Author Topic: MA II  (Read 47549 times)

schrapnel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #50 on: 27.05.2008, 19:36:13 »
Kedy mate najblizsie termin z ma2 (u dzurinu? :-) ... ja idem az 3.6 ... hodte pls niekto priklady a otazky? .... diik

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #51 on: 27.05.2008, 20:03:01 »
Kedy mate najblizsie termin z ma2 (u dzurinu? :-) ... ja idem az 3.6 ... hodte pls niekto priklady a otazky? .... diik

otazky na teoriu mas na jeho stranke "http://people.tuke.sk/jozef.dzurina/" vzor otazok z MA2. Co sa tyka prikladov. Bude len z casti ktora bola PO zapoctovej pisomke. Cize "polovica" prikladov z celeho semestra a cela teoria. Tusim je tam 36 otazok, niektore oznacene cervenou co sme doteraz nezistili naco sluzia :p

EDIT: a z overeneho timwood-ovho zdroja som sa dozvedel ze na skuske, co sa tyka prikladov bude toto (cize ako som hovoril)

1. DR 1.radu (separacia, metoda variacie konstanty)
2. DR 2.radu (spec.prava strana, metoda variacie konstanty)
3. Objem pomocou dvojneho int.
4. Krivkovy int. 2.radu
5. Laplaceova transf. (priama, spetna)
« Last Edit: 27.05.2008, 20:05:49 by eLPi »
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


tomik01

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #52 on: 27.05.2008, 20:31:31 »
s cervenou su vyznacene vsetky ulohy kde sa pocita alebo sa ma uviest postup riesenia, teda su to skor priklady (aspon tak som si to vsimol, ked dakto prisiel na nieco ine sem s  tym, povinne :) )

ozaj nema chut to dakto vypracovat pekne? :)
« Last Edit: 27.05.2008, 21:39:24 by tomik01 »

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #53 on: 27.05.2008, 20:33:42 »
No to neni zly napad :)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #54 on: 27.05.2008, 21:02:37 »
s cervenou su vyznacene vsetky  ulohy kde sa pocita alebo sa my uviest postup riesenia ,teda su to skor priklady (aspon tak som si to vsimol, ked dakto prisiel na nieco ine sem s  tym, povinne :) )

ozaj nema chut to dakto vypracovat pekne? :) bu

ale ja na MA1 boli take ze napr napis definiciu derivacie v bode, a potom este napis ze ako sa derivuju dve dajake "priklady" akoze... takze tie co myslis, ze su to skor priklady je mozne ze budu, ale budu v teorii, podla mna  :sigh:

noo, tak jednemu vypracovat 53 otazok je dost na prdel, to keby radsej 5 ludi kvalitne vypracovalo 10 otazok....  bv bv

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #55 on: 27.05.2008, 21:54:32 »
s cervenou su vyznacene vsetky  ulohy kde sa pocita alebo sa my uviest postup riesenia ,teda su to skor priklady (aspon tak som si to vsimol, ked dakto prisiel na nieco ine sem s  tym, povinne :) )

ozaj nema chut to dakto vypracovat pekne? :) bu

ale ja na MA1 boli take ze napr napis definiciu derivacie v bode, a potom este napis ze ako sa derivuju dve dajake "priklady" akoze... takze tie co myslis, ze su to skor priklady je mozne ze budu, ale budu v teorii, podla mna  :sigh:

noo, tak jednemu vypracovat 53 otazok je dost na prdel, to keby radsej 5 ludi kvalitne vypracovalo 10 otazok....  bv bv

okej cize dajme tomu ze existuje Korgen1-5. Ktora cas teba si zoberie na starost ktorych 10 otazok uz necham na teba :p
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #56 on: 27.05.2008, 21:56:46 »
sa mi nechce verit, ze tych 53 otazok je obsiahnutych v tych e-scriptach...sa mi zdaju nejake riedke tie scripta(ulern)

tomik01

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #57 on: 27.05.2008, 22:01:58 »
no keby tu dakto dal oscanovane prednasky od Dzurinu tak daco by som spravil...

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #58 on: 27.05.2008, 23:14:13 »
na skuske u Dzurinu budu presne tie iste otazky z teorie, kt. su zverejnene na jeho stranke ?

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #59 on: 28.05.2008, 06:24:42 »
na skuske u Dzurinu budu presne tie iste otazky z teorie, kt. su zverejnene na jeho stranke ?

no, pravdepodobne... vzhladom na to, ze tam este nikto nebol tento rok, a info z minulych rokov su biedne, ti to nikto nezaruci, ale na MAI, dal presne (uplne presne, aj otazko rovnako polozena) z toho, co mal na svojej stranke, tak mozeme len dufat no....

a druha vec je ze tie otazky 53 co su, su tam iba kratko, takze je dooost mozne, ze ked si ich vymyslel a napisal, tak si ich aj na svojej skuske da....

zajtra mrknem na uLearn a podobne, ci sa s tym bude daco dat spravit, s vypracovanim, ale asi by nebolo odveci mat aj origo skripta alebo prednsky pekne od neho... zial ja nemam no

tomik01

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #60 on: 28.05.2008, 06:40:16 »
takze hosi, zohnat rednasky od Dzurinu!!!
ak budu, tak aj dajake vypracujem...

takze zhanajte, ale BLESKEM!!!

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #61 on: 28.05.2008, 22:16:58 »
ja som sa rozhodol ze tie otazky vypracujem z uLearn, z knih a tak. si myslim, ze je uplne jedno od koho budu prednasky. Hlavne su otazky a tiez to ze sa pravdepodobne nebudu menit...to je podstatne...dost podstatne :)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #62 on: 28.05.2008, 22:32:05 »
ja som sa rozhodol ze tie otazky vypracujem z uLearn, z knih a tak. si myslim, ze je uplne jedno od koho budu prednasky. Hlavne su otazky a tiez to ze sa pravdepodobne nebudu menit...to je podstatne...dost podstatne :)

nerozlozime si to niejak, ze ty zacnes vypracovavat zo zaciatku, a ja skusim dajak z konca alebo co, lebo este som nemrkal, ze ako pekne je to v ulearne, ci to pojde lahko alebo tazko... ale dnes by som na to chcel mrknut, ked sa najem a po spravach, tak uvidime este, ale zacnem preventivne z konca asi  :bananawrite:

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #63 on: 28.05.2008, 23:35:45 »
ja som sa rozhodol ze tie otazky vypracujem z uLearn, z knih a tak. si myslim, ze je uplne jedno od koho budu prednasky. Hlavne su otazky a tiez to ze sa pravdepodobne nebudu menit...to je podstatne...dost podstatne :)

nerozlozime si to niejak, ze ty zacnes vypracovavat zo zaciatku, a ja skusim dajak z konca alebo co, lebo este som nemrkal, ze ako pekne je to v ulearne, ci to pojde lahko alebo tazko... ale dnes by som na to chcel mrknut, ked sa najem a po spravach, tak uvidime este, ale zacnem preventivne z konca asi  :bananawrite:

tiez by som prilozil ruku k dielu... sme na to traja, je tam 53 otazok, to je 2x18 a 1x17 otazok...

1-18 elpi
19-36 korgen
37-53 timwood
« Last Edit: 29.05.2008, 00:11:54 by eLPi »
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #64 on: 29.05.2008, 00:15:05 »
neviem ako vy...ale ja som si to rozvrhol tak ze robim otazky streda(dnes): 1-9, stvrtok: 9-22, piatok: 23-38, sobota: 48-53 - pricom otazky: od 39-47 si len pozriem ako sa to pocita...

eLPi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 152
  • Enyvan elz uana traj diz s~yt?
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #65 on: 29.05.2008, 00:25:19 »
neviem ako vy...ale ja som si to rozvrhol tak ze robim otazky streda(dnes): 1-9, stvrtok: 9-22, piatok: 23-38, sobota: 48-53 - pricom otazky: od 39-47 si len pozriem ako sa to pocita...

no ja som uz tiez zacal ale v podstate to je skoro len copy paste z toho u learnu... je tam toho strasne moc vela na zapametanie, si skor asi zacnem robit tahak a si potom pockam na tvoj vyrobok pre kontrolu
EPITAPH

And then, when he should take on with blessed vision of shining future, shook him waftage of unexplainable fear, feeling, which were completly strange to him...
(c) Nemessis


jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #66 on: 29.05.2008, 02:45:09 »
Mozno by stacilo z tej zbierky co robil kondas kudlac, je tam tiez trochu teorie, (viac zrozumitelne jak v skriptach) ale som ***** neviem v akom programe byto slo ulozit do doc suboru, aby to bolo citatelne ako z pdf  skyusal som viac pdf to doc konvertorov, ale v kazdom to bolo dost na hovno (asi v zadnom to nepojde idealne)

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #67 on: 29.05.2008, 02:49:19 »
ja isce jeden tahak mam, ale chcelo by ho trocha rozsirit, lebo niektore kapytoly su tam poslabsie, ak ma niekto zaujem, tak PM

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #68 on: 29.05.2008, 17:24:59 »
kapitoly ked uz :)

no akoze to ste az taky lenivy, ze musite pouzit copy paste ? ...ja to prepisujem vsetko ...je to rychle. si rozdelim obrazovku na dva polky, hore scripta, dole word a ides...:)

AL13N

  • Newbie
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #69 on: 30.05.2008, 01:07:11 »
kua wy sa ale mate pri dzurinowi...ja mam s klescom, ten sa neobtazowal dat take nejake okruhy na net  ak:

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #70 on: 30.05.2008, 01:36:52 »
kua wy sa ale mate pri dzurinowi...ja mam s klescom, ten sa neobtazowal dat take nejake okruhy na net  ak:

no akoze ja tie otazky beriem nie ako okruhy ale ako tvrdy fakt :) - ak ich nahodou zamiesa nejak...fu...tak to mi narobi dost bordel...dlhsie to budem musiet vsetko hladat ...

tomik01

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 266
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #71 on: 30.05.2008, 03:48:37 »
a ako ti to ide timwood
a si ochotny sa potom s nami podelit  o svoju pracu?

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #72 on: 30.05.2008, 05:56:51 »
a ako ti to ide timwood
a si ochotny sa potom s nami podelit  o svoju pracu?
jj

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA II
« Reply #73 on: 30.05.2008, 14:19:40 »
cital som, ze si to chcete nejak podelit, podla kapitol, ja by som tiez rad prispel, ale ked ja by som stranku vo worde pisal pol dna a este ked je aj potrebne pouzivat, indexy, sumy, integrali atd...... ta neviem ci by my na to stacil 1 den :)
Tak vopred dik timwoodovy :bananawrite:

timwood

  • Guest
Re: MA II
« Reply #74 on: 30.05.2008, 20:10:08 »
cital som, ze si to chcete nejak podelit, podla kapitol, ja by som tiez rad prispel, ale ked ja by som stranku vo worde pisal pol dna a este ked je aj potrebne pouzivat, indexy, sumy, integrali atd...... ta neviem ci by my na to stacil 1 den :)
Tak vopred dik timwoodovy :bananawrite:

akoze ja ti ten tahak poslem, kludne, ale si nemysli ze to je tak ako pises :). To je taky surovy tahak, bez sumy, integralov. Mne akoze staci, a aj to tam niesu uplne vsetky otazky. niektore otazky som sa naucil, hlavne tie poctarske. takze sa nespoliehajte ze Vam tu poslem nejaky high-end tahak a potom budete sklamany :)