Author Topic: MA I pri Hascakovy  (Read 4990 times)

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
MA I pri Hascakovy
« on: 24.12.2007, 03:08:02 »
cau
Nebol som ani na jednej prednaske u hascaka, ale minuleho roku som bol na vsetkych u Busu, takze zosit mam, aj skripta z MA1, ale nemam sa chut vsetko ucit a na tahaku som uz par krat pohorel. Nema nahodou niekto priblizny zoznam otazok, ake dava hascak, pripadne ake tyty prikladov dava. Zo zapoctu mam takmer plny pocet (bez bodiku), ale zapoctovky boli lahke.
Moc by ma to potesilo, pripadne ma hodte do topicu, ked sa to tu uz niekde preberalo.
 bv

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #1 on: 24.12.2007, 19:15:02 »
Pocuvaj,

ja som mal minuly rok s Hascakom, ale to by sme sa asi vsetci zhodli, ze na skuske nemohol na neho nikto ani slovko povedat,

ono priklady boli v pohode a velmi vela ludi vykrilo prave cisto na prikladoch no a teoria sa dala celkom, ja som sa ucil teoriu z takeho prehladu otazok co maju dade na strankach katedry, daco jako zoznam otazok abo daco take...

Z prikladov som mal plny pocet a teoriu osm mal o co stratil, taze bolo Acko, ono ale fakt priklady vela ludom zachranili opravak...

Vela stastia...

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #2 on: 25.12.2007, 01:51:23 »
OK, dik, keby mal niekto este viac info moze napisat.
2 Payne a nepamatas si aspon typy prikladov ? tie co sme mali na cvikach, by som v pohode zmakol, ale ked da ine typy, tak neviem neviem ...

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #3 on: 26.12.2007, 04:06:21 »
Tak to uz urcite nie, sak to je uz rok...

Ale viem, ze to bolo fakt dost lahke, daco sa mi mari ze tam bol e na neviem aku x...

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #4 on: 26.12.2007, 14:17:46 »
Tak to uz urcite nie, sak to je uz rok...

Ale viem, ze to bolo fakt dost lahke, daco sa mi mari ze tam bol e na neviem aku x...
To myslis v derivacii, integrale, priebehu ???? ale to je fakt jedno ved e^x je vsade e^x  bv

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #5 on: 26.12.2007, 15:16:37 »
Ale zas ti takto poviem, ze ja som bol priklady fakt namakany...

Islo derivaciu, ale samozrejme ze bola zlozitejsia...

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #6 on: 26.12.2007, 19:43:25 »
Odkial si mal ? lebo ja som namakany len tie zo zapoctoviek a myslim, ze sme nepocitali vsetky typy prikladov, na skuske dostanem nejaky iny a som mimo. Niekde na fore som cital, ze niekto nasiel na ftp (tam to ale asi neni) uz vypocitane (postup) vsetky typy prikladov a potom tam boli aj nevypocitane s vysledkamy. Takze keby niekto mal (ci uz pdf, jpg.....atd) nech to sem hodi.

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #7 on: 26.12.2007, 22:52:00 »
Ja som mal take dake papiere dade neviem ci z FTPcka, abo skade, ale tam bolo asi 30 tem sa mi zda a porozdelovane fajne, definicne obory, derivacie, limity postupnosti, limity fynkcii atd. ..., no a tam na zaciatku boli stale riesene priklady na vsetky typy prikladov a za tym priklady aj s vysledkami...

Ta to som dost prepocital a ako vravim, tak nebol na skuske problem...

A este ti dam jednu radu, si nemysli ze ked vies priklady ake ste ratali na cvikach, ked ste nemali priamo prednasajuceho, ze take iste budu na skuske, lebo na skusku si robi priklady sam prednasajuci a to mozu byt dost odlisne priklady, najmenej formulaciou ulohy, co moze cloveka dost vyviest z miery, ked nevie ani co ma presne pocitat...

jany

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #8 on: 27.12.2007, 17:44:52 »

A este ti dam jednu radu, si nemysli ze ked vies priklady ake ste ratali na cvikach, ked ste nemali priamo prednasajuceho, ze take iste budu na skuske, lebo na skusku si robi priklady sam prednasajuci a to mozu byt dost odlisne priklady, najmenej formulaciou ulohy, co moze cloveka dost vyviest z miery, ked nevie ani co ma presne pocitat...
Preto som tomuto threadu dal nazov MA I pri Hascakovy

easy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #9 on: 13.01.2008, 19:00:57 »
Caute ludkovia, ake dava Hascak otazky na skuske? myslim tym teoriu a priklady? Bude stacit ten okuh otazok co je na fpt tych 25 sa naucit?

tanecnik

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: MA I pri Hascakovy
« Reply #10 on: 14.01.2008, 04:38:30 »
cafte....neviete ake dava hascak otazky??teoria a priklady??aspon nejaky okruh