Author Topic: Zapis predmetov  (Read 51700 times)

dungeo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 220
  • ked avatar, tak avatar :P
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #25 on: 25.06.2010, 06:54:12 »
POZOR ZMENA!
[text povodnej spravy]...od 28.6.2010 do 29.8.2010...[text povodnej spravy]
misung, gulas, galimatias, jednym slovom TUKE  :bannana_guitar: :ropebanana:
« Last Edit: 25.06.2010, 07:19:59 by dungeo »
Základom automatizácie tvorby jazykových procesorov je ekvivalencia reprezentácie jazyka generovaním a rozpoznávaním.

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #26 on: 25.06.2010, 23:03:58 »
nice :)
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #27 on: 26.06.2010, 02:14:07 »
stale je to len prve kolo zapisu nie? informativne ci ako ho nazvali, potoms a do druheho kola aj tak budeme prihlasovat nanovo myslim...

Viper_No1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 285
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #28 on: 26.06.2010, 02:19:36 »
ani nesranduj  :ohmigod:
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #29 on: 26.06.2010, 02:31:35 »
tak nemam to z vlastnej hlavy ale od profaka, ale povedal len ze si to mysli, ze to bude stylom ako minuly rok, v prvom kole sa nahlasia studenti na predmet o ktory maju zaujem, oni to vyhodnotia, a potom vymazu a znova daju prihlasovanie, ale v druhom kole uz spravia iny pocet ludi, podla skupin a podobne, ked na nejaky predmet sa v prvom kole prihlasi vela ludi, tak zvacsia do druheho kola kapacitu, to uz zalezi od garantov. Ale tak to bolo minuly rok, a vraj sa to osvedcilo :) podla mna je to celkom dobry vymyslene :):):)

Viper_No1

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 285
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #30 on: 26.06.2010, 03:12:57 »
no ty si tu asi nebol minuly rok co to bola za komedia... ci skor tragedia :emot-shakehead:
3 zasady do zivota:
"Skutocne mudry muz nikdy neskace roznozku cez chrbat jednorozca."
"Nepi rano kavu. Nebudes moct cele doobedie zaspat."
"Mylit sa je ludske, ale naozaj nieco zamotat je mozne len pomocou pocitaca."
+bonus: "Nikdy nejedz zlty sneh!"

McLarenPP

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 88
    • View Profile
    • Stop pravici!
Re: Zapis predmetov
« Reply #31 on: 26.06.2010, 03:27:59 »
tak nemam to z vlastnej hlavy ale od profaka, ale povedal len ze si to mysli, ze to bude stylom ako minuly rok, v prvom kole sa nahlasia studenti na predmet o ktory maju zaujem, oni to vyhodnotia, a potom vymazu a znova daju prihlasovanie, ale v druhom kole uz spravia iny pocet ludi, podla skupin a podobne, ked na nejaky predmet sa v prvom kole prihlasi vela ludi, tak zvacsia do druheho kola kapacitu, to uz zalezi od garantov. Ale tak to bolo minuly rok, a vraj sa to osvedcilo :) podla mna je to celkom dobry vymyslene :):):)

posledne 2 vety su uplne bludy :)

Vobec to tak nebolo minuly rok - pretoze vtedy bola chyba v maise a povolil nahlasenie predmetu kazdemu, bez obmedzenia.. Potom to museli opravit a zaviest tam kapacitu, a preto stornovali vsetky nahlasenia.. A to nespominam, ze popri tom to mrzlo a bolo treba stravit aj niekolko hodin pri PC bez naznaku nejakeho pokroku, a nasledne to zase vzdali a prelozili kolo zapisu na dalsi a dalsi a dalsi termin.. A stale sa v oznamoch opakovali frazy ako pravdepodobne mozno asi... Takze ak niekto vyslovi vetu "vraj sa to osvedcilo", alebo "podla mna je to celkom dobry vymyslene", asi nie je pri zmysloch :)

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #32 on: 26.06.2010, 10:22:51 »
:d zabil si, ale budis, nech je po tvojom, ja mam predmety zapisane tak ako si predstavujem, len chcem vediet ako to dopadne, a neverim ze to bude len jedno kolo, ale ved uvidime, naco sa hadat, buducnost ukaze, potom sa zasmejem bud ja alebo ty :)

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #33 on: 26.06.2010, 16:18:34 »
ale mysliet si, ze to tak malo byt a ze to bolo cely cas tak planovane je trosku na hlavu, nemyslis?
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #34 on: 27.06.2010, 22:11:02 »
tak nemam to z vlastnej hlavy ale od profaka, ale povedal len ze si to mysli, ze to bude stylom ako minuly rok, v prvom kole sa nahlasia studenti na predmet o ktory maju zaujem, oni to vyhodnotia, a potom vymazu a znova daju prihlasovanie, ale v druhom kole uz spravia iny pocet ludi, podla skupin a podobne, ked na nejaky predmet sa v prvom kole prihlasi vela ludi, tak zvacsia do druheho kola kapacitu, to uz zalezi od garantov. Ale tak to bolo minuly rok, a vraj sa to osvedcilo :) podla mna je to celkom dobry vymyslene :):):)

posledne 2 vety su uplne bludy :)

Vobec to tak nebolo minuly rok - pretoze vtedy bola chyba v maise a povolil nahlasenie predmetu kazdemu, bez obmedzenia.. Potom to museli opravit a zaviest tam kapacitu, a preto stornovali vsetky nahlasenia.. A to nespominam, ze popri tom to mrzlo a bolo treba stravit aj niekolko hodin pri PC bez naznaku nejakeho pokroku, a nasledne to zase vzdali a prelozili kolo zapisu na dalsi a dalsi a dalsi termin.. A stale sa v oznamoch opakovali frazy ako pravdepodobne mozno asi... Takze ak niekto vyslovi vetu "vraj sa to osvedcilo", alebo "podla mna je to celkom dobry vymyslene", asi nie je pri zmysloch :)


no ano, ale vy tu hovorite uz o zapise do rozvrhu... teraz sa prihlasuje iba na predmety :)
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #35 on: 27.06.2010, 22:15:02 »
:d zabil si, ale budis, nech je po tvojom, ja mam predmety zapisane tak ako si predstavujem, len chcem vediet ako to dopadne, a neverim ze to bude len jedno kolo, ale ved uvidime, naco sa hadat, buducnost ukaze, potom sa zasmejem bud ja alebo ty :)

Ak im funguju databazy tak ako maju :) potom nema zmysel spustat zapis na predmety viac krat. Teraz je druhe kolo, sice nechapem ich znacenie, lebo podla mna je toto prve kolo. Momentalne teda prebieha zapis iba na predmety, a az po akceptovani/neakceptovani zapisu bude 3. (2.) kolo kde sa musia prihlasit studenti ktorych vyhodili z nejakeho predmetu z prveho kola. No asi pravdepodobne mozno niekedy bude aj zapis do rozvrhu, a predpokladam ze prave toto kolo bude najviac zazivne :):)
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

zerg1986

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 66
  • SPSE KE 4ever
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #36 on: 28.06.2010, 17:48:55 »
tak oni to maju jak zabito vyriesene v Maise ... mam zapisany jeden humanitny predmet a stale mi tam cervenym svieti ze "Humanitne Vedy" ... to sa uz ani neoplati komentovat  ;D
Co Boh spojil, to clovek nerozdeli. Co sme mi rozobrali to ani Boh nespoji

trek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 568
  • cestu sme mali spolo?nú ale nohy ma bolia vlastné
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #37 on: 28.06.2010, 18:12:39 »
jj presne to iste som sem isiel napisat :D mam zapisanu dajaku etiketu ci co a furt svieti ze si este musim zapisat povinny predmet humanitne vedy :D

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #38 on: 28.06.2010, 19:19:26 »
to je mais, to si netreba vsimat :D vraj to tam bude svietit na cerveno cely rok
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Eghinka

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 174
  • kac! :P
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #39 on: 29.06.2010, 14:18:30 »
nejake tipy na humanitne vedy? ;-) co sa osvedcilo?

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #40 on: 29.06.2010, 14:40:12 »
vraj team work je celkom pohoda
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

Payne

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 408
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #41 on: 29.06.2010, 14:44:05 »
Daka komunikacia ze tiez je celkom v pohodke

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #42 on: 29.06.2010, 15:11:29 »
jj
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

BossZ

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 262
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #43 on: 30.06.2010, 04:24:06 »
jj presne to iste som sem isiel napisat :D mam zapisanu dajaku etiketu ci co a furt svieti ze si este musim zapisat povinny predmet humanitne vedy :D

to je uplne normalne, zatial sa nedostali ku kapitole ktora sa zaobera s if om v knihe o programovani samozrejme pre zaciatocnikov :)
<iframe style="width:300px;height:600px;padding:0;margin: -300px 0px 0px 0px;border:0;" marginwidth="0" marginheight="0" hspace="0" vspace="0" frameborder="0" scrolling="no" src="http://www.androidroka.sk/wp-content/themes/androidRoku/iframe.php?invite=52633e266001a22a5eb0166ee736bc68"></iframe>

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #44 on: 03.07.2010, 20:21:42 »
informacie o havliceho ohladne sposobu vyberu studentov TSWP II:

Zdravim Vas.
Ak budem mat v MAIS k dispozicii studijny priemer, urobim vyber podla
toho. Ak nie, pouzijem kriterium, ktore mi system poskytne, moze to byt aj
poradie prihlasenia.
   Havlice

provasik

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 136
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #45 on: 07.07.2010, 12:17:27 »
Tak toto je este jedna sprostost, takze ak mu system ponukne priemer tak priemer, ak nie tak poradie, ocakavam ze nasledovny logicky krok ak nebudude mat ani poradie je kristalova gula, alebo random number generator (predsa metoda musi byt nejako vedecky podlozena)... Podla mna priemer je jedine ozaj spravodlive riesenie, lebo to ze sa niekto na stranku doklikal skorej ako ja, to je prevazne otazka stastia .... O TUKE, preco kazdym dnom prehlbujes moje sklamanie v teba ....  ak:  ak:

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #46 on: 08.07.2010, 15:00:45 »
nejake tipy na humanitne vedy? ;-) co sa osvedcilo?

etika, estetika

ApokalypS

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5801
  • apokalyps(a) sa mení..
    • View Profile
    • projekt k mojej diplomovke..
Re: Zapis predmetov
« Reply #47 on: 08.07.2010, 21:30:22 »
sak to bolo v druhaku, ci kedy, to tam je take zas? ;D
80% mozgu človeka tvorí kvapalina, v mojom prípade brzdová..

CHCEM S5 :zuzka: STARY IS :zuzka: !!!!
http://www.tu-ke.com/forum/o-nicom/otvoreny-list-vedeniu-firmy-dupress-(dodavatel-mais)/

puq

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4065
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #48 on: 16.07.2010, 18:28:05 »
akceptacie mam zverejnene...TSWP II mi neakceptovali, cize podla casu to nebolo :)

Michal102

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Zapis predmetov
« Reply #49 on: 16.07.2010, 18:56:51 »
Poznam dalsich 5 ludi vratane mna co maju zamietnute TSWPII, vsetci sme mali TSWPI, takze asi vyhodili tych co to uz mali, teda jednotku...