Author Topic: Zápis Predmetov  (Read 9362 times)

petrushka

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 372
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #25 on: 15.05.2007, 03:46:43 »
ja som pocula ze IS je lahke a kedze existuje IS 1-4 tak to je stylom ze spravite nejake zadanie a stale ho potom uz len rozsirujete o trosku na vsetkych tych predmetoch. a ze sa da odovzdavat to iste zadanie aj na IS aj na databazach :)
Mommy says I'm a special person no matter what the other kids say...

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #26 on: 15.05.2007, 15:28:04 »
heh no ja ti mozem povedat ze na binasa som iba zle a skarede veci pocul z okolia :P

akoze asi si pocul od ludi co s nim mali OS... ja ho mam na OP a je uplne v pohode. vie dobre vysvetlit a ked je nejaky problem tak sa s nim da v pohodicke dohodnut. je to taky cviciaci, ktory chce aby si sa aj nieco naucil a nie len tam sedel a nic nerobil... ked on bude cvicit technologie budovania OS tak sa tesim ;)

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #27 on: 15.05.2007, 16:38:53 »
heh no ja ti mozem povedat ze na binasa som iba zle a skarede veci pocul z okolia :P

akoze asi si pocul od ludi co s nim mali OS... ja ho mam na OP a je uplne v pohode. vie dobre vysvetlit a ked je nejaky problem tak sa s nim da v pohodicke dohodnut. je to taky cviciaci, ktory chce aby si sa aj nieco naucil a nie len tam sedel a nic nerobil... ked on bude cvicit technologie budovania OS tak sa tesim ;)

Presne je to vtom, asi kvoli tomu ho nemaju studenti radi, podla mna celkom dobre vysvetli a hlavne je pristupny na hocijake otazky cize ked nieco neviete tak sa pytajte ved nato tu je , lebo ked sa nebudete pytat tak ked budete odovzdavat zadania tak nebudete mu ho vediet vysvetlit a ked vam neda zapocet tak sa tu potom budete stazovat...

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #28 on: 16.05.2007, 02:25:51 »
No ok chlopi  a holka  :zuzka: ... ta teraz ste ma definitivne zlomili ... davam si Tech. Bud. IS a basta ... a ze sa vypytuje pri zadani, ta to mi je jedno, bo ja nie som typ, co si kupi zadanie .. to radsej prerobim daco z dreamhostu ( ktory je momentalne nepojazdny :( ).. kde aj tak musim potom kukat do toho zdrojaku, ze co tam vlastne mam prerobit ... tak dufam ze ked bude na cvikach Mirek, ta  bude king a daco mi ten predmet da... thx este raz
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #29 on: 16.05.2007, 15:38:12 »
.. to radsej prerobim daco z dreamhostu ( ktory je momentalne nepojazdny :( )..

prepis na grand.dreamhost.com
brix will be shat

ywetka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1972
    • View Profile
    • ywetka @ MySpace
Re: Zápis Predmetov
« Reply #30 on: 17.05.2007, 05:44:06 »
prispejem aj ja... TBIS 1..4 su tutovky, tam sa proste neda nic pokazit, dobre vam radim :) a este nieco... Mirek Binas je az velmi v pohode, chce to len komunikaciu, ustretovejsieho cviciaceho najdete len velmi tazko.

No ok chlopi  a holka  :zuzka: ... ta teraz ste ma definitivne zlomili ... davam si Tech. Bud. IS a basta ... a ze sa vypytuje pri zadani, ta to mi je jedno, bo ja nie som typ, co si kupi zadanie .. to radsej prerobim daco z dreamhostu ( ktory je momentalne nepojazdny :( ).. kde aj tak musim potom kukat do toho zdrojaku, ze co tam vlastne mam prerobit ... tak dufam ze ked bude na cvikach Mirek, ta  bude king a daco mi ten predmet da... thx este raz
~~Was mich nicht umbringt, macht mich stärker.~~
При́п'ять, мы никогда не будем забывать Вас.

mishelka

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4269
  • Bacikova, nie Kreutzova. Bacikova!! :D
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #31 on: 18.05.2007, 18:58:20 »
Ludia a o com je to UI, ja sa na to tesim, dufam ze to bude nieco zaujmave   :emot-dance:  :bananadance:
  

#define TRUE FALSE //Happy debugging suckers :D

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Zápis Predmetov
« Reply #32 on: 18.05.2007, 19:02:36 »
Ludia a o com je to UI, ja sa na to tesim, dufam ze to bude nieco zaujmave   :emot-dance:  :bananadance:

ta si pozri forum 3-tiakov a tam mas aj odkazy na dajake materialy ku skuske a tak ta si to mozes prebehnut.... ;)
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.