Author Topic: ZSwI  (Read 122482 times)

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #50 on: 19.10.2007, 03:25:55 »
ja len sa xcem spytat ywetky ze ci si mysli ze je normalne ak nam na cviku na zaciatku kazdej hodiny daju pisomku(normalne za body co sa pocitaju do zapoctu) z toho co na danej hodine ucitel este len bude vysvetlovat....pricom ani len nehovorim o tom ze to este v danu chvilu nie je ani na prednaskach prebrane ..uplne nove ucivo  :ringsmiley:

p.s. ja viem ze niesom z vasej fakulty ale ste tu rozoberali to ako sa studenti nepripravuju .... :lookaround:

no v pripade, ze vam to povedali, ze ta pisomka bude a ze odkial by ste si to mali nastudovat, tak je to v poriadku. aj my sme mali zopar takych predmetov, kde sme mali sem tam taketo pisomky, ze priprava cisto len samostudiom ;). Ak ste neboli odkazani na potrebne materialy a podobne, tak je to divne dost...
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #51 on: 19.10.2007, 03:34:41 »
a si sa ucil len a len z toho coje natej lamerskej web stranke ?

na grafiku sa treba zial ucit dvoma sposobmi  ak: - zapoctovka je z materialov, co je na stranke (tusim len prve tri odkazy z hlavneho menu). Na skusku sa naopak treba ucit vylucne z prednasok, doc. Sujansky to vsetko chce mat presne tak, ako to nadiktoval on, vlastnu tvorbu neuznava, iba ak ma vyslovene dobru naladu. Inak je to pomerne lahka skuska, jeden den staci na to, aby si sa pripravil na A-cko, su to v pohode naucitelne veci. Na zapoctovku je toho viac, ale ani s tym nie je velky problem.   :bananawrite:
Co sa tyka prednasok, tak my sme sa vsetci ucili (a aj mnoho rocnikov po nas) z farebnych oscanovanych prednasok od K. Kleinovej, ma to napisane prehladne a paradne sa z toho uci.  To pdf by malo kolovat niekde na sieti (intak a tak), skus sa pozriet, ak nenajdes, tak ho niekde uploadnem.  :beer1:     bv
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #52 on: 19.10.2007, 04:21:20 »
no v pripade, ze vam to povedali, ze ta pisomka bude a ze odkial by ste si to mali nastudovat, tak je to v poriadku. aj my sme mali zopar takych predmetov, kde sme mali sem tam taketo pisomky, ze priprava cisto len samostudiom ;). Ak ste neboli odkazani na potrebne materialy a podobne, tak je to divne dost...
noo ono by aj bolo nejakyx chabyx 3 strany na ucenie  ale bolo to ucivo o konstrukcii rovnovaznyx binarnyx diagramov na ktore treba velmi dobre vysvetlenie ... lebo ja som inch napr nepochopila ani po tom co ich cviciaci (uz po tej pisomke) vysvetlil
taze netusim ako moze byt clovek schopny vobec napisat aspon na aky-taky pocet bodov taku pisomku :whacko:

a dnes zasa na labakoch ma skoro vyhodili za to ze som nevedela nieco co ani v literature nebolo vysvetlene ..iba spomenute ....

takze nie vzdy su iba ziaci ti ktori su zli ......ale obcas to aj ucitelia riadne prehanaju s tym ze nas xcu sankciovat za nieco co nie je v nasich silax sa naucit vopred  bn  bn  bn


ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #53 on: 19.10.2007, 05:42:03 »
no v pripade, ze vam to povedali, ze ta pisomka bude a ze odkial by ste si to mali nastudovat, tak je to v poriadku. aj my sme mali zopar takych predmetov, kde sme mali sem tam taketo pisomky, ze priprava cisto len samostudiom ;). Ak ste neboli odkazani na potrebne materialy a podobne, tak je to divne dost...
noo ono by aj bolo nejakyx chabyx 3 strany na ucenie  ale bolo to ucivo o konstrukcii rovnovaznyx binarnyx diagramov na ktore treba velmi dobre vysvetlenie ... lebo ja som inch napr nepochopila ani po tom co ich cviciaci (uz po tej pisomke) vysvetlil
taze netusim ako moze byt clovek schopny vobec napisat aspon na aky-taky pocet bodov taku pisomku :whacko:

a dnes zasa na labakoch ma skoro vyhodili za to ze som nevedela nieco co ani v literature nebolo vysvetlene ..iba spomenute ....

takze nie vzdy su iba ziaci ti ktori su zli ......ale obcas to aj ucitelia riadne prehanaju s tym ze nas xcu sankciovat za nieco co nie je v nasich silax sa naucit vopred  bn  bn  bn

:) myslim, ze som nikdy v ziadnom prispevku nepovedala, ze studenti su ti zli a ucitelia ti najlepsi... nikdy. Na skole som aktivne dost dlho na to, aby som mala tieto veci velmi dobre odpozorovane, poznam velmi dobre styl pristupu a ucenia kazdeho ucitela na FEI a taktiez vseobecny pristup studentov (sama som v podstate este stale studentkou, hoci uz trochu inak a ver mi, napriek moznemu zdaniu, som nikdy nepatrila medzi idealnych studakov). Ja som tym svojim prispevkom iba chcela naznacit, ze napriklad ja sa snazim dost poctivo pripravovat na cvika, ktore ucim a si myslim, ze som dost tolerantna, a predsa mnohokrat vidim, ze odozva ziadna... potom jasne, ze stracam (uz v pozicii ucitela) aj ja motivaciu a snahu vychadzat v ustrety. To je vsetko, ziaden vyrok, ze za vsetko mozu ziaci... ved viem ako to chodi.  :dancing:
BTW, ak mate takyto problem u vas na fakulte (ale vsetci to pozname aj tu na FEI, hovorim, ze aj ja som si odchodila par podobnych cvik a testov...a som tu), tak vam nezostava nic ine len sa ist stazovat na fakultny AS, co ine ti mam asi tak poradit  :laugh: Hlavne good luck  :beer1:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #54 on: 19.10.2007, 15:47:38 »
heh stazovat sa na AS aby som sa potom dostala na "ciernu listinu" a mafia si ma potom naide  :emot-LMAO:

no ale dakujem za vyjadrenie  :emot-prettywink:


ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #55 on: 20.10.2007, 02:02:14 »
Na skole som aktivne dost dlho na to, aby som mala tieto veci velmi dobre odpozorovane, poznam velmi dobre styl pristupu a ucenia kazdeho ucitela na FEI ...

fiha, tak to aby si radila aj mechatronikom, kybernetikom, materialistom a dalsim, ked poznas styl pristupu a ucenia KAZDEHO ucitela na fei...

milujem chytrakov, co chytaju za kazde slovicko...  :hah: povacsine tu vidim informatikov, uickarov a mozno ludi z pi (a pod.), pod fei som myslela prave ich. nemaj vsak boja, mozem smelo povedat, ze poznam aj vacsinu ucitelov z mechatroniky, energetiky, telekomunikacii a podobne... minimalne z rozpravania  :dancing: zial, nikdy som tu vela ludi z tychto odborov nevidela, tak co im mam asi tak radit...  :smokin:
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: ZSwI
« Reply #56 on: 20.10.2007, 16:03:51 »
ywetk tak kasli na tych co sa nepripravuju ked nato kaslu oni , v skupine su urcite aj taky co sa snazia ... :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #57 on: 22.10.2007, 21:45:58 »
a co hovorite na takeho cviciaceho (doktoranda) za ktorym som dnes isla ze z coho mame zajtra zapoctovku a on sa ma seriozne vazne spytal ze "to zajtra mame zapoctovku?"  :baaa:


krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #58 on: 22.10.2007, 23:43:06 »
a co hovorite na takeho cviciaceho (doktoranda) za ktorym som dnes isla ze z coho mame zajtra zapoctovku a on sa ma seriozne vazne spytal ze "to zajtra mame zapoctovku?"  :baaa:

tomu sa hovori cviciaci ako sa patri!!!  :smokin:

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #59 on: 23.10.2007, 01:36:18 »
tomu sa hovori IMBECIL alebo inymi slovami " clovek ktory by NIKDY v zivote nemal ucit" bu


ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: ZSwI
« Reply #60 on: 23.10.2007, 13:30:12 »
tomu sa hovori IMBECIL alebo inymi slovami " clovek ktory by NIKDY v zivote nemal ucit" bu

no ja si myslim, ze keby nemusel, tak by neucil... zial, jedna z povinnosti doktorandov je ucit, takze sa tomu asi neda vyhnut... ale zabera to dost vela casu, ked si porovnas, ze namiesto pripravy a uceni cvik, by si mohol robit na svojom vyskume...  :hammer:

ale jasne, Pusta, mas pravdu, ale s tym asi nic nenarobime  :h_cry: jedina povzbudzujuca sprava pre teba a pre ostatnych - prezili ini, prezijes aj ty a za rok si na to uz ani nespomenies  bp
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #61 on: 23.10.2007, 22:08:59 »
ale inu vec som xcel ..... hodte niekam crack abo serial na PowerDesigner 12.5, bo teraz som hladal a akosi nieto ...teda neverim ze nieto, ale slabo som hladal a uz sa mi nexce...  :j_undecided:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #62 on: 24.10.2007, 05:18:31 »
ta na 12.5 som zatial nenasiel ani ja.. ale mam na 12.1  :naughty1:
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #63 on: 24.10.2007, 05:20:15 »
no ja si myslim, ze keby nemusel, tak by neucil... zial, jedna z povinnosti doktorandov je ucit, takze sa tomu asi neda vyhnut... ale zabera to dost vela casu, ked si porovnas, ze namiesto pripravy a uceni cvik, by si mohol robit na svojom vyskume...  :hammer:

ale jasne, Pusta, mas pravdu, ale s tym asi nic nenarobime  :h_cry: jedina povzbudzujuca sprava pre teba a pre ostatnych - prezili ini, prezijes aj ty a za rok si na to uz ani nespomenies  bp


pracovat na vyskume?  :emot-LMAO: ja som mala ten dojem ze doktorandi ked neucia thak sa hraju na PC alebo su prave na obede ci nie  thak?  :ahaha:


petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #64 on: 24.10.2007, 14:48:36 »
kane - mohol by si ten crack uploadnut na ftp alebo dat nanho link? diky  :)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

Pusta

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5071
  • Pure Hutniqe :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #65 on: 24.10.2007, 20:55:31 »
vies ked ti na predoslej hodine povie zastupujuci ucitel ze na dalsej hodine sa pise pisomka ale nepovie ti ze z coho thak mas tu tendenciu si to ist zistit ....ak ju mas aj zaujem dobre napisat  am


mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #66 on: 26.10.2007, 20:36:14 »
ta na 12.5 som zatial nenasiel ani ja.. ale mam na 12.1  :naughty1:
kane hod prosim na sendspace alebo niekam, lebo nemam chut zasa pri hladani cracku na nete chytit nejaky virus a zmeskat dalsie tydzne opravovanim pocitaca :))
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: ZSwI
« Reply #67 on: 27.10.2007, 00:51:09 »
sami amateri, ja mam crack na 12.5 ,ale ked to date na trial tak toje bullshit bo tomate itak ajtak osekane
kto ma zaujem tak mam cele instalacne cd , ale uploadovat to nebudem bo mam strasne slaby upload
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #68 on: 27.10.2007, 04:00:08 »
ale cd my mame len crack uploadni please
ja tu pre mna za mna uploadnem aj to cele cd len crack nech mam lebo na 30 dnovy trial nemam nervy...  bu
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

paly-sk

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 208
    • View Profile
    • Flexi Systems
Re: ZSwI
« Reply #69 on: 27.10.2007, 04:49:09 »
Jabber: paly@jabbim.sk
Web: www.flexisystems.sk

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #70 on: 27.10.2007, 15:34:06 »
odkedy mi odisla maticka a nemam cas na blbosti :'(

mne nejde ten power designer crack stiahnut :( pise ze ziadny file tam nema
« Last Edit: 27.10.2007, 18:26:14 by mishela »
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: ZSwI
« Reply #71 on: 29.10.2007, 00:31:17 »
inac sa tu spominala grafika a nejake kvalitne pdfko na skusku , mate ho niekto ? :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #72 on: 29.10.2007, 22:54:25 »
inac sa tu spominala grafika a nejake kvalitne pdfko na skusku , mate ho niekto ? :)
jedno je na ftp.. myslim ze to bude ono..
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #73 on: 03.11.2007, 21:09:41 »
miesto toho spamovania by ste tu skor mohli napisat kedy je zapocet zo ZSwI  :huh2:
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook

pUf

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4931
  • guess who's back :D
    • View Profile
Re: ZSwI
« Reply #74 on: 03.11.2007, 21:37:59 »
tak test ma byt? aspon tak sa mi vidi  bv len nevjem kedy

edit.. no teraz som pozrel prednasku a tam je ze testy spolu max 10b. tak uz vobec uplne neviem  bu :D
« Last Edit: 03.11.2007, 21:39:55 by pUf »
pUf :zuzka: ywetku (teh one and only :D)
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Support my band :) :P
bandzone
facebook