Author Topic: Distribuované programovanie  (Read 85277 times)

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Distribuované programovanie
« on: 10.02.2008, 16:47:32 »
prave som zistil ze som v tomto predmete zapisany do prvej skupiny...je pravidlo ze vzdy prva skupina je anglicka?...pri inych predmetoch tam bola poznamka ze anglicka skupina ale tu nie je

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #1 on: 10.02.2008, 16:48:00 »
neni to pravidlo
brix will be shat

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #2 on: 10.02.2008, 17:05:15 »
ne ne...ja radsej prestupim keby to tak bolo

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Distribuované programovanie
« Reply #3 on: 10.02.2008, 17:44:49 »
heh s tymi anglickymi skupinami je to fun... teraz v zime som mala ucit jednu anglicku skupinu z TSWP (stvrtaci). Prisla som na prve cviko a zacala som anglicky vysvetlovat podmienky zapoctu a tak... po 15 minutach ma prerusil jeden chalan, ze ci by som nebola taka dobra a nerozpravala po slovensky, ze to tak bude lepsie. opytala som sa kolki nevedia dobre po anglicky - dalo by sa povedat, ze dobrych 90 percent a zvysnych 10 percent si nebolo istych. nemali zaujem ani o polovicny slovensko/anglicky vyklad, tak sme ostali az do konca vyucby v slovencine... akurat jednemu - erazmus studentovi zo spanielska som sa venovala individualne... cize nebol to moj vyber viest anglicke cviko v slovine, ani to, ze neviem po anglicky a supli ma tam... ako tak pozeram, tak celkovo je taky trend, ze vela ludi si povie, ze po anglicky vie a pritom je to bieda bieda.  :laugh: :laugh: :laugh:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #4 on: 10.02.2008, 17:49:22 »
s anglictinou je to podobne aj na inej fakulte EkF
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Distribuované programovanie
« Reply #5 on: 10.02.2008, 17:58:26 »
aj Z Tohto Predmetu si shanam Zadanie ....... taze ponuky prijimam tradicne na mail alebo na icq


btw: Mamicka vas Miluje
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #6 on: 10.02.2008, 19:14:48 »
heh s tymi anglickymi skupinami je to fun... teraz v zime som mala ucit jednu anglicku skupinu z TSWP (stvrtaci). Prisla som na prve cviko a zacala som anglicky vysvetlovat podmienky zapoctu a tak... po 15 minutach ma prerusil jeden chalan, ze ci by som nebola taka dobra a nerozpravala po slovensky, ze to tak bude lepsie. opytala som sa kolki nevedia dobre po anglicky - dalo by sa povedat, ze dobrych 90 percent a zvysnych 10 percent si nebolo istych. nemali zaujem ani o polovicny slovensko/anglicky vyklad, tak sme ostali az do konca vyucby v slovencine... akurat jednemu - erazmus studentovi zo spanielska som sa venovala individualne... cize nebol to moj vyber viest anglicke cviko v slovine, ani to, ze neviem po anglicky a supli ma tam... ako tak pozeram, tak celkovo je taky trend, ze vela ludi si povie, ze po anglicky vie a pritom je to bieda bieda.  :laugh: :laugh: :laugh:

ano to je problem  by som mozno uvital nejake kurzy na skole (konveracie co boli v 2 rocniku  akoze bolo to fajn   ale mozno sa mali robit nejake vstupne testy abo daco take nech sa zisti realna uroven jazykovych znalosti) bo ono to je podla mna hodne dolezite  a ked si myslime ze po anglicky vieme ak vieme precitat nejaky text tak sme na omyle :)  (btw predtym som vedel po anglicky velmi dobre   ale pozorujem ze to ide dolu vodou)

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #7 on: 10.02.2008, 20:09:24 »
emka: stačí mať prehnané sebavedomie a nulovú sebareflexiu, aby si sa prihlásila... a takých ľudí je veľmi veľa... to, že nevedia po eng zistia až potom...
All code is crap.

42

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Distribuované programovanie
« Reply #8 on: 10.02.2008, 20:11:05 »
Ja sa cvikam, kde je zdoraznene ze anglicka skupina, zdaleka vyhybam, lebo medzi genialnymi talentami, ktori su skryty pod ruskom "anglicka skupina" by som sa citil ako idiot :/ Sice tak sa obcas citim aj v normalnych skupinach, ale i tak :)

Inac nema niekto potuchy ake budu zadanicka z toho predmetu ? Lebo nazov mi mierne nahana hrozu a zrejme to nebude nic v PHP ci s databazami :/
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #9 on: 10.02.2008, 22:52:27 »
Ja sa cvikam, kde je zdoraznene ze anglicka skupina, zdaleka vyhybam, lebo medzi genialnymi talentami, ktori su skryty pod ruskom "anglicka skupina" by som sa citil ako idiot :/ Sice tak sa obcas citim aj v normalnych skupinach, ale i tak :)

Inac nema niekto potuchy ake budu zadanicka z toho predmetu ? Lebo nazov mi mierne nahana hrozu a zrejme to nebude nic v PHP ci s databazami :/

tipujem ze nie :)   skor asi java spolu s rmi   

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #10 on: 10.02.2008, 23:12:50 »
ak je to to, čo sme my mali pod názvom "sieť. a distr. progr. v jave", tak sa robí v jave, so socketmi, aj s rmi...
http://hornad.fei.tuke.sk/predmety/sdpj/
All code is crap.

42

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Distribuované programovanie
« Reply #11 on: 11.02.2008, 04:36:51 »
a ked ja v jave nekodujem tak na tomto predmete musim ???? toto snad neni fer
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #12 on: 11.02.2008, 04:39:44 »
a ZI si mal rad, ze si musel?  :j_tongue:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Distribuované programovanie
« Reply #13 on: 11.02.2008, 04:56:48 »
v ZI som nemusel programovat v jave :P :P :P :P :P :P :P :P
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #14 on: 11.02.2008, 05:45:16 »
tha sa aj v jave naucis kodovat, abo zozenies zadanie, abo pojdes do KOSIT-u robit  :emot-LMAO:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #15 on: 11.02.2008, 06:51:03 »
a ked ja v jave nekodujem tak na tomto predmete musim ???? toto snad neni fer

ja som javu ani nevidel, kým som nemal ten predmet... javu som sa naučil za 15min. na prvom cviku dosť na to, aby som tento predmet zvládol a ešte aj pomáhal iným so zadaniami... takže ak ovládaš iný objektový jazyk, tak nemáš problém
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #16 on: 11.02.2008, 06:51:59 »
ja som javu tiez nevidel, naucil som sa za 15min, predmet som zvladol a som pomahal aj inym, a uz javu nikdy nechcem vidiet:P
brix will be shat

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #17 on: 11.02.2008, 06:54:40 »
ja som javu tiez nevidel, naucil som sa za 15min, predmet som zvladol a som pomahal aj inym, a uz javu nikdy nechcem vidiet:P

hej, s tým, že ju nechcem vidieť, celkom súhlasím :)) ale nie som si istý, či to bude možné, hehe :)
All code is crap.

42

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #18 on: 11.02.2008, 06:55:12 »
ja som si isty ze to mozne nebude:D to ostane len moje "platonicke" zelanie
brix will be shat

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #19 on: 11.02.2008, 19:49:29 »
heh s tymi anglickymi skupinami je to fun... teraz v zime som mala ucit jednu anglicku skupinu z TSWP (stvrtaci). Prisla som na prve cviko a zacala som anglicky vysvetlovat podmienky zapoctu a tak... po 15 minutach ma prerusil jeden chalan, ze ci by som nebola taka dobra a nerozpravala po slovensky, ze to tak bude lepsie. opytala som sa kolki nevedia dobre po anglicky - dalo by sa povedat, ze dobrych 90 percent a zvysnych 10 percent si nebolo istych. nemali zaujem ani o polovicny slovensko/anglicky vyklad, tak sme ostali az do konca vyucby v slovencine... akurat jednemu - erazmus studentovi zo spanielska som sa venovala individualne... cize nebol to moj vyber viest anglicke cviko v slovine, ani to, ze neviem po anglicky a supli ma tam... ako tak pozeram, tak celkovo je taky trend, ze vela ludi si povie, ze po anglicky vie a pritom je to bieda bieda.  :laugh: :laugh: :laugh:
ja s anglinou nemám problema, angličina je všade takže to sa asi ani zabudnúť nedá, stačí čítať pár stránok, pozerať filmy s titulkami (alebo aj bez nich) a počúvať hudbu.. len ma mrzí, že sa to nerobí takým spôsobom že niekde na boku sa napíšu dôležité pojmy v angličtine, ktoré sa v budúcnosti alebo prítomnosti môžu zísť..

a dnes som sa dozvedela že DP bude v javeeeeee huraaaaaa :D
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #20 on: 11.02.2008, 20:15:32 »
ja som javu ani nevidel, kým som nemal ten predmet... javu som sa naučil za 15min. na prvom cviku dosť na to, aby som tento predmet zvládol a ešte aj pomáhal iným so zadaniami... takže ak ovládaš iný objektový jazyk, tak nemáš problém

taze pomozes aj mne, tak to mam chapat? :emot-prettywink:

jj :) tebe rád :)
All code is crap.

42

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #21 on: 11.02.2008, 22:22:42 »
po dnesnom zisteni ze kedze nemam tbis 1 budem musiet mat pokrocilu javu ma paralic uplne dorazil vyhlasenim ze cele to (na)ser mi bude treba robit v jave.. prvy den v skole snad ani nemohol byt horsi na zle spravy.. sak co uz moze byt horsie ako java no ni?
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Distribuované programovanie
« Reply #22 on: 11.02.2008, 23:56:28 »
po dnesnom zisteni ze kedze nemam tbis 1 budem musiet mat pokrocilu javu ma paralic uplne dorazil vyhlasenim ze cele to (na)ser mi bude treba robit v jave.. prvy den v skole snad ani nemohol byt horsi na zle spravy.. sak co uz moze byt horsie ako java no ni?

java lover  :hah:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #23 on: 12.02.2008, 00:01:06 »
po dnesnom zisteni ze kedze nemam tbis 1 budem musiet mat pokrocilu javu ma paralic uplne dorazil vyhlasenim ze cele to (na)ser mi bude treba robit v jave.. prvy den v skole snad ani nemohol byt horsi na zle spravy.. sak co uz moze byt horsie ako java no ni?

java lover  :hah:

do slova a
do pimena,
do p...  aralica xD
:puf:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Distribuované programovanie
« Reply #24 on: 12.02.2008, 00:24:48 »
mozeme si nazorne vsimnut, ze pUf este nemal JM :)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.