Author Topic: PPI  (Read 47313 times)

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #25 on: 01.03.2008, 20:04:47 »
jop, odporucam si prerobit profil na icq, podla mna ho uz ma... a pokial tam mas cele svoje meno... tak  :hammer: :hammer: :hammer:

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #26 on: 01.03.2008, 20:11:27 »
staci to tu premazat... :) a nema problem nikto... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

timwood

  • Guest
Re: PPI
« Reply #27 on: 01.03.2008, 20:32:23 »
ja sa Perhaca nebojim :)

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #28 on: 02.03.2008, 17:08:10 »
ja si myslim ze si zbytocne robis nepriatela tam kde nemusis :) a mozes si to pekne skomplikovat

timwood

  • Guest
Re: PPI
« Reply #29 on: 02.03.2008, 18:32:32 »
presne tak. riesime tu totalne kraviny.

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #30 on: 02.03.2008, 19:04:21 »
ano, riesime

timwood

  • Guest
Re: PPI
« Reply #31 on: 03.03.2008, 01:58:17 »
Ked uz sme pri tom PPI...Neviete ako vypracovat tie prezentacie kt. sme si mali zvolit ? ...myslim nejake konvencie..formalne nalezitosti vypracovania a tak ...alebo to je jedno ?...

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #32 on: 03.03.2008, 02:04:50 »
ked som mal minuly rok s kleinovou tak to bolo jedno...tusim my sme mali na minimalne pat stran mat vypracovany referat a prezentaciu k tomu...nepamatam presne
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: PPI
« Reply #33 on: 03.03.2008, 02:10:51 »
nj... prezentacia taka aby to bola proste prezentacia a aby si vedel o tom nieco hovorit...
:trestac:

timwood

  • Guest
Re: PPI
« Reply #34 on: 03.03.2008, 03:02:25 »
ja mam tiez s kleinovou..

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #35 on: 03.03.2008, 03:24:56 »
ja mam s tym tuxom a on xce MIN 10 stran textu, prezentaciu na urovni a vediet 10minut kecat o tom  :laugh:

a to je akoze problem??? o nejakej teme z IT oblasti? sak to pohodicka

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #36 on: 03.03.2008, 04:17:53 »
nikde ale kazdy to vidi :P :P

Mao

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 392
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #37 on: 03.03.2008, 05:11:20 »
Pri Perhacovi minuleho roku netrebalo ani referat, stacila prezentacia na 10 min. A davajte si pozor, nedavajte do prezentacii vela textu, uvadzajte to iba v bodov, za to dost strhavaju body. A samozrejme, cim viac hovorite z hlavy tym lepsie  bq

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: PPI
« Reply #38 on: 08.03.2008, 08:32:10 »
WTF? Perhac je vyborny vyucujuci, jeden z najlepsich na tejto skole, mozete byt radi, ze mate s nim... Cvika som s nim sice nemal(parkrat bol zastupovat no), iba prednasky, ale aj tak... A ked sa ho daco opytas, Ti to polopate vysvetli, sam bol donedavna student, tak vie ako o chodi a praveze sa vobec nehra na doleziteho..
.
A co sa tyka tej AJ - budete ju potrebovat, v IT sa tomu nevyhnete, ani na skole a v zivote uz vobec. Som v 2. rocniku a na tri predmety sa pripravujem z anglickych skript, priom minimalne na jeden - pocitacove siete - je to nevyhnutnost, pretoze skripta su LEN v AJ. Odporucam vo vlastnom zaujme zlepsovat sa v AJ, aby ste nemali dalej problemy.  :thumbsup:

raemonn

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
    • Website
Re: PPI
« Reply #39 on: 22.03.2008, 19:01:15 »
ten Perhac sa videl uz od zaciatku ako blbec. Niezeby robil to co ma, ale vymysla kktiny. sa tam hra na machra, kt. vsade bol a vsetko videl..je cely v pi.. s toho ze ho prof. vyzval aby prednasal..a teraz od samej dobroty nevie co ma robit :) ...aj tak mu na tie prednasky nebudem chodit...nech sa tam aj na hlavu postavi :)

Hmmm. Hmmm. Tak to je teda dost bieda, ked ... si clovek o sebe mysli, ze vsetko videl, vsade bol...

V zivote sa drzim toho, ze ked uz nie vediet rovno "vsetko", tak aspon vediet "takmer vsetko". Pokial by som prednasal len z veci, ktore su len v knihe, tak ... prednaska by bola dost odborna a teda pre mnohych studentov skor nezaujimava. Preto sa snazim pripravit si na prednasky priklady z realneho zivota. Nech su aj (na prvy pohlad) zlozite veci vysvetlene co naj-pochopitelnejsie... Navyse hned na zaciatku semestra vravim, ze predmet je prehladovy. Aspon viete co vas caka a neminie. Pripadne minie, ak si dany predmet nedate ...

Ale viete co je este vacsia bieda? Ked clovek robi zo seba "machra" a nema na to. Silne reci z Vas dobreho cloveka nespravia. A mozno ani informatika nie ... Dufam, ze ste este neprednasal referat. Pridem sa na Vas urcite pozriet. Ved podla toho, co pisete, mate vacsi prehlad o veciach ako ja ... A ja sa vzdy rad vypocujem nieco nove.  :thumbsup:

--------------------------------------------------------------------------------------------

Offtopic pre ostatnych: Kritika je dobra. Kritika nas vsetkych posuva dopredu. Bez kritiky by bol zivot nuda a pokrok minimalny. :) Ale ked uz kritika, tak ... jednoznacne kritika konstruktivna. :thumbsup:

PS: Prezencky uz budem(e) riesit inac. A ... aj podla mna su zbytocne. Ked su zaujimave prednasky, tak niet co riesit a prezencky netreba. :)
« Last Edit: 22.03.2008, 19:56:33 by raemonn »

raemonn

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
    • Website
Re: PPI
« Reply #40 on: 22.03.2008, 19:28:58 »
mna by zaujimalo ze v akej forme bude finale PPI.. cez moodle alebo daka pisomka? thx ;)

Asi velmi nechodite na prednasky, kedze som to hned viackrat spominal, ako bude na skuske. ;)

raemonn

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
    • Website
Re: PPI
« Reply #41 on: 22.03.2008, 19:35:42 »
zatial som bol na vsetkych ale taketo veci mi zrejme unikaju :D

:D Zivot je o detailoch :) Okay. Najblizsie to teda znova "pripomeniem" ...

PS: Admin tu-ke.com asi nebude zrovna stastny, ze tu pisem ... :D

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #42 on: 22.03.2008, 20:00:07 »
Tak akoze sorry ludia, mate vy tu ale problem s PPI ... ved to je najlpesi predmet s najlepsimi doktorantmi na skole ... radsej by ste mali plakat v teme s Fyzikou ( Hlavacova ) s Elektrikou ( Dudas, Guzan ) ... Ten kto nespravi PPI aspon na "C" tak to je obycajny looser !!!  a nie buduci informatik :-P

 ->> timwood  <<-   a radsej nenadavaj ... na to budes mat cas v druhom rocniku ( samozrejme ak sa tam dostanes :-P )

Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #43 on: 22.03.2008, 23:01:34 »
.....Ten kto nespravi PPI aspon na "C" tak to je obycajny looser !!!  a nie buduci informatik :-P


ja som mal z PPI E, dame si battle kto je lepsi coder?
brix will be shat

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #44 on: 23.03.2008, 03:31:44 »
musim ta sklamat .. ale bavime sa o PPI .. to nie je o programovani  :p: !!!
a celkovo INFORMATIKA nie je LEN o programovani !!!
« Last Edit: 23.03.2008, 03:42:58 by badi »
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #45 on: 23.03.2008, 16:42:17 »
musim ta sklamat .. ale bavime sa o PPI .. to nie je o programovani  :p: !!!
a celkovo INFORMATIKA nie je LEN o programovani !!!

dobre tak v com si lepsi(a) ako ja? ideme zapajat routre? ci kto skor vymenuje OSI/ISO vrstvy? PPI je celkovo o nicom, je to prehlad co sa budes ucit, cize aj to A z toho si mozes dat do indexu, do tasky, a zabudnut nanho
brix will be shat

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #46 on: 23.03.2008, 16:55:12 »
tak s tym suhlasim ze PPI bolo onicom, nic si sa dokopy na tom nenaucil(teraz si ani neviem spomenut co na tom predmete bolo vobec,niektore veci som bral ako samozrejmost a na zvysne blbosti som uz zabudol), ako keby z toho bol klasifikovany zapocet OK nejaky ten prehlad co a ako ale skuska je to zbytocnost, radsej mohli miesto toho dat OOP alebo jake chmary aby sme teraz jak blbi nemali v jednom semetri aj javu aj OOP

timwood

  • Guest
Re: PPI
« Reply #47 on: 23.03.2008, 17:34:51 »
alebo radsej namiesto PPI mohli dat Asembler :) - ako som pozeral studjine plany pre 1.r. buducich informatikov, tak tam maju zaradeny assembler. To im aj celkom zavidim..istotne by sa mi to viac zislo nez PPI - ano PPI by mal byt len KZ a nie skuska..a navyse len za 2 kredity, mozno 3 :) - narocnost v porovnani zo ZEI by to malo byt..

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #48 on: 23.03.2008, 17:56:12 »
ty neplac nad assemblerom, uzijes si ho hned v zime v druhom rocniku na SOJ :) so simonakom a hudakom :P potom neviem ci budes este xciet tolko assembleru :D :D akoze nehovorim ze je to tazke ale ked mas napisat na papier zdrojak na 30 riadkom na skuske ta sranda no ale SOJ je uz ina kapitola, sama o sebe :)

badi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 170
  • G ( . )( . ) GLE => Silicony Valery
    • View Profile
Re: PPI
« Reply #49 on: 23.03.2008, 18:53:27 »
musim ta sklamat .. ale bavime sa o PPI .. to nie je o programovani  :p: !!!
a celkovo INFORMATIKA nie je LEN o programovani !!!

dobre tak v com si lepsi(a) ako ja? ideme zapajat routre? ci kto skor vymenuje OSI/ISO vrstvy? PPI je celkovo o nicom, je to prehlad co sa budes ucit, cize aj to A z toho si mozes dat do indexu, do tasky, a zabudnut nanho

Nebudem sa tu s tebou hrat ako maly chlapec, ze kto dalej docura do piesku... ja ti tvoje neberiem .. premna zamna aj keby si bol MAJSTER SVETA vo vymenovavani OSI/ISO a aj keby si mal doma namiesto stola a postele routre, switche a huby poukladane .. je mi to fuk ( vyvysovat sa nad ostatnych je znamkou ubohosti .. a citujem "Kto sa vyvyšuje bude ponížený" ) , a ako padli reakcie ze PPI bolo ONICOM .. tak potom znamky lepsie ako C su na mieste ...
Som rýchly ako Intel, lebo iba hádam, ale jedinečný ako AMD, keďže to viem aj zdôvodniť.