Author Topic: SKUSKA z ULA a MA  (Read 100544 times)

supersayan

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 300
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #225 on: 12.02.2008, 03:18:21 »
inak kto uznava predmety z minuleho roka profaci alebo na studijnom?
the best smiles:  :emot-dance:  :emot-drool:  :emot-LMAO: :bananadance: :ropebanana:

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #226 on: 12.02.2008, 03:18:47 »
inak kto uznava predmety z minuleho roka profaci alebo na studijnom?
studijne...
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

m-i-r-o-1

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #227 on: 12.02.2008, 03:32:57 »
prf Dzurinovy som pisal mail a odpisal mi ze este nevie kedy bude dekansky, ani ISku ho nemam este

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #228 on: 12.02.2008, 03:53:15 »
2 Korgen : jj ja viem že by malo bať opakované zapísanie do letného,... ale keď proste nikde nebude zverejnené že niečo také je tak čo chceš akože robiť? :D

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #229 on: 12.02.2008, 04:12:17 »
krogen a co ty nato ze MA1 v 2.semestry je tazsie nez v 1. kedze nemam MA2 tak radsej by som to mal zapisat do 2 rocnika??

neviem aky si odbor, ale byt tebou tak skusim to MA1 spravit cim skor, je dobre mat to z krku (vlastna skusenost, lebo uz ma to MA1 otravuje), a v druhom rocniku budes mat kopec inych predmetov (neviem aky si odbor, ale podla mna predmety v druhom rocniku ZS su tazsie ako v prvom LS).... a ak by si v lete chytil na MA1 dobreho profaka a by si sa do toho poriadne pozrel, tak by si nemal mat problem to spravit, treba sa to naucit no...   :462:

2 Korgen : jj ja viem že by malo bať opakované zapísanie do letného,... ale keď proste nikde nebude zverejnené že niečo také je tak čo chceš akože robiť? :D

pojdes pekne na studijne alebo im mailnes a tam ti povedia komplet moznosti ako si poradit dalej  ;D ;)

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #230 on: 12.02.2008, 04:39:17 »
dikes...asi mas pravdu...dam si to do 2. semestra...inac som informatika....
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #231 on: 12.02.2008, 05:03:46 »
dikes...asi mas pravdu...dam si to do 2. semestra...inac som informatika....
neni zac, no tak ako informatik tam budes mat par pekne tazsich predmetov (SOJ, F2, NUM, OS..) oproti teraz co budes mat v LS, tak: PPI je najlahsie, E2 treba zapich a skuska sa da aj natipovat, Programko podobne, DM1 sa da, ak mas prof.Plavku a chodis na prednasky, takze najviac F1 je π-cu  ;) :)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #232 on: 13.02.2008, 00:37:54 »
tak studijne vypisalo rozvrh a objavil sa tam aj opravny zapis algebry 2x do tyzdna v patok a aj MA1 2x do tyzdna v utorok a stvrtok mysli

LNC

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1003
  • biflošskí geekovia, to je moje
    • View Profile
    • grcke
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #233 on: 13.02.2008, 00:56:22 »
a kde to vypisali?
http://www.digitalnysvet.sk/ lubim moj HP Probook

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #234 on: 13.02.2008, 01:15:35 »
na nastenke pri studijnom su rozvrhy a tam je v nom aj opakovany zapis MA1 a ULA,... ale este ziadne instrukcie niesu na webe ze co a ako.

oqix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #235 on: 13.02.2008, 02:38:24 »
Kus mi to pride divne ze ti co nemaju analyzu 2 maju dekansky uz teraz my co mame sme takpovediac odje*any lebo este nemame vypisany ani termin som z byvalej 15 skupiny a este furt nemam nic na ISku.
oqix nespi oqix caka (na Chucka Norrissa)

m-i-r-o-1

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #236 on: 13.02.2008, 05:25:21 »
no je to fakt dost blbe, len dufam že ked Boh dá a motyka vystrelí a spravim MA1 tak dovolia este v LS robit MA2  (bývala 17 sk)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #237 on: 13.02.2008, 06:08:27 »
no je to fakt dost blbe, len dufam že ked Boh dá a motyka vystrelí a spravim MA1 tak dovolia este v LS robit MA2  (bývala 17 sk)

neviem ako presne to mysliš, ale ty MA2 robit teraz v LS mozes, akurat je tam podmienka, ze MA1 musis spravit cim skor, si uz dekanatom, alebo opakovanym zapisom v LS (kde budes musiet nejprv spravit skusku z MA1) a potom ak bude MA1 hotova, mozes ist rovno na MA2 na skusku bezproblemov

oqix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #238 on: 13.02.2008, 07:53:02 »
Mam malu otazocku kebyze som si nedal teraz dekansky z MA1 a chcel by som si ho nechat na LS je to mozne? Alebo musim zrobit znovu zapich?
Skoda len ze sa neda prenasat viacej predmetov ako jeden.
oqix nespi oqix caka (na Chucka Norrissa)

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #239 on: 13.02.2008, 08:01:57 »
Mam malu otazocku kebyze som si nedal teraz dekansky z MA1 a chcel by som si ho nechat na LS je to mozne? Alebo musim zrobit znovu zapich?
Skoda len ze sa neda prenasat viacej predmetov ako jeden.

ako to myslis "nechat si na LS" ... nemusis ist na dekana, mozes si to kludne do LS opakovane zapisat, s tým, ze ak to neurobis ani v lete, musis dat Vystup/Nastup (tj podanie prihlasiky na druhe kolo prijmacok na TUKE ak sem budes chciet spät)......  a zapich ti na 99% neostane , ale budes musiet to robit nanovo...

ericos

  • Newbie
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #240 on: 13.02.2008, 15:14:56 »
Mam malu otazocku kebyze som si nedal teraz dekansky z MA1 a chcel by som si ho nechat na LS je to mozne? Alebo musim zrobit znovu zapich?
Skoda len ze sa neda prenasat viacej predmetov ako jeden.

jak neda, neni to tak ze si mozes preniest max 2 predmety? ci dva predmety len do dalsieho rocnika? jak to vlastne myslis? :D

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #241 on: 13.02.2008, 15:42:35 »
Každý predmet si môžeš prenášať iba raz. Neviem ako to bude teraz s algebrou a analýzou, či sa bude dať presunúť do LS aj jedna aj druhá, lebo minulý rok sa nedalo.

oqix

  • Newbie
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #242 on: 13.02.2008, 16:26:00 »
Každý predmet si môžeš prenášať iba raz. Neviem ako to bude teraz s algebrou a analýzou, či sa bude dať presunúť do LS aj jedna aj druhá, lebo minulý rok sa nedalo.

J prave to som myslel ale asi zase to bude tak ako predtym. A k tomu preneseniu myslel som ze by sa dalo uz len zrobit dekansky v lete a mal by som to za sebou ale bude to tak ako pisal Korgen ze musim si to znovu zapisat.
oqix nespi oqix caka (na Chucka Norrissa)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #243 on: 13.02.2008, 16:58:36 »
Žeby si neišiel na dekanský teraz? ale až v lete keď budú mať tí, čo majú opakovaný zápis?

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #244 on: 13.02.2008, 20:48:00 »
Každý predmet si môžeš prenášať iba raz. Neviem ako to bude teraz s algebrou a analýzou, či sa bude dať presunúť do LS aj jedna aj druhá, lebo minulý rok sa nedalo.

J prave to som myslel ale asi zase to bude tak ako predtym. A k tomu preneseniu myslel som ze by sa dalo uz len zrobit dekansky v lete a mal by som to za sebou ale bude to tak ako pisal Korgen ze musim si to znovu zapisat.

Neviem ci si ma spravne pochopil, NEMUSIS si zapisovat opakovane MA1 do LS, staci ti ist aj na ten dekansky, ktory bude niekedy vtedy vyhlaseny, ale bude to hop alebo trop  ;)

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #245 on: 13.02.2008, 21:54:59 »
ale zase keď potom nespravíš dekánsky, tak si odsereš aj MA2 :p,... a dekánsky MA1 v letnom určite bude niekde na konci skúškovom, takže o takejto možnosti by som ani neuvažoval

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #246 on: 13.02.2008, 22:45:28 »
ale zase keď potom nespravíš dekánsky, tak si odsereš aj MA2 :p,... a dekánsky MA1 v letnom určite bude niekde na konci skúškovom, takže o takejto možnosti by som ani neuvažoval

no hovorim, je to "HOP ALEBO TROP" a uvazujem o tom  :pimp:

m-i-r-o-1

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #247 on: 13.02.2008, 22:49:48 »
no je to fakt dost blbe, len dufam že ked Boh dá a motyka vystrelí a spravim MA1 tak dovolia este v LS robit MA2  (bývala 17 sk)

neviem ako presne to mysliš, ale ty MA2 robit teraz v LS mozes, akurat je tam podmienka, ze MA1 musis spravit cim skor, si uz dekanatom, alebo opakovanym zapisom v LS (kde budes musiet nejprv spravit skusku z MA1) a potom ak bude MA1 hotova, mozes ist rovno na MA2 na skusku bezproblemov

čiže ak som dobre pochopil, teraz možem chodiť na MA2 a keď spravim dekanský (ktory bude teraz niekdy) z MA1 tak mozem ist na skusku z MA2?

Korgen

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 349
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #248 on: 13.02.2008, 22:54:21 »
no je to fakt dost blbe, len dufam že ked Boh dá a motyka vystrelí a spravim MA1 tak dovolia este v LS robit MA2  (bývala 17 sk)

neviem ako presne to mysliš, ale ty MA2 robit teraz v LS mozes, akurat je tam podmienka, ze MA1 musis spravit cim skor, si uz dekanatom, alebo opakovanym zapisom v LS (kde budes musiet nejprv spravit skusku z MA1) a potom ak bude MA1 hotova, mozes ist rovno na MA2 na skusku bezproblemov

čiže ak som dobre pochopil, teraz možem chodiť na MA2 a keď spravim dekanský (ktory bude teraz niekdy) z MA1 tak mozem ist na skusku z MA2?

dobre si pochopil, ale ten dekansky (u Dzurinu aspon) z MA1 moze byt kludne aj o 13 tyzdnov, ked zacne skuskove v LS (fakt nevie asi nikto presne kedy ho daju, asi ani oni).... ale kazdopadne dekansky by mal byt skor ako zacne skuska z MA2  ;)

m-i-r-o-1

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: SKUSKA z ULA a MA
« Reply #249 on: 13.02.2008, 22:57:50 »
hmm to maju dobre pomiesane :D, ale neva bude viac casu na ducenie sa , teda hamba mi no  ah: