Author Topic: skuska NMPaS  (Read 74989 times)

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #50 on: 18.01.2008, 20:49:45 »
a z coho sa budete ucit?

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #51 on: 18.01.2008, 21:51:10 »
a z coho sa budete ucit?

ta zo skript ne, z coho ineho by si xcel?? :)

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #52 on: 18.01.2008, 22:08:59 »
z prednasok nic?

valec

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #53 on: 18.01.2008, 22:24:12 »
ja sa budem aj z prednasok, ked som tam uz chodil.

casto spomenul, ze moze chciet na skuske prave to, co prave pisal na tabulu.

alebo ze mus staci len nieco z toho, neviem, este som do toho nekukol  bn

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #54 on: 18.01.2008, 23:18:02 »
sak aj podla mna bude chciet to co na prednaskach bolo...  a tam hlavne tie ozrejmenia vzorcov boli, takze neviem no...

Havran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2003
  • Here comes the fuzz
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #55 on: 18.01.2008, 23:29:23 »
a neviete dakto jak hodnoti Shreder (abo jak sa pise) teoriu ? ci treba mat secko od pismenka do pismenka tak zapisane jak povedal abo staci vystihnut myslienku ? napr taky Plavka teori hodnotil velmi ustretovo, tak ci to nahodou nebude daco na ten styl ?
Achievement of your happiness is the only moral purpose of your life.

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #56 on: 19.01.2008, 00:35:14 »
z prednasok nic?

ta na prednasky som nechodil :D ale mam nieco z nich a je v nich to iste co v skriptach, a lepsie je sa mi ucit zo skript ale podla prednasok:)

diacon.mex

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 331
  • davaj pozor !
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #57 on: 19.01.2008, 00:49:17 »
uz sa dakto zacal ucit? napr. puq, kedy zacianas resp. kedy si zacal?

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #58 on: 19.01.2008, 01:16:02 »
z prednasok nic?

ta na prednasky som nechodil :D ale mam nieco z nich a je v nich to iste co v skriptach, a lepsie je sa mi ucit zo skript ale podla prednasok:)

ja idem tiez podla skript... su nektore kapitoly ktore na skuske nebudu ? zaujimaju ma hlavne nahodne vektory lebo do toho som vobec nepozeral ani na pisomku a ani teraz sa mi velmi nexce..

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #59 on: 19.01.2008, 01:33:13 »
uz sa dakto zacal ucit? napr. puq, kedy zacianas resp. kedy si zacal?

no dnes som daco cital a som si v skriptach znacil co bolo na prednaskach, ale to nemas jedno kto kedy zacne??? naco sa to pytas??? nechapem

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #60 on: 19.01.2008, 01:33:45 »
z prednasok nic?

ta na prednasky som nechodil :D ale mam nieco z nich a je v nich to iste co v skriptach, a lepsie je sa mi ucit zo skript ale podla prednasok:)

ja idem tiez podla skript... su nektore kapitoly ktore na skuske nebudu ? zaujimaju ma hlavne nahodne vektory lebo do toho som vobec nepozeral ani na pisomku a ani teraz sa mi velmi nexce..

nahodne vektory by nemali byt, lebo v prednaskach som ich nenasiel :)

pepco

  • Guest
Re: skuska NMPaS
« Reply #61 on: 19.01.2008, 01:49:38 »
jj nahodne vektory nebudu, to bola ta prednaska po zapoctovej pisomke :)

ale inac z prednasok sa tazko uci, aspon premna, nema to celistvost hlavu a patu... ziadne ze toto teraz je definicia, toto veta toto atd... proste lepsi system ako to bolo u inych prednasajucich

danielmi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 551
  • zlty sneh
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #62 on: 19.01.2008, 02:06:26 »
4.kolo: NMPaŠ- "ja" 23.1.2008,cena- 33bodov do E,,,
tito dvaja lídri sa už stretli v tejto majstrovskej sezone 2.najvyssej ligy 2.krat kde v prvom kole vyhral "ja" v druhom kole NMPaŠ,,v tretom rozhodovacom kole vyhral "ja" kde porazil rozdielom triedy 4 z 5 prikladov.Dalsi suboj bude tazsi kedze trener HK KM NMPaŠ Schroter(svojim povestnym: "je to take trivialne ","nevidno to?") bude mat k dispozicii svojho najlepsieho hraca s cislom 263stran a vola sa TEORIA Skriptova,kt.ma dobru kondiciu.Treba davat aj na druheho dobreho utocnika kt.prisiel z klubu HK ANALYZA 1 ,jeho meno je Integral Urcity
Mame sa naco tesit...PS:zlo treba pobiť....heheheheh,treba odreagovat
Subject: how women communicate with computer

Login: yes
Password: i dont have one
password is incorrect...

Login: yes
Password: incorrect

letolto

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 61
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #63 on: 19.01.2008, 02:38:39 »
Zdravim vsetkym.

Nebol som na vsetkych prednaskach, ale na poslednej som bol. Pan prednasajuci Schrötter ohladom na skusky povedal tieto veci:

treba priniest-kalkulacku,pisacie potreby, povolene vzorce+tabulky, dvojharok /hlavicku netreba/

co sa tyka skusky. max pocet bodov bude 65 co bude rozdelene na 35 a 30 /teoria a priklady/, ale moze dat aj taku ulohu co nie je ani priklad ani teoria, vice versa.
priklady- vacsinou bude z numeriky ako z pravdepodobnosti. mozno ze da 5 prikladov / 4 NM, 1 pravd.+statist/, alebo moze dat 6 prik./4 NM, 2 pravd.+ stat/
z NM to co sme snim preberali na prednaske, urcite bude R-K metoda/vediet prejst od jedneho do druheho bodu a bude dane na kolko destinne treba zaokruhlit/ alebo E metoda

Co sa tyka teorie:
LEN TO co bolo na prednaske, da urcite aspon jeden dokaz, ale sa mi zda ze sme snim vela dokazov nerobili / pripominal Larangeov interp. poly./
dalej pozaduje skrsdfljsd / som nevedel precitat zo svojho zosita :p:/ formulacie definicii a vlastnosti, napr. definujte distrib. funkciu nahodnej premennej + vlastnosti.
matlabovske priklady vraj nebudu alebo prikazy s ktorymi by sme dostali kvantili

inak podla mna z prednasok sa velmi ucit neda, podla mna by bolo vhodne ucit sa zo skript podla prednasok / ked mate prednasky/ ale na poslednych prednaskach sme dost vela preberali uz iba riesenie tych uz hore uvedenych metod.
jo, este to ze pri niektorych prikladov treba prepnut kalkulacku na radiany !!!

Vela stastia vsetkym bp

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #64 on: 19.01.2008, 02:44:19 »
Zdravim vsetkym.

Nebol som na vsetkych prednaskach, ale na poslednej som bol. Pan prednasajuci Schrötter ohladom na skusky povedal tieto veci:

treba priniest-kalkulacku,pisacie potreby, povolene vzorce+tabulky, dvojharok /hlavicku netreba/

co sa tyka skusky. max pocet bodov bude 65 co bude rozdelene na 35 a 30 /teoria a priklady/, ale moze dat aj taku ulohu co nie je ani priklad ani teoria, vice versa.
priklady- vacsinou bude z numeriky ako z pravdepodobnosti. mozno ze da 5 prikladov / 4 NM, 1 pravd.+statist/, alebo moze dat 6 prik./4 NM, 2 pravd.+ stat/
z NM to co sme snim preberali na prednaske, urcite bude R-K metoda/vediet prejst od jedneho do druheho bodu a bude dane na kolko destinne treba zaokruhlit/ alebo E metoda

Co sa tyka teorie:
LEN TO co bolo na prednaske, da urcite aspon jeden dokaz, ale sa mi zda ze sme snim vela dokazov nerobili / pripominal Larangeov interp. poly./
dalej pozaduje skrsdfljsd / som nevedel precitat zo svojho zosita :p:/ formulacie definicii a vlastnosti, napr. definujte distrib. funkciu nahodnej premennej + vlastnosti.
matlabovske priklady vraj nebudu alebo prikazy s ktorymi by sme dostali kvantili

inak podla mna z prednasok sa velmi ucit neda, podla mna by bolo vhodne ucit sa zo skript podla prednasok / ked mate prednasky/ ale na poslednych prednaskach sme dost vela preberali uz iba riesenie tych uz hore uvedenych metod.
jo, este to ze pri niektorych prikladov treba prepnut kalkulacku na radiany !!!

Vela stastia vsetkym bp


diky moc za prispevok :) konecne nejaky prispevok k veci :D

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #65 on: 19.01.2008, 03:06:50 »
uz len keby niekto o-SCAN-oval tie prednasky a hodil na ftp..a mozem sa zacat ucit :j_grin:
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #66 on: 19.01.2008, 07:31:49 »
letolto pan boh ti zaplati za tvoj prispevok! :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #67 on: 19.01.2008, 09:07:38 »
uz len keby niekto o-SCAN-oval tie prednasky a hodil na ftp..a mozem sa zacat ucit :j_grin:

hehe, no skor by bodli niejake kvalitne skripta (schrotterove by boli asi najlepšie, ked s nim mam), z toho sa aj lepšie robia ťahaky aj lepšie číta ako po niekom cudzom O:-)
---
PS: LETOLTO - super, konečne niejaky prispevok tuto, čo dosť pomohol..., vdaka  :thumbs-up:  :) ;)

Sooloni

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 328
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #68 on: 19.01.2008, 09:42:52 »
uci sa niekto tie momenty v ramci charakteristiky nahodnej premennej?

Hero

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 153
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #69 on: 19.01.2008, 16:53:05 »
uci sa niekto tie momenty v ramci charakteristiky nahodnej premennej?
ja tam mam napisane, ze to netreba

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #70 on: 19.01.2008, 17:21:35 »
uz len keby niekto o-SCAN-oval tie prednasky a hodil na ftp..a mozem sa zacat ucit :j_grin:

hehe, no skor by bodli niejake kvalitne skripta (schrotterove by boli asi najlepšie, ked s nim mam), z toho sa aj lepšie robia ťahaky aj lepšie číta ako po niekom cudzom O:-)
---
PS: LETOLTO - super, konečne niejaky prispevok tuto, čo dosť pomohol..., vdaka  :thumbs-up:  :) ;)
saq skripta su na nete..a prednasky nemusis citat cele, staci ked sa pozries co treba a co ne..a ucis sa normalne podla skript
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #71 on: 19.01.2008, 17:30:58 »
uz len keby niekto o-SCAN-oval tie prednasky a hodil na ftp..a mozem sa zacat ucit :j_grin:

hehe, no skor by bodli niejake kvalitne skripta (schrotterove by boli asi najlepšie, ked s nim mam), z toho sa aj lepšie robia ťahaky aj lepšie číta ako po niekom cudzom O:-)
---
PS: LETOLTO - super, konečne niejaky prispevok tuto, čo dosť pomohol..., vdaka  :thumbs-up:  :) ;)
saq skripta su na nete..a prednasky nemusis citat cele, staci ked sa pozries co treba a co ne..a ucis sa normalne podla skript

ta hej ale neviem kto by okopiroval svoje prednasky pre lenivcou co sa im nexcelo chodit na prednasky, a po druhe este by s tym zabil cas aspon hodku.... :)

glassworker

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
  • Be cool !
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #72 on: 19.01.2008, 17:37:01 »
no kazdy uz vie co sa ma ucit a kde to najde....takze vsetci hura do ucenia  bv

glassworker

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
  • Be cool !
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #73 on: 19.01.2008, 18:32:48 »
...a este... nebol dakto na predtermine :j_huh: :j_huh: :j_huh:... ani neviem ci bol...len sa tak pytam

ak bol dakto tak by sem mohol hodit otazky... :naughty1:

SirMephisto

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 264
    • View Profile
Re: skuska NMPaS
« Reply #74 on: 19.01.2008, 18:37:20 »
predtermin nebol