucky, (pocujte je nieco vseobecne pre modularne programovanie)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
- Jeff Pesis

   Who's General Failure and why's he reading my disk?
- Anonymous

   Internet is so big, so powerful and pointless that for some people it is a complete substitute for life.
- Andrew Brown

bliky

  • Guest
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #55 on: 01.05.2008, 14:15:45 »
si normlany zizka??? bakalarka 30 stran prirucky podla vlastneho uvazenia... aspon mne tak konzultant povedal... a tych 30 stran ze si mam rozdelit 3/3... t.j. 1/3 nejaky uvod obkec... ake technologie sa pri rieseni mojej bc daju pouzit resp ake konkretne som pouzil + o com vobec ta moja bc je... 1/3 nieco ako systemova prirucka, len to nesmie byt copy-paste systemovej... a posledna 1/3 nieco ako pouzivatelska... ale tiez nie copy-paste... samozrejma nejaky ten uvod... podakovanie.... a na zaver zhodnotenie riesenia... a prirucky... typujem ze max 20 str kazda... a ani tolko nebudu mat...

co mi dal vzorovu bakalarku jednej holky thak to nevyzera byt zlozite... takze... vydrzat este nejako ten jeden mesiac sak "normlane" statnice chvala Bohu nemame tak... bola by somarina teraz to zabalit...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #56 on: 01.05.2008, 15:39:01 »
tak co som ja zatial videla, vacsi problem maju ludia skracovat, ako rozsirovat ;). Idealne je ak tretina prace je vlastny prinos.. ale zasa videla som uz aj DP, kde bol vlastny prinos na 2! stranach a dotycny je dnes stastny Ing. :D
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #57 on: 01.05.2008, 16:10:03 »
ked je tu debata o prinose, tak co sa vlastne poklada za prinos ???? bo v mojom pripade co ja mam temu + body na zadavacom liste ta ja si ozaj neviem predstavit ze kde ja by som mohol vyrobit dajaky prinos os
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

bliky

  • Guest
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #58 on: 01.05.2008, 18:14:51 »
no moja tema je "system pre tvorbu formularov testov" tak neviem aky velky prinos tam mam potom ja... a medzi bodmi na zadavacom liste mam zenastudovat problematiku informacnych systemov a databazovych systemov... + vyvorit funkcny progam + vypracovat dokumentaciu podla podkladov zadavatela bc t.j. podla katedrovych standardov ak sa nemylim...?!

2 ywetka: co tam mam mat ako prinos? ak vies thak porad... budem vdacny... bo som z toho mierne zmateny ze co ma byt ten "prinos"

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #59 on: 01.05.2008, 19:23:53 »
Normalne som dneska dostal chut robit bakalarku naplno, tak idem na to nech spravim toho co najviac :)
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #60 on: 01.05.2008, 20:13:00 »
tak znamena to asi tolko... dajme tomu, ze BP ma 50 stran... tak 35 stran budu prevzate veci, ktore ty spracujes... teda je to vlastne referat/resers podstatnych veci, ktore su pre teba ako poznatky dolezite, no su z inych prac - nie je to tvoj prinos (rata sa sem aj uvod, zaver atd). poslednych 15 stran pises ty sam, bez pouzitia cudzej literatury, je to len a len tvoja originalna praca... teda opises, co si urobil, trebars navrhnes riesenie, potom popises, ako si to implementoval - tam das trebars popis ako ta tvoja implementacia funguje, pricom sa odkazujes na tych prvych 35 stran (kde prebehla analyza doterajsieho stavu v danej oblasti). no a nakoniec das nejake experimentalne overenie, ze tvoja aplikacia funguje spravne... ak sa to tam teda hodi :).
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #61 on: 01.05.2008, 20:57:54 »
no moja tema je "system pre tvorbu formularov testov" tak neviem aky velky prinos tam mam potom ja... a medzi bodmi na zadavacom liste mam zenastudovat problematiku informacnych systemov a databazovych systemov... + vyvorit funkcny progam + vypracovat dokumentaciu podla podkladov zadavatela bc t.j. podla katedrovych standardov ak sa nemylim...?!

2 ywetka: co tam mam mat ako prinos? ak vies thak porad... budem vdacny... bo som z toho mierne zmateny ze co ma byt ten "prinos"

pocuj to co mam rozumiet pod pojmom   system pre tvorbu formularov testov    teda co to ma robit ???

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #62 on: 02.05.2008, 00:20:03 »
Ludia, jedna technická otázka: ako použijete šablónu na napísanie Používateľskej a Systémovej príručky ?

Ide mi konkretne o to, či použijete šablonu pre Bak.pracu, a dopišete tam ze Pouzivatelska prirucka a ze Priloha č.1 ?  Alebo je na to nejaka specialna sablona ?

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #63 on: 02.05.2008, 03:09:09 »
Ludia, jedna technická otázka: ako použijete šablónu na napísanie Používateľskej a Systémovej príručky ?

Ide mi konkretne o to, či použijete šablonu pre Bak.pracu, a dopišete tam ze Pouzivatelska prirucka a ze Priloha č.1 ?  Alebo je na to nejaka specialna sablona ?

na to nema nikto ziadnu odpoved... kolko prac som videla, tak tolko aj vlastnych sablon na prirucky... neexistuje ziadna sablona, odporucam inspirovat sa nejakou existujucou DP alebo klasicky nejakymi priruckami k zadaniam, co ste robili, je to v podstate to iste... az na to, ze titulna strana je taka ako titulna strana v hlavnej casti BP... akurat ma podtitulok trebars = Priloha B: Pouzivatelska prirucka atd.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #64 on: 02.05.2008, 03:16:28 »
a cislovanie stran pokracuje po hlavnej casti :D  :bananawrite:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #65 on: 03.05.2008, 16:12:47 »
idem preč z tohto depresívnej stránky :)))) učiť sa APS :D bakalárka naďalej stojí tak jak je
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

bakalar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #66 on: 03.05.2008, 19:27:49 »
ako to bude ak by sa komisii nahodou moja bakalarka nepozdavala a dostal by som Fx, dopracoval by som ju do septembra a tak obhajil znovu alebo az o rok iba s bakalarkou. najlepsie by asi mala vediet Ywetka

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #67 on: 03.05.2008, 23:05:21 »
ako to bude ak by sa komisii nahodou moja bakalarka nepozdavala a dostal by som Fx, dopracoval by som ju do septembra a tak obhajil znovu alebo az o rok iba s bakalarkou. najlepsie by asi mala vediet Ywetka


hahahahahaa ty si si len kvoli tomu aby si polozil takuto otazku zalozil tento nick ???? hahahahaha si uplne bez hanbi :D :D :D dajsi fety kamo
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #68 on: 03.05.2008, 23:47:44 »
ako to bude ak by sa komisii nahodou moja bakalarka nepozdavala a dostal by som Fx, dopracoval by som ju do septembra a tak obhajil znovu alebo az o rok iba s bakalarkou. najlepsie by asi mala vediet Ywetka

ono niekedy sa zvykne komisia kvoli prave takymto pripadom zvolat... ale nie je to velmi obvykle, nakolko je zaujemcov vzdy pomerne malo a tusim, ze si musia to cele platit... lebo klasicke zasadnutie komisie sa plati z fondu skoly, to navyse si musia platit zaujemcovia sami - teda cestovne clenov komisie (chodievaju casto z BA, ZA, ale aj Brna atd.) atd. Preto vacsina caka s opravnou obhajobou az na nasledujuci rok.  :emot-prettywink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #69 on: 04.05.2008, 00:10:44 »
ako to bude ak by sa komisii nahodou moja bakalarka nepozdavala a dostal by som Fx, dopracoval by som ju do septembra a tak obhajil znovu alebo az o rok iba s bakalarkou. najlepsie by asi mala vediet Ywetka

ono niekedy sa zvykne komisia kvoli prave takymto pripadom zvolat... ale nie je to velmi obvykle, nakolko je zaujemcov vzdy pomerne malo a tusim, ze si musia to cele platit... lebo klasicke zasadnutie komisie sa plati z fondu skoly, to navyse si musia platit zaujemcovia sami - teda cestovne clenov komisie (chodievaju casto z BA, ZA, ale aj Brna atd.) atd. Preto vacsina caka s opravnou obhajobou az na nasledujuci rok.  :emot-prettywink:
jj, aj kamoška čakala.. nakoniec spravila, ale musela rok počkať a teraz už sa k škole nevráti, pracuje..
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

bakalar

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #70 on: 04.05.2008, 00:21:17 »
ako to bude ak by sa komisii nahodou moja bakalarka nepozdavala a dostal by som Fx, dopracoval by som ju do septembra a tak obhajil znovu alebo az o rok iba s bakalarkou. najlepsie by asi mala vediet Ywetka

ono niekedy sa zvykne komisia kvoli prave takymto pripadom zvolat... ale nie je to velmi obvykle, nakolko je zaujemcov vzdy pomerne malo a tusim, ze si musia to cele platit... lebo klasicke zasadnutie komisie sa plati z fondu skoly, to navyse si musia platit zaujemcovia sami - teda cestovne clenov komisie (chodievaju casto z BA, ZA, ale aj Brna atd.) atd. Preto vacsina caka s opravnou obhajobou az na nasledujuci rok.  :emot-prettywink:

dakujem, to som chcel pocut.


ako to bude ak by sa komisii nahodou moja bakalarka nepozdavala a dostal by som Fx, dopracoval by som ju do septembra a tak obhajil znovu alebo az o rok iba s bakalarkou. najlepsie by asi mala vediet Ywetka


hahahahahaa ty si si len kvoli tomu aby si polozil takuto otazku zalozil tento nick ???? hahahahaha si uplne bez hanbi :D :D :D dajsi fety kamo


Inac teba co do toho, ked tu spamujes a vkuse fnuscis. Mam tu aj iny nick, ale kedze som mal heslo zapamatane uz na zaciatku, tak som ho nikdy nepisal a uz si ho nepamatam.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #71 on: 04.05.2008, 01:42:22 »
19:39 pUf: kukaaaaaj
19:39 pUf: bakalar strikes back
19:39 pUf: Inac teba co do toho, ked tu spamujes a vkuse fnuscis. Mam tu aj iny nick, ale kedze som mal heslo zapamatane uz na zaciatku, tak som ho nikdy nepisal a uz si ho nepamatam.
19:40 psichological: hej cital som
19:40 pUf: co mu na to das?
19:40 psichological: nic :D
19:40 pUf: moe
19:40 psichological: nebudem sa zaoberat stakymi kery si zevraj nevedia zapametat svoje heslo
19:40 pUf: ziadna bitka na poludnie pred skolou?
19:40 psichological: :D :D

:puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

libra

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 407
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #72 on: 04.05.2008, 04:57:57 »
19:39 pUf: kukaaaaaj
19:39 pUf: bakalar strikes back
19:39 pUf: Inac teba co do toho, ked tu spamujes a vkuse fnuscis. Mam tu aj iny nick, ale kedze som mal heslo zapamatane uz na zaciatku, tak som ho nikdy nepisal a uz si ho nepamatam.
19:40 psichological: hej cital som
19:40 pUf: co mu na to das?
19:40 psichological: nic :D
19:40 pUf: moe
19:40 psichological: nebudem sa zaoberat stakymi kery si zevraj nevedia zapametat svoje heslo
19:40 pUf: ziadna bitka na poludnie pred skolou?
19:40 psichological: :D :D

:puf:
Pocuvaj, nemas aj ty spisy v STB ?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #73 on: 04.05.2008, 05:05:56 »
mozes skusit pohladat :P
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

bliky

  • Guest
Re: PRIESKUM - Státie s bakalárkou tvojou
« Reply #74 on: 07.05.2008, 17:51:49 »
thak a konecne som sa do toho pustil... uz asi najvyssi cas bol... s priruckami si nerobim tazku hlavu to nejak za par dni sfuknem ale ten zvysok bude riadna sranda...