Author Topic: opakovanie elektrotechniky  (Read 11377 times)

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
opakovanie elektrotechniky
« on: 25.12.2007, 23:47:19 »
zdravim. chcem sa spytat ako to je s opakovanim predmetov, konkretne elektrotechnika? je mozne preniest ju do 2. rocnika a opakovat? alebo ako to vlastne je? hladal som nake info na strankach fakulty a katedrya ale nic som nenasiel....

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #1 on: 25.12.2007, 23:58:25 »
noo.... neviem ci sa nahodou, ked ju uz ides opakovat, nahodou nezapisuje do leta, totiz pokial tam je nadveznost, tak nemozes robit skusku z 2 ak este nemas skusku z jednotky... chapandos?

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #2 on: 26.12.2007, 00:33:50 »
no ja len potrebujem vediet ako to je s prenasanim predmetov. nevim ci sa dostanem do druhaku, ale keby som sa dostal, ci mozem v druhaku opakovat elektrotechniku 1, popripade 1 a 2....

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #3 on: 26.12.2007, 01:28:29 »
Ked nespravis E1 kludne mozes robit E2 (dokonca mozes mat skusku s E2 a z E1 nie) E1 budes potom robit na dalsi rok v zimnom semestry. A ak nespravis ani E2 tak tu budes robit zase v letnom

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #4 on: 26.12.2007, 01:47:43 »
Ked nespravis E1 kludne mozes robit E2 (dokonca mozes mat skusku s E2 a z E1 nie) E1 budes potom robit na dalsi rok v zimnom semestry. A ak nespravis ani E2 tak tu budes robit zase v letnom

diki moc, toto som potreboval vediet. este by ma zaujimalo, je neco takze, ze ked zrobim zapocet a skusku nie, staci mi v druhom rocniku iba skusku? diki moc..

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #5 on: 26.12.2007, 02:21:37 »
Ked nespravis E1 kludne mozes robit E2 (dokonca mozes mat skusku s E2 a z E1 nie) E1 budes potom robit na dalsi rok v zimnom semestry. A ak nespravis ani E2 tak tu budes robit zase v letnom

diki moc, toto som potreboval vediet. este by ma zaujimalo, je neco takze, ze ked zrobim zapocet a skusku nie, staci mi v druhom rocniku iba skusku? diki moc..
zalezi od cviciaceho...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #6 on: 26.12.2007, 03:55:58 »
ved ked nespravis skusku tak to je ako keby si nespravil predmet, takze si musis dat repete  bv
A kebyže mal zápočet a neišiel na skúšku tak to je to isté asiže nie? :P

Tak ako napísal Jcube, záleží od cvičiaceho.

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #7 on: 26.12.2007, 04:10:28 »
Ja som ešte nevidel aby nejaký uznal,.. ale čo keebyyyy :)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #8 on: 26.12.2007, 04:48:40 »
otazka: ktory cviciaci by uznal rok stary zapocet? :)
z elektra neviem...z inych predmetov urcite uznavaju...priklad livovsky na zim...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

stricky

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #9 on: 26.12.2007, 04:54:32 »
ale keby ze sa ti hp rozhodnu uznat, tak jedine ako minimalny.... takze ak si mal nejakych napr 24 z 30 tak pocitaj max 16

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #10 on: 26.12.2007, 14:14:58 »
co sa pamatam z minuleho roku, tak na E2 hned na prvej prednaske Spaldonova povedala, ze ty ktory minuleho roku zapocet mali, tak nech si ho pridu dat uznat.
Ale myslim, ze z E1 sa neuznava  a co viem tak niektorej z paraleliek prednasa GUZAN a ten by ti zapocet na 10000000000000000% neuznal

timwood

  • Guest
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #11 on: 27.12.2007, 03:59:34 »
zdravim. chcem sa spytat ako to je s opakovanim predmetov, konkretne elektrotechnika? je mozne preniest ju do 2. rocnika a opakovat? alebo ako to vlastne je? hladal som nake info na strankach fakulty a katedrya ale nic som nenasiel....
nam hovorila Tomcikova na zaciatku roka z ELE1 ze zapocty uzna...

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #12 on: 27.12.2007, 21:58:57 »
no mam dudasa.... takze pochybujem ze mi uzna rok stary zapocet .D

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #13 on: 28.12.2007, 07:32:04 »
dudy je clen ;)

mna skor vydesilo ked povedal, ze na skuske nestaci mat spravne vybratu odpoved, ale vsetko pojde podla postupu... aby som sa zacal ucit :(
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #14 on: 28.12.2007, 07:54:02 »
Nám zase Šimko povedal že keď nebude dobre zaškrtnutá odpoveď, tak sa bude pozerať aj postup kde sa budú dať získať body, tak neviem :) Nie ako minulý rok keď bolo jedno či postup je alebo nie.

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #15 on: 28.12.2007, 20:39:32 »
a uznavaju sa normalne zapichi ja som Ele 2 opakoval a mal som uznany normalne 18 :D
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

Ofinka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #16 on: 31.12.2007, 06:07:59 »
no mna by skor zaujimalo ci to naozaj skuska z elektrotechniky bude len z tej druhej casti...to co sme brali po zapctovke...lebo Dudi na poslednej prednaske povedal take daco ze hej..ze len z jednofazovych obvodov ci take daco..ale tak ja tomu nerozumiem..nevie dakto viac..??

buhehe

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1583
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #17 on: 31.12.2007, 20:02:47 »
aj tak polovicu pisomky natipujete

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #18 on: 01.01.2008, 05:11:12 »
mozno aj celu :)

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #19 on: 02.01.2008, 16:37:46 »
mno to som aj ja robil, ked som nevedel.. Som vedel priblizny vzorec a som si dosadil, krasne mi vyslo a zle.. napr, keby ste mali vypocitat I, tak tam budu obe moznosti aj U/R aj R/U.. Chvilka nepozornosti, vsetko krasne vyjde a pody v <>.. :) Hajzli su to.. :P
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D

johnyo13

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 629
  • I can stand my own ground...
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #20 on: 03.01.2008, 03:22:52 »
Elektrotechnika bola zatial moj najstastnejsi predmet...aspon co sa skusky tyka...obe spravene na prvy krat :thumbsup:
 :thumbs-up: ELE1 som aj bol nauceny ale jaqsi mi nechceli vychadzat priklady..s minimalnym zapoctom zrobenym az na treti krat (god bless dudas) som potreboval dostat 35 bodov..myslim ze bolo 15 otazoq..jaq taq sedim a pozeram kym mi opravovala hodulikova ta po 11. otazku som mal spolu 11bodov..a posledne styri priklady som nestihal tha som tipol vsetko D) a co sa nestalo..vsetky boli D)  :j_shocked: taqze dalsich 24 bodov a pekny (E)xcelent :lol9:
 :thumbs-up: ELE2 som sa ani poriadne neucil...sedim si na skuske dobrych 20 min a neviem sqoro nic..poradim sa so spolubojovníkmi,(tymto im dakujem :thumbsup:) ze jaq sa daju zistit skupiny..zohnam si niekoho komu to ocividne ide...a odpisem zopar pismen do mojho papiera a o 5 minut mam vypracovany test(zhruba pol A4 zapisane+uvodna strana) a vysledoq: (C)elkom dobre
fest jednoduchy predmet :dancing:
« Last Edit: 03.01.2008, 03:24:53 by johnyo13 »
☼Ѿ☼ ... ☼Ѿ☼

timwood

  • Guest
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #21 on: 11.01.2008, 00:16:27 »
Elektrotechnika bola zatial moj najstastnejsi predmet...aspon co sa skusky tyka...obe spravene na prvy krat :thumbsup:
 :thumbs-up: ELE1 som aj bol nauceny ale jaqsi mi nechceli vychadzat priklady..s minimalnym zapoctom zrobenym az na treti krat (god bless dudas) som potreboval dostat 35 bodov..myslim ze bolo 15 otazoq..jaq taq sedim a pozeram kym mi opravovala hodulikova ta po 11. otazku som mal spolu 11bodov..a posledne styri priklady som nestihal tha som tipol vsetko D) a co sa nestalo..vsetky boli D)  :j_shocked: taqze dalsich 24 bodov a pekny (E)xcelent :lol9:
 :thumbs-up: ELE2 som sa ani poriadne neucil...sedim si na skuske dobrych 20 min a neviem sqoro nic..poradim sa so spolubojovníkmi,(tymto im dakujem :thumbsup:) ze jaq sa daju zistit skupiny..zohnam si niekoho komu to ocividne ide...a odpisem zopar pismen do mojho papiera a o 5 minut mam vypracovany test(zhruba pol A4 zapisane+uvodna strana) a vysledoq: (C)elkom dobre
fest jednoduchy predmet :dancing:

no hej vy ste mali inak..lebo nam povedala ze po novom bude tak, ze z ELE1 bude na skuske len druha cast prikladov..tie harmonicke. A tie priklady sa nedaju najst z minulych rokov, pretoze My sme prvy kt. budu robit skusku tymto systemom z ele1.
Lebo kebyze bola skuska aj z tych prvych prikladov, tak to sa nebojim vobec..tie viem, cize tak vyzera ze sa do ele1 budem musiet poriadne pozriet...

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #22 on: 15.01.2008, 06:19:22 »
no hej vy ste mali inak..lebo nam povedala ze po novom bude tak, ze z ELE1 bude na skuske len druha cast prikladov..tie harmonicke. A tie priklady sa nedaju najst z minulych rokov, pretoze My sme prvy kt. budu robit skusku tymto systemom z ele1.
Lebo kebyze bola skuska aj z tych prvych prikladov, tak to sa nebojim vobec..tie viem, cize tak vyzera ze sa do ele1 budem musiet poriadne pozriet...

počuj a to s kým ty máš E1 ? ...ja mam s Tomčíkovou a zaujímlo by ma teda že čo na tej skuške bude, lebo jaksi nevyšlo isť na všetky prednašky :) ..a tiež som take počul že to má byť po novom niejak...

timwood

  • Guest
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #23 on: 15.01.2008, 06:40:50 »
počuj a to s kým ty máš E1 ? ...ja mam s Tomčíkovou a zaujímlo by ma teda že čo na tej skuške bude, lebo jaksi nevyšlo isť na všetky prednašky :) ..a tiež som take počul že to má byť po novom niejak...

tak ked si ty z PM a PM je len jedna skupina, tak potom musime byt spolu v tej sitej skupine..lebo ja som tiez PM :) ...no ja som chybal na tomcikovej 3 poslednych prednaskahc...ale su na to velmi dobre scripta, takze sa toho az tak nebojim..ale predsa.

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: opakovanie elektrotechniky
« Reply #24 on: 15.01.2008, 06:51:22 »
počuj a to s kým ty máš E1 ? ...ja mam s Tomčíkovou a zaujímlo by ma teda že čo na tej skuške bude, lebo jaksi nevyšlo isť na všetky prednašky :) ..a tiež som take počul že to má byť po novom niejak...

tak ked si ty z PM a PM je len jedna skupina, tak potom musime byt spolu v tej sitej skupine..lebo ja som tiez PM :) ...no ja som chybal na tomcikovej 3 poslednych prednaskahc...ale su na to velmi dobre scripta, takze sa toho az tak nebojim..ale predsa.

heh, tak to teda budeme, z jednej skupiny, ale problem je že ja mam z prvaku iba predmet MA1 a E1 , no a na MA1 som chodil do 1.sk. a na E1 utorok o 13:30 tiež s Tomčik, lebo mi to vychadzalo takto lepšie časovo... takže z PM vo väčšine poznam len ludi z minuleho roka čo opakuju... ale v LS sa najskor stretneme...

PS: ako to mysliíš, že sú na to veľmi dobré skripta? :) akože tie orignal alebo niejake o ktorych nviem? :)