Author Topic: Temy na Bc. pracu  (Read 49963 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #25 on: 22.05.2008, 23:23:25 »
OK napisem, sak az tak to boliet nebude, len to odmietnutie mozno ...  ak: A u doktorand/tov sa da robit??

doktorandi sú konzultanti tých prací... zadávateľmi byť nemôžu... (to ale neznamená, že každá práca má za konzultanta doktoranda - aj učitelia/odb. asist./prof. a pod. môžu byť konzultantmi)

bakalarky mozu vypisovat aj doktorandi, teda byt aj veducimi... iba u diplomoviek nie...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #26 on: 23.05.2008, 00:10:02 »
OK napisem, sak az tak to boliet nebude, len to odmietnutie mozno ...  ak: A u doktorand/tov sa da robit??

doktorandi sú konzultanti tých prací... zadávateľmi byť nemôžu... (to ale neznamená, že každá práca má za konzultanta doktoranda - aj učitelia/odb. asist./prof. a pod. môžu byť konzultantmi)

bakalarky mozu vypisovat aj doktorandi, teda byt aj veducimi... iba u diplomoviek nie...

wow...

a semestrálky? lebo tam nie sú ako zadávatelia práce doktorandi... netvrdím, že všetky, lebo všetky som samozrejme nevidel... tak ale čo som pozeral, tak vždy, ak bol konzultantom doktorand, tak zadávateľom bol niekto iný... potom aj zápichy sa chodili zapisovať ku zadávateľom a nie ku konzultantom...
All code is crap.

42

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #27 on: 23.05.2008, 03:29:57 »
nie je niekde zverejneny (na nete...nie nastenke) zoznam pominulrocnych tem?

Mao

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 392
    • View Profile

kornas

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #29 on: 23.05.2008, 03:52:52 »
Ked ste sa uz niektori rozhodli ake temy by ste radi na bakalarku, napiste... nech napadne nieco aj nas, ktori nemame este nic...  br

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #30 on: 23.05.2008, 04:05:31 »
Ked ste sa uz niektori rozhodli ake temy by ste radi na bakalarku, napiste... nech napadne nieco aj nas, ktori nemame este nic...  br

este nie su vypisane temy ;)

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #31 on: 23.05.2008, 04:08:33 »
Napisem, ked budem mat odsuhlasenu a vypisanu ;)

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #32 on: 23.05.2008, 04:31:31 »
ja rozmyslam o nejakej vlastnej teme...cize nevie niekto kedy PRESNE budu temy vypisane aby som sa vedel zariadit?

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #33 on: 23.05.2008, 04:44:15 »
Tu je http://kpi.fei.tuke.sk/iss/ZP/Temy%20bakalar%20prac%200708.pdf
Jeziis, kolko tem mal minuly rok Samuelis. To aj niekto k nemu siel?? :j_shocked:

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #34 on: 23.05.2008, 04:49:15 »
ja som si tak vybral temu, ze kamarati sli za strakom tak som siel s nimi lebo ze ma dajake temy co treba kodovat v C# :D prislo nas tam 6 aj tem bolo 6..:) ked chceli dvaja tu istu tak sa rozhodlo podla znamky z OP :D rozhodoval som sa medzi multithreadingom a tym co mam teda xml serializaciou pomocou xsd schem, ale multithreading chcel swal a sice som mal lepsiu znamku ale tak no..ti co ho poznate viete :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #35 on: 23.05.2008, 06:09:21 »
ja budem mat daco s ovplyvnovanim OSPF na zaklade vysledkov nameranych QoS programom ;)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #36 on: 23.05.2008, 13:41:02 »
tak temy sa vypisuju do pondelka... cize ak otalate s tou vlastnou, tak uz vela po pondelku asi nezriesite ;) ale tak je pravda, ze zatial sa daju skor take provizorne temicky, cize vsetko sa asi bude dat tak nenapadne pomenit.  8)
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #37 on: 23.05.2008, 16:23:26 »
jojo napr si vyberiete Návrh a vývoj softvérových systémov v B-Metóde a nenapadne si to pomenite na nakodenie web stranky v php :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

ppt

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 935
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #38 on: 23.05.2008, 16:41:33 »
Su niekde zverejnene aj starsie bakalarky, aby som si mohol pozriet, ako cela praca priblizne vyzera?

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #39 on: 23.05.2008, 17:57:17 »
tak temy sa vypisuju do pondelka... cize ak otalate s tou vlastnou, tak uz vela po pondelku asi nezriesite ;) ale tak je pravda, ze zatial sa daju skor take provizorne temicky, cize vsetko sa asi bude dat tak nenapadne pomenit.  8)
Cize ak si do pondelka s niekym nieco nedohodnem, tak uz vlastnu temu nemozem mat alebo ako?  ak: Tak preco sa doteraz hovorilo, ze casu doooost, ze bakalarky sa vyberaju az v septembri?!  ??? :03: am
« Last Edit: 23.05.2008, 17:59:43 by sri »

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #40 on: 23.05.2008, 18:04:38 »
nemozes mat temu usitu na mieru speci pre teba.. iba dajaku co vymyslel zadavatel..svet sa nezruti :P
a v septembri sa urcite nevybera, vyberaju sa nakonci letneho semestra.. sak to je teraz vlastne :D
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #41 on: 23.05.2008, 18:12:11 »
ja som nikde nijake pokyny abo harmonogram pre vyber bakalarky nevidel :)
:trestac:

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #42 on: 23.05.2008, 19:05:53 »
nemozes mat temu usitu na mieru speci pre teba.. iba dajaku co vymyslel zadavatel..svet sa nezruti :P
a v septembri sa urcite nevybera, vyberaju sa nakonci letneho semestra.. sak to je teraz vlastne :D
Rozumiem, ale chcel som vlastnu

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #43 on: 23.05.2008, 19:12:49 »
este mas 3 dni :D a okrem toho

tak temy sa vypisuju do pondelka... cize ak otalate s tou vlastnou, tak uz vela po pondelku asi nezriesite ;) ale tak je pravda, ze zatial sa daju skor take provizorne temicky, cize vsetko sa asi bude dat tak nenapadne pomenit.  8)
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

sri

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 644
    • View Profile
    • ACEQES, s.r.o.
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #44 on: 24.05.2008, 05:54:58 »
No dobre teda, ked sa do pondelka vypisuju, bude aspon tento zoznam niekde pokope na nete? dik

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #45 on: 24.05.2008, 21:29:09 »
No dobre teda, ked sa do pondelka vypisuju, bude aspon tento zoznam niekde pokope na nete? dik

hej, v juni.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #46 on: 24.05.2008, 21:36:47 »
tak som zvedavy na temy...

jj, ja tiez... a nezabudnite, a urcite to aj terajsi tretiaci potvrdia, nie je podstatna len tema, ale aj veduci/konzultant... s ustretovym sa dari/robi podstatne lepsie ako s tym, ktory vecne nema cas ani zajem.
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #47 on: 24.05.2008, 22:13:26 »
tak by si ywetka mohla nam napisat ktori su aki :) ak ti to nevadi, aby sme vedeli ktoreho si zvolit a ktoreho radsej ee diky :)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #48 on: 24.05.2008, 22:28:08 »
tak by si ywetka mohla nam napisat ktori su aki :) ak ti to nevadi, aby sme vedeli ktoreho si zvolit a ktoreho radsej ee diky :)

to by nebolo velmi fer, vyzeralo by to, ze si naschval chcem stiahnut studentov k sebe... takze ak sa nenahnevate, toto neurobim, navyse nemozem byt objektivna, pretoze som za svoje studium mala len dvoch konzultantov, takze ostatnych nemam ako posudit. na toto forum tak ci tak chodi milion tretiakov, ktori by sa aktivne vedeli urcite k danej teme vyjadrit, takze im rada prenecham priestor ;).
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

kornas

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 127
    • View Profile
Re: Temy na Bc. pracu
« Reply #49 on: 24.05.2008, 22:30:44 »
tak by si ywetka mohla nam napisat ktori su aki :) ak ti to nevadi, aby sme vedeli ktoreho si zvolit a ktoreho radsej ee diky :)

to by nebolo velmi fer, vyzeralo by to, ze si naschval chcem stiahnut studentov k sebe... takze ak sa nenahnevate, toto neurobim, navyse nemozem byt objektivna, pretoze som za svoje studium mala len dvoch konzultantov, takze ostatnych nemam ako posudit. na toto forum tak ci tak chodi milion tretiakov, ktori by sa aktivne vedeli urcite k danej teme vyjadrit, takze im rada prenecham priestor ;).

A na co sa orientujes ? na siete, alebo kodenie ? Alebo ake boli temy, ktore si konzultovala ?