Author Topic: druhykrat zapisany predmet  (Read 4461 times)

SHY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
druhykrat zapisany predmet
« on: 18.06.2007, 21:17:15 »
zdravim. chcel by som sa opytat ci niekto nevie ako je to v skutocnosti s predmetmi ktore su druhykrat zapisane. tj - mam druhykrat zapisany predmet z druheho rocnika, z ktoreho mam zajtra prvykrat skusku (cize v druhom rocniku som sa na to uplne vykladol a nebol som ani na jednom termine), co je zaroven aj posledny termin v tomto skuskovom.
zaroven sa mi to ale nechce maximalne ucit lebo su to totalne hovadiny (jo ucit, na zajtrajsom termine budeme traja, takze spoliehat sa na tahaky je asi kus na hlavu a ja zase opisovaci genius nesom) a teda rozmyslam o inych premna prijatelnejsich rieseniach. oficialne by to malo asi byt tak ze ked nespravim druhykrat zapisany predmet tak idem prec, lenze mam napr znameho ktory konkretne fyziku2 si prenasal postupne az do piateho rocnika. druha vec je, ze by som oficialne mal mat pravo na dva, resp tri terminy, cize ak by som nejak inteligentne zdovodnil nepritomnost na zajtrajsom, tak by som mal mat trikrat moznost buduci rok bez znovuzapisania predmetu (aspon tak to bolo ked som nespravil fyziku2 na prvom termine a potom som dalsi semester absolvoval zvysne dva a az potom som si to zas na dalsi semester znovu zapisal).
takze nechajte si vysmech pre seba a skuste poradit zufalemu sudruhovi  :buttrock:

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: druhykrat zapisany predmet
« Reply #1 on: 18.06.2007, 21:47:33 »
prosim ta naco studujes ked o to evidentne nemas zaujem?  :h_laugh: takyx ludi by som vyhadzovala uz po vete "(cize v druhom rocniku som sa na to uplne vykladol a nebol som ani na jednom termine"  :whacko:


VTI_rulezZ

  • Newbie
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: druhykrat zapisany predmet
« Reply #2 on: 18.06.2007, 22:04:11 »
ty si riadne v prdeli  :smokin:

prenasat si skusky zo zimneho do letneho semestra si mozes bez opakovaneho zapisu. ked si to prenesies na dalsi rok tak je to ine...

>oficialne by to malo asi byt tak ze ked nespravim druhykrat zapisany predmet tak idem prec, lenze mam napr znameho ktory konkretne fyziku2 si prenasal postupne az do piateho rocnika.

to urcite. ked ju nespravil ani druhy krat tak ho vyhodili, znovu si podal prihlasku do prveho rocnika, nechal si uznat predmety a znovu si zapisal aj fyziku... nie je to nahodou tak?  :ahaha:

PROpheT

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: druhykrat zapisany predmet
« Reply #3 on: 19.06.2007, 01:18:32 »
precitaj si - http://www.fei.tuke.sk/sk/studenti/dokumenty/Oznam_ProdP_Studenti_1_2007.pdf
cize ked si das vystup-nastup, tak nebudes tretiak.

SHY

  • Newbie
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: druhykrat zapisany predmet
« Reply #4 on: 19.06.2007, 16:41:17 »
to je uz jedno, nakoniec som to spravil na C77  :buttrock: :bannana_guitar: :ropebanana: :ahaha: :462: :thumbsup: :smokin: :lol9: :naughty1:
taze vsetky obavy nastastie ostali obavami  :c_afro:
kazdopadne dik za info  ;D

tekno

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: druhykrat zapisany predmet
« Reply #5 on: 20.06.2007, 21:16:30 »
kebyze sme u toho .. da sa dat ziadost o treti zapis predmetu na dekana a je to na nom ... ci ti powoli robit druhacky 3ti krat pocas studia... ale zas ked kukne  ze si nexodil an temriny tak ti moze zamietnut .. kazdopadne ziadost sa da podat aj ked tety na studijnom ti kludne powedia ze sa to neda .. .wec ziadost si dat mozes a uwidis co to spravi :-)

to len tak pre info kebyze dakto mal dakej podobnej problem