Author Topic: Preberanie Titulu bakalara  (Read 32157 times)

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Preberanie Titulu bakalara
« on: 11.03.2008, 18:19:02 »
Zdravym vsetkych tretiakov.

Na prednaske z APS ( a niektory aj inde ) sa vyplnovala anketa, akym sposobom si chcem preberat bakalarsky titul.

Ja by som rad vedel, ako sme na tom, ze kto ako hlasoval, ze co pre nas skor pripravia.

Poprosil by som, aby hlasovali hlavne ti, ktori hlasovanie aj vyplnovali.

Dakujem

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #1 on: 11.03.2008, 18:21:44 »
more to co za otazka, jasne ze slavnostne so znamymi aj rodicmi aj celou stokou, velky zuuuuuur, alkohol, kurvy, drogy, neje ocom, btw nebol som na prednaske :P, tak respektujem prienie jokera a nehlasujem
brix will be shat

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #2 on: 11.03.2008, 18:26:45 »
no tak ja som hlasoval za tu najvacsiu slavnost, sak treba daco po tych 3 rokoch uz ;)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #3 on: 11.03.2008, 18:57:36 »
jo, tak vam treba... promocie budu v centre tych najvacsich horucav a navyse v buzni :D :D :D tam nemaju klimatizaciu a kym prejde tych milion ludi z tvojho odboru po svoj diplom, tak vam garantujem, ze v hale bude vsetko, okrem vzduchu   :j_rolleyes: na mojich promociach minuleho roka sa par cerstvych inzinierov/inzinierok aj zlozilo... aspon bolo nieco zaujimave  :emot-LMAO: ale cele to trva hroooozne dlho

ale nie... je to pekne, ak je to velka slava, hned mas pocit, ze si nieco dosiahol...  :emot-dance:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #4 on: 11.03.2008, 18:58:39 »
s tym zlozenim nerob srandy, ja mam uchylku klaknut ked neni vzduch:D asi si zoberem nejaku kyslikovu nadrz na chrbat
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #5 on: 11.03.2008, 19:08:11 »
s tym zlozenim nerob srandy, ja mam uchylku klaknut ked neni vzduch:D asi si zoberem nejaku kyslikovu nadrz na chrbat

nerobim si srandu, fakt ich tam ratovali, oblievali vodou a podobne :D na celu obrovsku miestnost daju dva izbove ventilatoriky, ktore viete asi aky bohovsky maju vykon... ja som mala stastie, ze ma postavili tesne pred neho, cize sa to ako tak dalo prezit... ale nestacil poriadne ani mne, viem si predstavit ako bolo ostatnym   :puf: a hej, prazi tam navyse par velkych reflektorov... tie narozdiel od ventilatorov bohate oprazia vsetkych pritomnych

ale teraz sa tesim, lebo budem v hladisku ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #6 on: 11.03.2008, 19:40:07 »
A nemoze to byt v Aule Maxima ?? ... sak tam by sa to mohlo dat zorganizovat... sak az tolko Bakalarov informatikov ans nebude tusim...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #7 on: 11.03.2008, 20:34:03 »
heh tak mna caka trapas
brix will be shat

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #8 on: 11.03.2008, 20:38:07 »
heh tak mna caka trapas
sa zlozis aj ty ?

my mame inak v divadle
som bol minuly rok "pomahat" s organizaciou a celkom sa mi pacilo
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #9 on: 11.03.2008, 20:39:01 »
tomu ver ze sa zlozim
brix will be shat

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #10 on: 11.03.2008, 21:02:19 »
ja som za velku zurku zo vsetkymi a ufam ze to bue v Maxime
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #11 on: 11.03.2008, 21:13:13 »
ved jasneeeeeeeeeeee, more dostanem titul a mam si tak prebrat diplom ze pojdem osobne na studijne? :D :D :D to bez velkej akcie sa ani neoplati studovat :D
brix will be shat

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #12 on: 11.03.2008, 21:57:52 »
ked mna tu 3 roky trapili, tak nech sa tym velkym rybam a inym multiprofesorom, honoris-kauzam kandidatom vied uraci prist sa na mna aspon pozriet v tych ich pyzamach a zlatych retazkach, co maju vacsinou, ked je taka akcia :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #13 on: 11.03.2008, 22:09:21 »
aa cosi.. po 3 rokoch flakania a za taky smiesny titul chcete mega zurku? sa budu tu trepat vsetci vasi znami, rodina, len kvoli tomu aby odpadli a o 2 roky sa budu trepat zas
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #14 on: 11.03.2008, 23:27:28 »
nooo sak pokial ich tam nechces, tak mam pocit, ze nemusia prist... ale tak nech uz je daco normalnejsie z toho tak chceme... doma si povedz ako chces :D

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #15 on: 12.03.2008, 00:37:32 »
jj presne tak... a v aule maxima to nebude urcite, lebo studentov Bc. na informatike je 120 momentalne a kazdy si moze na promocie pozvat 7 ludi - dostane 7 listkov. samozrejme su studenti, ktori tam fakt "potrebuju" mat celu perepet v pocte 16 ludi a viac, a furt si nejako vybavia dalsie listky, cize si to vyrataj. taku kapacitu AM proste nema... a navyse vzdy sa robia promocie FEI v buzni. dalo by sa povedat, ze je to tradicia  :j_wink:

ale to s tym flakanim a nadavanim na skolu/ucitelov mate recht, suhlasim s vami ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #16 on: 12.03.2008, 00:58:36 »
poviem to tak, stale sa tu nadava na tuto skolu, ze na zapadnych skolach toto, na zapadnych skolach hento.... ale tam pri titule bc nie je ziadna zurka... prides na studijne, zoberes diplom a ides het, nikto sa s tebou nepare... vid. CVUT

sak prvy krok v ktorom predbehneme zapadne skoly a ovladneme trh so vzdelanim .. TUKE bude monopol :puf: :puf: :puf: :puf:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

bliky

  • Guest
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #17 on: 12.03.2008, 01:06:30 »
jj presne tak... a v aule maxima to nebude urcite, lebo studentov Bc. na informatike je 120 momentalne a kazdy si moze na promocie pozvat 7 ludi - dostane 7 listkov. samozrejme su studenti, ktori tam fakt "potrebuju" mat celu perepet v pocte 16 ludi a viac, a furt si nejako vybavia dalsie listky, cize si to vyrataj. taku kapacitu AM proste nema... a navyse vzdy sa robia promocie FEI v buzni. dalo by sa povedat, ze je to tradicia  :j_wink:

ale to s tym flakanim a nadavanim na skolu/ucitelov mate recht, suhlasim s vami ;)

nemam sice aktualne cisla ze kolko studentov nas je ale... pokial sa nemylim tak do 3rocnika nas slo kolo 120 a co viem tak cca 30 ludom teleteta zapichy z zsi a dbs nepodavala tak sa s bc mozu rozlucit.. neviem mozno mam zle cisla ja ale tych 120 sa mi zda vela... ja to vidim tak na 80-90... to neratam este tych co marek vydrbe toho semestra na dp... resp ani aps sa mi nezda byt rpedmet ktory by malo 100% studentov spravit...
« Last Edit: 12.03.2008, 01:08:09 by bliky »

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #18 on: 12.03.2008, 01:12:00 »
jj presne tak... a v aule maxima to nebude urcite, lebo studentov Bc. na informatike je 120 momentalne a kazdy si moze na promocie pozvat 7 ludi - dostane 7 listkov. samozrejme su studenti, ktori tam fakt "potrebuju" mat celu perepet v pocte 16 ludi a viac, a furt si nejako vybavia dalsie listky, cize si to vyrataj. taku kapacitu AM proste nema... a navyse vzdy sa robia promocie FEI v buzni. dalo by sa povedat, ze je to tradicia  :j_wink:

ale to s tym flakanim a nadavanim na skolu/ucitelov mate recht, suhlasim s vami ;)

nemam sice aktualne cisla ze kolko studentov nas je ale... pokial sa nemylim tak do 3rocnika nas slo kolo 120 a co viem tak cca 30 ludom teleteta zapichy z zsi a dbs nepodavala tak sa s bc mozu rozlucit.. neviem mozno mam zle cisla ja ale tych 120 sa mi zda vela... ja to vidim tak na 80-90

bolo vas presne 141 - zo ZSwI a Dbs v kombinacii nedostalo zapocet nejakych 20 ludi. teraz som pozerala tie aktualne cisla v IS... ;)
tu sa ukazuje ta klasicka hysteria, telep nedala zapocet menej ludom nez sa v skutocnosti hovori a navyse u vas sa vobec nevyhadzovalo nejako extra, praveze urobil tusim kazdy, kto sa dostavil na skusku... v prenesenom vyzname slova. o nejakej cistke vo vasom rocniku nemoze byt ani reci, najma v porovnani s vyssimi rocnikmi. tych 80-90 ludi mas odkial...;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #19 on: 12.03.2008, 01:16:55 »
APS je zvladnutelny predmet, rovnako ako aj DP. APS po novom je doslova umenie neurobit, mozno nie ani tak z dovodu jeho obsahu, ale skor organizaciou predmetu a skusky...
Co sa tyka DP... chce to iba trosku roboty pocas semestra, co som pozerala v jeho topicu, tak mnohi z vas sa tomu povenovali, cize so skuskou nebudu mat najmensi problem - po odovzdani zadania a jeho obhajeni nema so skuskou problem fakt nikto. a ak ste sa tomu nevenovali fakt ani to malicke minimum, tak co mam na to povedat...  bn myslim, ze je to jasne, co by som asi tak povedala ... ;)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #20 on: 12.03.2008, 02:29:08 »
dp je distribuované programovanie? ak hej, tak tam zadanie nemá so skúškou takmer nič spoločné... skúška bola komplet z teórie, čo sa brala na prednáškach... minimálne teraz v zs, keď sme to mali my...
All code is crap.

42

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #21 on: 12.03.2008, 03:26:05 »
dp je distribuované programovanie? ak hej, tak tam zadanie nemá so skúškou takmer nič spoločné... skúška bola komplet z teórie, čo sa brala na prednáškach... minimálne teraz v zs, keď sme to mali my...

no ano, ale co bolo este za mojich cias, tak skuska bola taka, ze skoro furt tie iste otazky, cize minimalna namaha pripravy na nu... vacsina to zmakla raz dva. cize to som tym chcela povedat... ze ak zadanie je, skuska ne je problem....  :thumbsup:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #22 on: 12.03.2008, 03:29:24 »
aha :) no nič hrozné to nebolo ani teraz :)
All code is crap.

42

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #23 on: 12.03.2008, 04:50:08 »
K teme: Ja sa uskromnim s osobnym prevzatim, nie som narocny :)

Bo ja a titul ? To nepasuje k sebe, ani neviem akym zazrakom som tretiak. Logicky nezdovodnitelny jav :D
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Preberanie Titulu bakalara
« Reply #24 on: 12.03.2008, 06:01:48 »
ja som zahlasoval (aj na prednaske) za "Osobne prebratie na studijnom", ale nie som ani proti dakej tej zurke, ale myslim si, ze na nej uz rodicia a ostatni pozvani uz nebudu bq


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole