Author Topic: Bakalarky  (Read 8611 times)

Mathew

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Bakalarky
« on: 27.02.2011, 23:34:17 »
zdravim
Ako to je vlastne s bakalarkami ? Spoluziaci tiez nevedeli tak sa pytam. V maise su uz nejake zadania vypisane ale na riesenie bakalarky je podla mna este skoro...tak neviem

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #1 on: 28.02.2011, 04:35:16 »
cim skor sa na nieco zahlasis, tym lepsie pre teba - aspon si vies vybrat, najlepsie by bolo si cez mais poziadat o temu, samozrejme zadavas buduci rok - nie tento :D a hned  na to ist za konzultantom - ten koho je tema a pokecat s nim, o com je tema, a ked je volna tak aby ti ju priradil, necakaj dlho lebo bude zhon na temy potom :-)

tino8

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1093
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #2 on: 28.02.2011, 15:38:24 »
Ale ak chcete temu u Sobotu, nieje odveci rezervovat uz teraz


karamel je cukr co se uz neuzdravi!

Mathew

  • Newbie
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #3 on: 01.03.2011, 01:12:37 »
vdaka za info

pipka

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #4 on: 01.05.2011, 15:43:35 »
Ale ak chcete temu u Sobotu, nieje odveci rezervovat uz teraz

Sobota je dobry ?...ake temy sa daju vybrat u neho ?

cory

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #5 on: 30.05.2011, 03:35:51 »
Ahojte,

ak mate niekto zaujem o fajnu temu, tak mi napiste. Jednalo by sa o vyvoj nastroja BasicMeter https://wiki.cnl.sk/Monica/BasicMeter. Je to nastroj na sledovanie sietovej prevadzky. Konkretne by sme pracovali na analyzujucej aplikacii, ktora vyhodnocuje sietovu prevadzku. Je to kodene v Jave + web. Na celom nastroji pracuje momentalne 15 ludi.

Co od vas pozadujem:
- java - samozrejme nehladam expertov, ale aby ste uz nejaku aplikaciu mali zvladnutu.
- web - podobne ako java
- komunikativnost :)
- chut do prace - toto je hlavna poziadavka:)

Ja som sa vela toho naucil od kedy pracujem na tomto projekte, tak ak sa tomu nebranite, tak mi napiste. Viac vam o tom poviem osobne. miroslav.antl[at alebo zavinac]cnl.sk

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #6 on: 30.05.2011, 15:26:45 »
Ahojte,

ak mate niekto zaujem o fajnu temu, tak mi napiste. Jednalo by sa o vyvoj nastroja BasicMeter https://wiki.cnl.sk/Monica/BasicMeter. Je to nastroj na sledovanie sietovej prevadzky. Konkretne by sme pracovali na analyzujucej aplikacii, ktora vyhodnocuje sietovu prevadzku. Je to kodene v Jave + web. Na celom nastroji pracuje momentalne 15 ludi.

Co od vas pozadujem:
- java - samozrejme nehladam expertov, ale aby ste uz nejaku aplikaciu mali zvladnutu.
- web - podobne ako java
- komunikativnost :)
- chut do prace - toto je hlavna poziadavka:)

Ja som sa vela toho naucil od kedy pracujem na tomto projekte, tak ak sa tomu nebranite, tak mi napiste. Viac vam o tom poviem osobne. miroslav.antl[at alebo zavinac]cnl.sk
robíš nábor? :)
vivat academicus

cory

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 76
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #7 on: 31.05.2011, 01:38:44 »
Ahojte,

ak mate niekto zaujem o fajnu temu, tak mi napiste. Jednalo by sa o vyvoj nastroja BasicMeter https://wiki.cnl.sk/Monica/BasicMeter. Je to nastroj na sledovanie sietovej prevadzky. Konkretne by sme pracovali na analyzujucej aplikacii, ktora vyhodnocuje sietovu prevadzku. Je to kodene v Jave + web. Na celom nastroji pracuje momentalne 15 ludi.

Co od vas pozadujem:
- java - samozrejme nehladam expertov, ale aby ste uz nejaku aplikaciu mali zvladnutu.
- web - podobne ako java
- komunikativnost :)
- chut do prace - toto je hlavna poziadavka:)

Ja som sa vela toho naucil od kedy pracujem na tomto projekte, tak ak sa tomu nebranite, tak mi napiste. Viac vam o tom poviem osobne. miroslav.antl[at alebo zavinac]cnl.sk
robíš nábor? :)

jj treba novych sikovnych ludi :)

domino3d

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 161
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #8 on: 31.05.2011, 05:03:02 »
to vždy :)
vivat academicus

fazy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #9 on: 02.06.2011, 19:47:14 »
To budu len tie bakalarky ktore su na teraz na maise? Nemaju sa tam objavit aj dake nove? Lebo zatial sa mi tam tie temy dako extra nepacia a je ich tam malo nie? Chcel by som tiez nieco programovat v jave, tak som dufal, ze sa tam bude daco take=)

gotcha

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #10 on: 02.06.2011, 21:53:01 »
To budu len tie bakalarky ktore su na teraz na maise? Nemaju sa tam objavit aj dake nove? Lebo zatial sa mi tam tie temy dako extra nepacia a je ich tam malo nie? Chcel by som tiez nieco programovat v jave, tak som dufal, ze sa tam bude daco take=)

skus skocit osobne za danym clovekom u koho by si chcel robit bakalarku a mozno sa ti podari vybavit nejaku temu co sa ti bude aj pacit a nie je vypisana

fazy

  • Newbie
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #11 on: 02.06.2011, 22:37:02 »
To budu len tie bakalarky ktore su na teraz na maise? Nemaju sa tam objavit aj dake nove? Lebo zatial sa mi tam tie temy dako extra nepacia a je ich tam malo nie? Chcel by som tiez nieco programovat v jave, tak som dufal, ze sa tam bude daco take=)

skus skocit osobne za danym clovekom u koho by si chcel robit bakalarku a mozno sa ti podari vybavit nejaku temu co sa ti bude aj pacit a nie je vypisana

Dik, tiez som nadtym premyslal, lenze absolutne nemam tusenia za kym ist:) asi dakto s KPI kedze sa jedna o programovanie.

tibike262

  • Newbie
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #12 on: 03.06.2011, 01:31:46 »
ja som dostal info ze zo sieti sa budu vypisovat bakalarky  az niekedy v septembri  :angel:

Marek_Baranica

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 255
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #13 on: 07.06.2011, 00:18:06 »
v septembri staci

ondrej0071

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 96
    • View Profile
Re: Bakalarky
« Reply #14 on: 12.06.2011, 01:49:10 »
ja som dostal info ze zo sieti sa budu vypisovat bakalarky  az niekedy v septembri  :angel:

ja som sa bol informovat ohladom bakalarky u Kleinovej a ta este vobec nevedela,ze ake budu a hlavne kedy...ze najskor az v zaciatkom roka  :)