Author Topic: Uvod do programovania a sieti  (Read 30774 times)

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #50 on: 21.01.2008, 00:48:04 »
[quote ]
:D

btw http://en.wikipedia.org/wiki/Simple_Mail_Transfer_Protocol
[/quote]

dobre...sak netrafil som...ale mal som to dobre........a to je hlavne neeee??? :smokin:
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #51 on: 21.01.2008, 00:51:54 »
[quote ]
ved skola je tu na to aby sa to naucil... :j_cheesy:
[/quote]

Hlavne je nie vsetko vediet....to sa neda....ale len to musis vediet ze kde a ako to najdes....mozes sa ucit az do smrti  bv ..a ajtak nebudes setko vediet...ale ked vies ze kde to mas hladat....tak...proste setko vies.... :lb:
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #52 on: 21.01.2008, 00:53:32 »
ved skola je tu na to aby sa to naucil... :j_cheesy:
no ano ale nie aby sa to naucil az po skuske  :P
bk

Quote
ved skola je tu na to aby sa to naucil... :j_cheesy:

Hlavne je nie vsetko vediet....to sa neda....ale len to musis vediet ze kde a ako to najdes....mozes sa ucit az do smrti  bv ..a ajtak nebudes setko vediet...ale ked vies ze kde to mas hladat....tak...proste setko vies.... :lb:

suhlasim ale vediet nazvy protokolov je podla mna jedna zo zakladnych veci  :bananawrite:
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #53 on: 21.01.2008, 01:01:00 »
ved skola je tu na to aby sa to naucil... :j_cheesy:
no ano ale nie aby sa to naucil az po skuske  :P
bk

Quote
ved skola je tu na to aby sa to naucil... :j_cheesy:

Hlavne je nie vsetko vediet....to sa neda....ale len to musis vediet ze kde a ako to najdes....mozes sa ucit az do smrti  bv ..a ajtak nebudes setko vediet...ale ked vies ze kde to mas hladat....tak...proste setko vies.... :lb:

suhlasim ale vediet nazvy protokolov je podla mna jedna zo zakladnych veci  :bananawrite:
teraz setci ste mudri...ale co potrebujem...to sa casom naucim...a nie preto...aby som mal same A cka v indexe..ale preto...lebo to chcem pouzit...a zaujima ma to...a ked sa stretnem s niecim...co neviem...ale ma to zaujima....tak si to najdem na nete...mne nie to je najdolezitejsie aby som na skuskach dostal cim lepsie znamky...to je ti na nic...ale aby som vedel...a co sa naucis na skusky...90% si zabudnes ajtak...ale co potrebujes...to ta nauci zivot...a nato  nikdy nezabudnes.... :metal:
« Last Edit: 21.01.2008, 01:15:39 by zaerius »
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #54 on: 21.01.2008, 01:08:56 »
kto chce zabudne kto nie o to lepsie  ;) ale mas zaujimavu zivotnu filozofiu.    ...po kolko predavas? :smokin:

neboj sa ja nehulim...ak si myslel nato...len neberem skusky tak smrtelne vazne....no a co ked budem mat same E-cka a 51 bodov v indexe...o co si lepsi ked budes mat same A-cka a 100 bodov...informatika nie je o tom aby si bifloval...ale aby si mal logiku...mozes nabiflovat setky prikazy...ale ked nemas logiku...tak...len stracas cas...
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #55 on: 21.01.2008, 01:14:19 »
jj setci sme mudri jak televizor... :D
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #56 on: 21.01.2008, 01:22:58 »
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

nemusis plakat...ano su taky...ktorym nezalezi natom ze ake znamky maju....a nestracaju obrovske mnozstvo casu biflovanim....ale....mne to  vyhovuje 100%....ja si uzivam zivot na vyske...  bp
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #57 on: 21.01.2008, 01:28:05 »
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

nemusis plakat...ano su taky...ktorym nezalezi natom ze ake znamky maju....a nestracaju obrovske mnozstvo casu biflovanim....ale....mne to  vyhovuje 100%....ja si uzivam zivot na vyske...  bp
nemyslim ze niekto kto sa uci na A sa bifluje... :) su aj taki to ano...ale obycajne taki ludia vyskou neprejdu lebo je tam obrovske mnozstvo uciva ktore sa nabiflit neda...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #58 on: 21.01.2008, 01:32:10 »
:emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

nemusis plakat...ano su taky...ktorym nezalezi natom ze ake znamky maju....a nestracaju obrovske mnozstvo casu biflovanim....ale....mne to  vyhovuje 100%....ja si uzivam zivot na vyske...  bp
nemyslim ze niekto kto sa uci na A sa bifluje... :) su aj taki to ano...ale obycajne taki ludia vyskou neprejdu lebo je tam obrovske mnozstvo uciva ktore sa nabiflit neda...

no sak prave to...netreba to brat tak vazne....ale len tolko co my staci na E...sice zatial som nedostal ani jedno...ale aj to by mi stacilo.... znamky podla mna nesvedcia o tom ze co vies alebo co nie....ale ze ake mas stastie...ci si dostal dobre otazky...priklady...a podobne...
« Last Edit: 21.01.2008, 01:34:31 by zaerius »
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #59 on: 21.01.2008, 01:33:23 »
neviem ja osobne som sa este ani raz neucil na E...som sa proste ucil..co sa mi chcelo... :) a co ma zaujimalo...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

zaerius

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 173
  • Spread your wings and fly away..far away
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #60 on: 21.01.2008, 01:36:58 »
neviem ja osobne som sa este ani raz neucil na E...som sa proste ucil..co sa mi chcelo... :) a co ma zaujimalo...

sak prave o tom recujem...ja neviem ajtak biflovat...to mi nejde...ja len ked je v tom dajaka logika...potom to pochopim...ale len suchy text nabiflit...to neeee bu
Zivot je len hra....dost tazka....ale treba ju hrat...sice ma blby konec...ale grafika stoji zato...
IT´S BETTER TO BE HATED FOR WHAT YOU ARE, THAN TO BE LOVED FOR WHAT YOU´RE NOT *** (Kurt Cobain)

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #61 on: 21.01.2008, 01:38:04 »
heh:) zaerius ma presne taku filozofiu ako ja:)
brix will be shat

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #62 on: 21.01.2008, 01:39:44 »
ved toto...ja sa tiez teoriu nerad ucim a tlacim do hlavy...ale aspon si to dam namahu dva-trikrat precitat aby som mal priblizne sajnu o com to je a v pripade potreby to obkecat...zatial sa mi dari... :)
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #63 on: 28.01.2008, 16:54:09 »
Z čoho ste sa učili ? :P

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #64 on: 28.01.2008, 16:59:56 »
na toto som sa nejak neucil :) (to je byvale SSaI ked sa nemylim nie?)
:trestac:

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #65 on: 28.01.2008, 17:10:22 »
na toto som sa nejak neucil :) (to je byvale SSaI ked sa nemylim nie?)

tak tak :) a ucit sa na to ani netreba, jedine precitat skripta a zvysok je o stasti, jake otazky ti moodle vyberie  :)

kOsTi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 12765
    • View Profile
    • pretaktovanie.sk
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #66 on: 28.01.2008, 17:22:20 »
ja som ani skripta nemal :) som len dosiel na skusku... natukal a odisiel... C
:trestac:

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #67 on: 28.01.2008, 17:22:43 »
my sme to este na papier pisali :P
brix will be shat

kamelot

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1408
  • Heavy Metal (is the Law)
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #68 on: 28.01.2008, 19:47:49 »
ja som ani skripta nemal :) som len dosiel na skusku... natukal a odisiel... C

tak nejak a dokonca A :) Leon, ked velmi chces pozri si iso osi a par unix prikazov, z toho bolo 90% otazok

while (2*2 == 5) { echo "If you're reading this, something is definitely wrong"; }

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #69 on: 28.01.2008, 21:34:50 »
ja som ani skripta nemal :) som len dosiel na skusku... natukal a odisiel... C

tak nejak a dokonca A :) Leon, ked velmi chces pozri si iso osi a par unix prikazov, z toho bolo 90% otazok
jj ale z čoho? :D

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #70 on: 28.01.2008, 21:38:45 »
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

Leon

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 363
    • View Profile
Re: Uvod do programovania a sieti
« Reply #71 on: 28.01.2008, 23:18:18 »