Author Topic: TBIS I.  (Read 66565 times)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #25 on: 09.02.2008, 20:29:33 »
ustna skuska ruless :)
asi by sa teda oplatilo aj na prednasky chodit, ne ze ho prvykrat na skuske uvidim jak sujanskeho :D
teda skor ide asi o to aby videl on mna ze som celkom nekladol jeho predmet..
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #26 on: 09.02.2008, 20:35:05 »
- Mne len ide o to, ze ak si teraz clovek z povinne volitelnych predmetov TBIS a JcM zvolil JcM, tak potom podla informacii, ktore su k Ing. studiu uverejnene na http://www.fei.tuke.sk/sk/uchadzaci/program/0708/ing/INF.pdf student pocas svojho dalsieho studia nebude moct "vyberat" predmety, ale tie mu budu "striktne prikazane" skolou, uvediem priklad:

zimny semester 4. rocnika (student si vybera 2 z 3 nasledujucich predmetov)
* paralelne programovanie (kolar)
* pokorcile technologie java (kolar, poruban)
* technologie budovania IS II (havlice, telepovska)

- Vzhladom nato, ze TBIS II si student nemoze zvolit, ak predtym neabsolvoval TBIS, neostava mu nic ine ako "zvolit" si predmety paralelne programovanie a pokrocile technologie java... Co ak napr. nemam vztah k JAVE (resp. vyslovne ju nechcem mat) chcem sa radsej venovat niecomu inemu mi ani umoznene nebude a chtiac-nechtiac JAVU absolvovat budem musiet...

- Podotykam, ze my sme este v rocniku, kedy predmet JAVA v 2. rocniku povinny bol, ale rocnik po nas uz JAVU povinnu nemaju, tak co ma potom robit student ktory si nevyberie ani JAVU v 2. rocniku ani TBIS v 3. rocniku...?! Pride na Ing. studium a tam sa dozvie ze si z danych 3 predmetov ma vybrat 2, pricom si ich "vybrat nemoze" pretoze, si na Bc studiu "nevybral im prisluchajuce predmety", pretoze mu k tomu pocas Bc studia neboli podane ziadne info...
no hej.. to je tak trochu pravda.. mna sa to sice az tak velmi netyka lebo som mal aj dzavu aj TBIS budem mat a aj si planujem dzavu zapisat, ale mohli mysliet aj na inych ktorym programovanie nerobi dobre :)
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #27 on: 09.02.2008, 21:02:29 »
- Mne len ide o to, ze ak si teraz clovek z povinne volitelnych predmetov TBIS a JcM zvolil JcM, tak potom podla informacii, ktore su k Ing. studiu uverejnene na http://www.fei.tuke.sk/sk/uchadzaci/program/0708/ing/INF.pdf student pocas svojho dalsieho studia nebude moct "vyberat" predmety, ale tie mu budu "striktne prikazane" skolou, uvediem priklad:

zimny semester 4. rocnika (student si vybera 2 z 3 nasledujucich predmetov)
* paralelne programovanie (kolar)
* pokorcile technologie java (kolar, poruban)
* technologie budovania IS II (havlice, telepovska)

- Vzhladom nato, ze TBIS II si student nemoze zvolit, ak predtym neabsolvoval TBIS, neostava mu nic ine ako "zvolit" si predmety paralelne programovanie a pokrocile technologie java... Co ak napr. nemam vztah k JAVE (resp. vyslovne ju nechcem mat) chcem sa radsej venovat niecomu inemu mi ani umoznene nebude a chtiac-nechtiac JAVU absolvovat budem musiet...

- Podotykam, ze my sme este v rocniku, kedy predmet JAVA v 2. rocniku povinny bol, ale rocnik po nas uz JAVU povinnu nemaju, tak co ma potom robit student ktory si nevyberie ani JAVU v 2. rocniku ani TBIS v 3. rocniku...?! Pride na Ing. studium a tam sa dozvie ze si z danych 3 predmetov ma vybrat 2, pricom si ich "vybrat nemoze" pretoze, si na Bc studiu "nevybral im prisluchajuce predmety", pretoze mu k tomu pocas Bc studia neboli podane ziadne info...
no hej.. to je tak trochu pravda.. mna sa to sice az tak velmi netyka lebo som mal aj dzavu aj TBIS budem mat a aj si planujem dzavu zapisat, ale mohli mysliet aj na inych ktorym programovanie nerobi dobre :)

komu nerobí programovanie dobre, si predsa nedá smer programovania, ale pôjde na siete (alebo ako sú tie "smery" teraz rozdelené)
All code is crap.

42

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: TBIS I.
« Reply #28 on: 09.02.2008, 23:19:37 »
no pani, ale robite z toho kovbojku... ved ste videli, ze TBIS, ked ma pri sebe cislo I., ze asi bude aj nejake pokracovanie... treba dopredu pozerat plany, ja som to tak robila dobreze ne od prvaku... a ze nebudete mat vela na vyber? stava sa... stalo sa to aj mne, aj mnohym inym ludom, je pravda, ze ak ta koderina nebavi, daj si sietarske predmety a ak ani tam nic nenajdes, co ta bavi, tak problem je niekde inde, napriklad vo vybere skoly...
nevidim vyznam stazovat sa uz teraz, ked o rok sa moze kopa veci zmenit... chapem, ak vam vadia niektore veci, ale vy uz nachadzate i take, ktore by ma osobne nikdy nenapadli brat ako problem, len preto, aby ste nadavali aspon na nieco... ako fakt nic v zlom...
ak vam naozaj vadi skutocne a bez prehanania fakt vsetko, tak dobre, ze ste na to prisli teraz - bakalara dostanete a potom nevidim vyznam studovat dalej na KPI, system bude aj dalsie roky zhruba rovnaky, cize naco dalsie roky zbytocnych nervov?  :j_huh:
prejst sa touto skolou da aj bez nejakych vacsich stresov, treba len konecne prijat fakt, ze je tu nejaky "system" a stavaju sa i menej prijemne, casto nelogicke veci (tak ako aj vsade inde, aj vo firmach... a proste vsade) a nikde vam na tacke nedaju vsetko, neverte tomu, ze vyjdete zo skoly a pocas tych dlhych rokov, ked budete len a len makat, ze si budete vsetko pochvalovat... aj projekty, aj specifikacia, aj plany sa vedia zmenit zo dna na den a nikto sa vas pytat nebude, ci s tym suhlasite a ci vam to nahodou nedviha tlak, ci chapete analyze a ze netusite na koho sa obratit, ze neviete jazyk, v ktorom treba nahle nieco dorobit a ze vam neurobia podrobne skolenie - vsetko je len a len na vas a bud sa prisposobite alebo mozete ist... to je zivot a je jedno, ci ste na skole, alebo v praxi, vsade je to zhruba rovnake - deal with it or leave it. uz sa s tym konecne zmierte...

nehovoriac o tom, ze takyto postoj vam len uzenie skory infarkt...  :j_undecided:
« Last Edit: 09.02.2008, 23:21:12 by ywetka »
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: TBIS I.
« Reply #29 on: 10.02.2008, 00:17:12 »
no pani, ale robite z toho kovbojku... ved ste videli, ze TBIS, ked ma pri sebe cislo I., ze asi bude aj nejake pokracovanie... treba dopredu pozerat plany, ja som to tak robila dobreze ne od prvaku... a ze nebudete mat vela na vyber? stava sa... stalo sa to aj mne, aj mnohym inym ludom, je pravda, ze ak ta koderina nebavi, daj si sietarske predmety a ak ani tam nic nenajdes, co ta bavi, tak problem je niekde inde, napriklad vo vybere skoly...
nevidim vyznam stazovat sa uz teraz, ked o rok sa moze kopa veci zmenit... chapem, ak vam vadia niektore veci, ale vy uz nachadzate i take, ktore by ma osobne nikdy nenapadli brat ako problem, len preto, aby ste nadavali aspon na nieco... ako fakt nic v zlom...
ak vam naozaj vadi skutocne a bez prehanania fakt vsetko, tak dobre, ze ste na to prisli teraz - bakalara dostanete a potom nevidim vyznam studovat dalej na KPI, system bude aj dalsie roky zhruba rovnaky, cize naco dalsie roky zbytocnych nervov?  :j_huh:
prejst sa touto skolou da aj bez nejakych vacsich stresov, treba len konecne prijat fakt, ze je tu nejaky "system" a stavaju sa i menej prijemne, casto nelogicke veci (tak ako aj vsade inde, aj vo firmach... a proste vsade) a nikde vam na tacke nedaju vsetko, neverte tomu, ze vyjdete zo skoly a pocas tych dlhych rokov, ked budete len a len makat, ze si budete vsetko pochvalovat... aj projekty, aj specifikacia, aj plany sa vedia zmenit zo dna na den a nikto sa vas pytat nebude, ci s tym suhlasite a ci vam to nahodou nedviha tlak, ci chapete analyze a ze netusite na koho sa obratit, ze neviete jazyk, v ktorom treba nahle nieco dorobit a ze vam neurobia podrobne skolenie - vsetko je len a len na vas a bud sa prisposobite alebo mozete ist... to je zivot a je jedno, ci ste na skole, alebo v praxi, vsade je to zhruba rovnake - deal with it or leave it. uz sa s tym konecne zmierte...

nehovoriac o tom, ze takyto postoj vam len uzenie skory infarkt...  :j_undecided:

mas uplnu pravdu (napr. tie specifikacie od zakaznikov - cista hroza, ked napr. po mesiaci zistis, ze zakaznik chce nieco uplne inac :-( ) a este k tomu TBIS, ja som si pozeral dopredu studijne plany a videl som, ze tento predmet je na pokracovanie, a kvoli tomu som si ho vybral a upoznornoval som aj spoluziakov, ale vidim, ze sa to nedostalo ku vacsine ludi
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #30 on: 10.02.2008, 00:29:56 »
aj ja som si ho vybral lebo som videl ze je na pokracovania, ale k studijnemu sa to nedostalo
brix will be shat

bliky

  • Guest
Re: TBIS I.
« Reply #31 on: 10.02.2008, 01:25:32 »
inac este, kedy su cvika z TBIS, nemam ten predmet tak to nevidim na svojom IS no nasiel som neico take ze:

- pondelok 10:50-12:20 (A509)
- pondelok 12:30-14:00 (A509)

niesu aj ine cvika??? nemate niekto info...?!

"budem si musiet" totizto dodatocne zapisat ten predmet, ak sa to bude dat, no mam problem s tym, ze aj jedno aj druhe cviko sa mi prekriva s prednaskami, ktore su v pondelok...

- BvI 9:55-11:25 (ZP1)
- DP 13:30-15:00 (AF)

bliky

  • Guest
Re: TBIS I.
« Reply #32 on: 10.02.2008, 01:55:09 »
este jedna otazocka na ywetku:
"ak by sa mi podarilo dodatocne si zapisat predmet TBIS a mal by som popri tom aj BvI, ktore som si zapisal povodne, mohol by som robit naraz oba, pricom by som oba skoncit nemusel? t.z. ze jeden z nich by som nespravil, no v konecnom dosledku by mi pocet kreditov za 3 roky sedel, mal by som spravene secky povinne predmety a tolko povinne volitelnych predmetov, kolko som mal za 3 roky mat..., tak mozem ist normalne k Bc statniciam??? bez ohladu nato, ze jeden z dovjice povinne volitelnych predmetov BvI a TBIS nebudem mat absolvovany, ale podmienku pre pocet zikanych kreditov a povinne volitelnych predmetov som splnil... je to mozne??? diq, za odpoved"
« Last Edit: 10.02.2008, 02:15:39 by bliky »

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #33 on: 10.02.2008, 02:28:13 »
este jedna otazocka na ywetku:
"ak by sa mi podarilo dodatocne si zapisat predmet TBIS a mal by som popri tom aj BvI, ktore som si zapisal povodne, mohol by som robit naraz oba, pricom by som oba skoncit nemusel? t.z. ze jeden z nich by som nespravil, no v konecnom dosledku by mi pocet kreditov za 3 roky sedel, mal by som spravene secky povinne predmety a tolko povinne volitelnych predmetov, kolko som mal za 3 roky mat..., tak mozem ist normalne k Bc statniciam??? bez ohladu nato, ze jeden z dovjice povinne volitelnych predmetov BvI a TBIS nebudem mat absolvovany, ale podmienku pre pocet zikanych kreditov a povinne volitelnych predmetov som splnil... je to mozne??? diq, za odpoved"

noo to je zaujimava otazka   som zvedavy na odpoved

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: TBIS I.
« Reply #34 on: 10.02.2008, 02:28:52 »
este jedna otazocka na ywetku: (ty by si to ako cviciaca mala vediet)
"ak by sa mi podarilo dodatocne si zapisat predmet TBIS a mal by som popri tom aj BvI, ktore som si zapisal povodne, mohol by som robit naraz oba, pricom by som oba skoncit nemusel? t.z. ze jeden z nich by som nespravil, no v konecnom dosledku by mi pocet kreditov za 3 roky sedel, mal by som spravene secky povinne predmety a tolko povinne volitelnych predmetov, kolko som mal za 3 roky mat..., tak mozem ist normalne k Bc statniciam??? bez ohladu nato, ze jeden z dovjice povinne volitelnych predmetov BvI a TBIS nebudem mat absolvovany, ale podmienku pre pocet zikanych kreditov a povinne volitelnych predmetov som splnil... je to mozne??? diq, za odpoved"

ok, tak za prve: len detail, tieto veci ja vediet oficialne nemam ako, na to je studijne oddelenie a studijny poriadok. ja som student ako vy, akurat mam povinnost odcvicit si par hodin, ziadne extra privilegia a informacie navyse.

za druhe: toto je velmi zaujimavy problem, s ktorym som sa ale zhodou okolnosti potykala, ked som sa pri zapisovani predmetov v stvrtaku rozsupla a vyslo mi o 12 kreditov viac ako ma byt... studijny poriadok hovori, ze ak si zapises povinne volitelny, musis ho ukoncit alebo ho nahradit nejakym inym, tiez povinne volitelnym predmetom v dalsom semestri... na studijnom mi ale povedali, ze ak sa nieco take stane (pripad ako opisujes), tak nevadi ak jeden povinne volitelny neurobis, ak mas dostatok kreditov a dostatocny pocet zapisanych povinne volitelnych predmetov za semester...
nakoniec som taku situaciu riesit nemusela, kedze som urobila vsetky skusky v pohode...
cize, v tejto situacii je trochu rozdiel medzi tym, co hlasa studijny poriadok (ale ty si nanho expert ;), tak to isto vies) a tym, co povedali na studijnom... kamos vsak nieco podobne zazil a mal to v pohode, tak ako hovorili na studijnom... odporucam ti sa tam ist informovat pre istotu...ale nemal by s tym byt problem... vraj nikdy nebol  :emot-prettywink:

ale chapes... sorrac, ale nemozem si to odpustit... ZO ZAKONA mas povinnost absolvovat vsetko povinne volitelne, co si si zapisal, to ze tety na studijnom to akceptuju aj tak, to uz je ina vec  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:  :j_wink:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #35 on: 10.02.2008, 02:59:09 »
pokial ho to niekto neprinuti zvolit si:P
brix will be shat

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: TBIS I.
« Reply #36 on: 10.02.2008, 08:10:56 »
Kua je mozne vymenit JcM za TBIS I. ? Bo co tak teraz porovnavam podla najnovsich informacii TBIS 1 vyzeraju byt ovela zaujimavejsie pre mna nez nejake JcM ?

Kedze cviko z JcM aj prednasku mam v utorok, bude stacit ist v pondelok na studijne a poziadat o vymenu predmetov ? Ci sa to uz neda a budem sa musiet pretrapit JcM-ckom a potom v stvrtaku paralelne programko+pokrocila java ?

Prosim o konstruktivne odpovede. V tom neprehladnom FEI systeme mi to TBIS 1. pri oficialnom zapise uslo...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #37 on: 10.02.2008, 08:13:02 »
Jcm ak su jednocipaky tak ked dobre viem je to povinne...
brix will be shat

Cofein

  • Newbie
  • *
  • Posts: 32
  • Don Corleone
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #38 on: 10.02.2008, 18:11:13 »
Tak dalsi predmet do letneho semestra - kto si ho dal?  :j_wink:

ja uz som mal :P

bliky

  • Guest
Re: TBIS I.
« Reply #39 on: 10.02.2008, 18:17:16 »
presne tak, dokaz je dole na osmej strane tu: http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/program/0708/bak/INF.pdf

Taky maly dotaz...?! Pri bakalarksej praci je tam uvedena p.Novitzka, to mame nieco aj s nou riesit okrem konzultanta alebo je tam napisana len tak, ze nemali koho napisat...?!

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: TBIS I.
« Reply #40 on: 10.02.2008, 19:25:56 »
presne tak, dokaz je dole na osmej strane tu: http://www.fei.tuke.sk/sk/studium/program/0708/bak/INF.pdf

Vdaka za link ;)

Sa mi zdalo ze BvI boli povinne, mam v tom este vecsi bordel ako predtym... Ej toto nedopadne dobre, show na technike uz nabera grady :/ ked som prezil dva a pol roka, kde som parkrat takmer bojoval o existencku, tak nech ich ani len nenapadne sa pokusit vyhodit ma tento semester zo skoly... Sice horsie budu potom dalsie dva roky...

Som pozeral maj dalsie rocniky a TBIS ma az 4 pokracovania (I. .. IV.) cos a mi celkom pozdava. Pokial sa tam budu cvicit aplikacne veci ako tvorba ISv style aplikacnych zadani predmetov DbS ci ZSwI so zamreanim na PHP/SQL tak by ma to lakalo. Skusim zajtra na studijnom podplatit tetky aby mi to vymenili s BvI kedze volitelny je jeden z tych dvoch predmetov. Hadam sa potom bude lahsie prechadzat dalsimi rocnikmi... GL to everyone ktori si tiez pokusia teraz zamenit daco za TBIS, kedze ako vidim nie som jediny. A nech mi tetky na studijnom nezavru pred nosom ako minuly semester len preto, ze chodim na prednasky... Boj sa zacina

A este otazka pre tych co maju TBIS I. : Kedy  je presne prednaska z TBIS I. :j_huh:

Ci by sa mi oplatilo si zamenit BvI za TBIS I. lebo cim dalej tym viac ma TBIS I. zaujima a BvI odradza :( Nechapem preco sa nedaju predmety na leto zapisovat pred letnym semestrom ale musia este pred zimnym. To som vtedy este nevedel co ma bude po absolvovani niektorych predmetoch zo zimy bavit a viac lakat. Katastrofa...
« Last Edit: 10.02.2008, 19:50:55 by wlade »
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Agamemnon

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2942
  • Per aspera ad Astra
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #41 on: 10.02.2008, 20:07:02 »
tbis i. je zamerané na powerbuilder (k tomu skriptovací jazyk powerscript) a databázu asa (teda sql, lebo to používajú skoro všetky servery, aj keď každý má vlastné modifikácie sql)
All code is crap.

42

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: TBIS I.
« Reply #42 on: 10.02.2008, 20:19:40 »
No ze sa tam robi s databazami tak to znie zaujimavo, to by som bral :) Ten powerbuilder nepoznam, ale hadam to nebude nic hard..
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #43 on: 11.02.2008, 03:15:00 »
bah.. sql nemam rad...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #44 on: 11.02.2008, 03:18:23 »
mno tak ja sa tiez hlasim k ludom, co si zapisali TBIS I. (a celkom sa na o tesim - napr. oproti takym JM a APS), len akurat, ze mam az to druhe cviko, ktore sa mi kryje s prednaskou z DBProg, co je druhy predmet  na ktory sa celkom tesim, tak sa skusim supnut k tej prvej skpine (ked teleteta dovoli)

len tak mimochodom, ked som si to zapisoval v lete do IS, tak sa nic neprekryvalo, ani v septembri sa to este neprekryvalo a teraz zraaazu toto, nehovoriac o tom, ze tam bol pomerne dlhu dobu Csabo Csaba, ci ako sa on pise ako cviciaci a ztazu teleteta (bude fun) ... IS STUDENT RULEZZZZZZ proste
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: TBIS I.
« Reply #45 on: 11.02.2008, 04:58:47 »
30 minut nepritomnosti na zaciatku snaaad prezijes :D :D dig ale toto som si ani nevsimol ze sa prekriva a prve cviko kedy vlastne je ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #46 on: 11.02.2008, 05:43:33 »
10:50-12:20  &&  12:30-14:00 su cvika
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #47 on: 11.02.2008, 19:41:41 »
YEES.. práve som sa dozvedela že nemám cviko 9:10 ale ho mám 12:30 ale keďže sa to kryje s povinnou prednáškou tak ho mám vlastne 7:30!! A k tomu tá brutálna skúška.. hmmm, tento predmet bude zaujímavý bu bu bu :hammer: :hammer: :hammer:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: TBIS I.
« Reply #48 on: 11.02.2008, 19:56:56 »
ano, ano ... vstci sme z tejto skutocnosti nadseny, ze musime vstavat do skoly, ako keby sme isli do fabriky ... 7.30 kuuuua  :j_undecided:  am  :j_angry:  >:(  :whacko: bu
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: TBIS I.
« Reply #49 on: 12.02.2008, 02:44:31 »
A k tomu tá brutálna skúška.. hmmm, tento predmet bude zaujímavý bu bu bu :hammer: :hammer: :hammer:

Brutalna skuska ? To je aka ? Bo ja som dnes na cviku velmi nepostrehol informacie o skuske, skor len k zapoctu. Sa mi mari ze Telepovska spominala nejaky test ze bude na skuske ale nie som isty.
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...