Author Topic: Putty  (Read 18230 times)

piko99

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Putty
« on: 25.03.2008, 18:11:04 »
ma tu niekto vypracované príklady v programe putty?
« Last Edit: 25.03.2008, 18:12:44 by piko99 »

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #1 on: 25.03.2008, 18:27:35 »
aké príklady môžeš mať v programe putty? putty je len ssh (a iné) client... pomocou neho sa pripájaš na nejaký linuxový stroj, najskôr...
« Last Edit: 25.03.2008, 18:35:12 by Agamemnon »
All code is crap.

42

scream

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 534
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #2 on: 25.03.2008, 18:57:19 »
chlapec asi mysli vypracovane zadania z programovania.... " cez program omega a vi  :j_laugh:"

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #3 on: 25.03.2008, 19:07:03 »
ma tu niekto vypracované príklady v programe putty?


tak toto je riadna palka WOW :) hlaska mesiaca zatial :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #4 on: 25.03.2008, 19:20:53 »
LOOOOOOL :D
brix will be shat

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #5 on: 25.03.2008, 19:50:27 »
zabil statocne, ale mohol trochu upresnit co vlastne chce... :)

ropman

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 187
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #6 on: 25.03.2008, 21:26:13 »
odporucam knihu programujeme v putty pre zaciatocnikov :P

ale vazne, najprv si ujasni co je to ssh, ssh klient, vim, programovaci jazyk. ked toto budes vediet tak by si mal byt schopny napisat co vlastne chces, cim sa posunieme dalej.
« Last Edit: 25.03.2008, 21:33:00 by ropman »

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Putty
« Reply #7 on: 25.03.2008, 21:53:01 »
chlapec iste chcel dake zadanie v C abo daco kolo toho, nakolko aj my sme mali v prvom rocniku len tento jeden predmet, kde sme museli pouzivat putty (teda dufam) :)

btw: uz som pocul aj davnejsie, ze si ide dakto stiahnut putty, aby mohol doma programovat a teraz je s nami v tretom rocniku  :huh2:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

aweeeee

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 64
  • Live for the kill
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #8 on: 25.03.2008, 22:08:38 »
loooool ste ho vsetci zdeptali a teraz sa uz ani nevyjadri lebo zase dalsiu blbost napise (mozno) :D
Thor! Odin's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Your destiny awaits
Thor! Hlödyn's son
Protector of mankind
Ride to meet your fate
Ragnarök awaits

timwood

  • Guest
Re: Putty
« Reply #9 on: 26.03.2008, 01:19:45 »
to nemyslite vazne ze programujete cez putty..linux abo co:)

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #10 on: 26.03.2008, 02:39:46 »
ved uz si prestante robit srandu z vasho kolegu informatika... :D
« Last Edit: 26.03.2008, 02:58:23 by radix »

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Putty
« Reply #11 on: 26.03.2008, 06:07:49 »
ale chlapec musi mat aj tak radost, kedze to bol jeho prvy post, ktorym si fukol na celo velke L
asi tu uz nebude casto pisat aspon daky ten piatok :D
bq


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Putty
« Reply #12 on: 26.03.2008, 06:45:36 »
joj, no sak je len zmateny... toto je inac dost casto problem a studenti za to casto ani nemozu. proste pride na Ccko a na cvikach vzdy len putty, otvorte si putty a v vi/joe vytvorte program blabla.c, nic ine sa nespomenie a ked v zivote o C predtym ani len nezakopol, vobec si neuvedomuje, na co ine (a na co vlastne v podstate) putty moze byt a ze samotne caro Ccka tiez nespociva v nom ;) ja sa mu nesmejem, s podobnymi pripadmi sa tu na skole stretavam veeeelmi casto.
Kedysi som sa tiez stretla s nazorom, ze C# to su take tie okienka (rozumej Windows Forms), lebo taka aplikacia sa na cvikach ukazovala prakticky neustale a neskor (po absolvovani predmetu) dany student vyhlasil, ze obycajny kod (rozumej vypis na konzolu) sa v C# robit neda, lebo nema predsa ziadne okienka! ;) a takych pripadov je viac nez si myslite... kazdy niekedy zalameri a niekedy je to chyba prave zleho kontextu, nikto uceny z neba nespadol... vsetko sa raz kazdy dozvie po prvykrat ;) :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

timwood

  • Guest
Re: Putty
« Reply #13 on: 26.03.2008, 08:05:08 »
joj, no sak je len zmateny... toto je inac dost casto problem a studenti za to casto ani nemozu. proste pride na Ccko a na cvikach vzdy len putty, otvorte si putty a v vi/joe vytvorte program blabla.c, nic ine sa nespomenie a ked v zivote o C predtym ani len nezakopol, vobec si neuvedomuje, na co ine (a na co vlastne v podstate) putty moze byt a ze samotne caro Ccka tiez nespociva v nom ;) ja sa mu nesmejem, s podobnymi pripadmi sa tu na skole stretavam veeeelmi casto.
Kedysi som sa tiez stretla s nazorom, ze C# to su take tie okienka (rozumej Windows Forms), lebo taka aplikacia sa na cvikach ukazovala prakticky neustale a neskor (po absolvovani predmetu) dany student vyhlasil, ze obycajny kod (rozumej vypis na konzolu) sa v C# robit neda, lebo nema predsa ziadne okienka! ;) a takych pripadov je viac nez si myslite... kazdy niekedy zalameri a niekedy je to chyba prave zleho kontextu, nikto uceny z neba nespadol... vsetko sa raz kazdy dozvie po prvykrat ;) :thumbsup:

ak sa niekto hlasi na informatiku na fei, tak by mal aspon vediet o co tu aspon zhruba ide...ze sa tu pravdepodobne bude programovat, aj ked to tak spociatku nevyzera :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Putty
« Reply #14 on: 26.03.2008, 15:11:19 »
ale cosi....  :j_wink: poznam par velmi dobrych programatorov, ktori takmer vobec nevedeli, o com je IT, ked prisli na skolu, ale vymakali sa... co si pamatam, boli stale dost frustrovani, ze su pozadu s takymi samozrejmymi znalostami, aspon na sebe neprestali robit... co sa neda povedat o mnohych ludoch, co mali ake take zaklady, no zaspali na vavrinoch... ak mam pravdu povedat, ked som sa ja hlasila na tuto skolu, tak som nebola vylozena lama, lebo co si pamatam, comp sme mali vzdy a aj som s nim vedela slusne robit, no take, ze co je putty alebo co je jazyk C... nehrozi  :baaa: stacilo mi, ze ma informatika zaujima, som dobra v matike a mam neskromne povedane velmi slusne logicke myslenie  :laugh: a i s takymi "chabymi" predpokladmi som skolu nejako zvladla a myslim, ze sa nestratim  :laugh:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #15 on: 26.03.2008, 17:23:53 »
+ ste zabudli na moznost ze chlapik to mohol aj nejako uplne inac mysliet len to tu blbo napisal
ono pisat na forum a nazivo sa rozpravat su 2 veci
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Putty
« Reply #16 on: 26.03.2008, 18:00:11 »
+ ste zabudli na moznost ze chlapik to mohol aj nejako uplne inac mysliet len to tu blbo napisal
ono pisat na forum a nazivo sa rozpravat su 2 veci

tak to zasa nie, to sa neda inak mysliet ;) co zasa neni az take zle, ako som sa uz vyjadrila, horsie je, ze vobec pyta tie priklady, mohol by si sadnut a skusit to, ja Ccko bohvieako super neviem, ale uroven prikladov na Programovani je smiesna, cize to musi nutne kazdy zvladnut, si myslim...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

timwood

  • Guest
Re: Putty
« Reply #17 on: 27.03.2008, 00:06:56 »
mna napr. viac serie co sa toho programovania tyka...ze kym som na feike nebol programovanie ma aj celkom bavilo. Teraz sa ku tomu staviam tak chladne...proste bude s toho skuska..inak sa na to divam..a ked do toho zapocitam stres z inym "velmi potrebnych" predmetov tak normalne ma to programovanie po skonceni skoly prejde :)

Patto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 380
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #18 on: 28.03.2008, 22:47:40 »
mna napr. viac serie co sa toho programovania tyka...ze kym som na feike nebol programovanie ma aj celkom bavilo. Teraz sa ku tomu staviam tak chladne...proste bude s toho skuska..inak sa na to divam..a ked do toho zapocitam stres z inym "velmi potrebnych" predmetov tak normalne ma to programovanie po skonceni skoly prejde :)

presne si to vystihol ... ked som nechodil na FEIku, tak ma to bavilo :D

radix

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3506
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #19 on: 28.03.2008, 22:58:34 »
lebo treba programovat podla poziadaviek? ved ked ste programovali uz pred tym tak teraz to musi byt pre vas uplne jednoduche :)

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #20 on: 28.03.2008, 23:02:35 »
predtým im nikto nehovoril, čo majú programovať :) takže teraz je to ťažšie, nie jednoduchšie, hehe :)
All code is crap.

42

piko99

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #21 on: 30.03.2008, 22:08:33 »
Verím, že ste si užili srandy :smokin:, ale tá múdra holka mala pravdu...Na cvikách len otvorte si putty, naťukajte všetko z tabule...
C-čko mi doposiaľ naozaj nič nehovorilo, resp. to ešte stále platí... Mimochodom nemám informatiku... Tak pravdupovediac som si myslel,že sa budeme venovať "súčasným" problémom. A áno, mal som na mysli, či niekto náhodou nemá vypracované zadania... :h_huh:

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #22 on: 30.03.2008, 22:13:10 »
co znamena "nemám informatiku" a ake su "súčasné" problémy
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

timwood

  • Guest
Re: Putty
« Reply #23 on: 30.03.2008, 22:25:18 »
dotycny tym pravdepodobne myslel ze nie je odbor Informatika...

jazyk C ovladam dost dobre..zadanie mam uz davno hotove..a sam som ho robil. O to nejde. Ide o to, ze tie "cvicenia" z programovania su dost o nicom...velmi nizka uroven. Cakal som ze tam cviciaci bude aj nieco vysvetlovat...finticky a tak...a on NIC...aspon u nas. Mam programovanie so Samuelisom..neviem ako to je inde. V kazdom pripade ti, ktori Cecko videli prvy krat v zivote, nadobudnu pocit, ze programovanie pozostava z printf, scanf, if, else :) - ani sa necudujem kamaratovi, ktory aj na zaklade tejto skustocnosti odisiel studovat na MatFyz. Kebyze ja vyucujem predmet Programovanie, malokto by presiel :)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Putty
« Reply #24 on: 30.03.2008, 22:30:31 »
hmm...nad tymto som sa rozculoval aj ja...to co sa ucilo v skole som sa naucil za noc... :) tiez som cakal finticky ale bohuzial tych sa v skole nedockas na ziadnom predmete...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"