Author Topic: Skuska zo ZI  (Read 76261 times)

Frankie

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 151
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #450 on: 02.03.2007, 17:21:56 »
Fanfo - veď ty si nemal OS, lebo si bol so mnou na FaLP, ta jak môžeš vedieť, že aké to je???  :smirk:

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #451 on: 02.03.2007, 18:17:22 »
Fanfo - veď ty si nemal OS, lebo si bol so mnou na FaLP, ta jak môžeš vedieť, že aké to je???  :smirk:

kamarati mali a z toho co rozpravali a co som pocul ze OS spravilo len minimum ludi som tak usudil -> :ohmigod:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #452 on: 02.03.2007, 21:05:38 »
Z OS nieje problem spravit skusku, skor je problem spravit zapocet a co som pocul tak skoro kazdy spravil skusku kto mal zapocet, fakt ta skuska bola onicom, co sa tyka tretiakov tak mi sme mali skoro kazdy zapocet cize aj skusku...horsie to bolo s druhakmi, kde som pocul, ze vacsina sa ani nepokusila to zadanie odovzdat...

...pri takomto predmete treba mysliet na zapocet od zaciatku semestra, cize bud sa snazit robit zadanie alebo ho zhanat kde sa len da, lebo ku koncu uz nikoho nenajdes ktory by ti ho spravil...

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #453 on: 16.03.2007, 20:35:28 »
tha vies, ale ked ti uz na zaciatku semestra zabije, ako si to on predstavuje, tak ta aj chut prejde....  :kissmyass:

matbir

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #454 on: 21.03.2007, 02:07:19 »
STRICKY: ty najprf si sprav fyziky jednotku!!!! :D

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #455 on: 21.03.2007, 15:52:52 »
to STRICKY: tak tak najprv treba prenasane predmety urobit :hah:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

matbir

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #456 on: 21.03.2007, 15:56:58 »
najprv prenasane, potom treba spravit tie akutalne, a potom este prejst cez hudaka...no ale stricky, ty si asi diete stasteny, lebo Hudak v buducom roku uz nebude na FEI-ke...takze mas vleku sancu ukazat, co je v tebe...ale zapamataj si, ze MAC adresa sa zistuje cez prikaz ....  :D

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #457 on: 21.03.2007, 16:11:43 »
najprv prenasane, potom treba spravit tie akutalne, a potom este prejst cez hudaka...no ale stricky, ty si asi diete stasteny, lebo Hudak v buducom roku uz nebude na FEI-ke...takze mas vleku sancu ukazat, co je v tebe...ale zapamataj si, ze MAC adresa sa zistuje cez prikaz ....  :D

kliknes (vlavo dole) na start->kliknes na run->napises cmd->napises ipconfig /all->a tam si pozries Physical Address
 :emot-LMAO: :emot-LMAO:
ty si chodil na informatiku???  :hah: :ohmigod:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

matbir

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #458 on: 21.03.2007, 23:47:27 »
:D tak chodil, ale nedosiel na skusku z PS, tak to bude asi tym....no len pocuj FANFO, nerob si tu co chce, lebo to potom uz kazdy si tu bude robit co chce....

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #459 on: 22.03.2007, 07:10:39 »
a kde najdem tlacitko start ??? ...  :j_wink:
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #460 on: 24.03.2007, 15:54:46 »
to fanfo: tak poprve, ked ti nejde komp, nie ze budes mna volat (ako uz x-krat) ja sa ti nebudem on starat, mas uz nejake vedomosti, aj ked len na tahaciku.... a podla mna aj postup na mac adresu ti nadiktoval dufy alebo mork, max veduci.... taze nejeb do mna...... :whacko: :whacko: :huh2: :huh2:
to matbir: nebuzeruj, bo ti nevratim retiazku  :lol9: :ohmigod:

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #461 on: 25.03.2007, 00:21:58 »
TO STRICKY:

bratu ked s tym kompom si to ani ty v zivote nevidel, tak nemachruj a starat ako starat, ked pozicanie cd-cka povazujes za opateru o moje pc:whacko: a robit tu machra :ohmigod:. Keby si bol este na skole a nespamoval na fore tak by si vedel o com je PS (cisco) a nepotreboval by si sa pytat ostatnych ako zistis MAC adresu, chod si radsej daco pozvarat :emot-LMAO:
a hlavne nespamuj vsade!! :thumbs-up:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

Mourtier

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #462 on: 25.03.2007, 01:03:03 »
TO stricky:

pocuj preco pises do vysokoskolskeho fora?? si este vysokoskolakom?
si nejaky mudry, uz si vystudovany?? :hah:

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #463 on: 26.03.2007, 00:36:55 »
TO STRICKY:

bratu ked s tym kompom si to ani ty v zivote nevidel, tak nemachruj a starat ako starat, ked pozicanie cd-cka povazujes za opateru o moje pc

co dpc to znamena???????
dpc vyslo ti to s tahakmi, mas dalsi predmet a sa hras na mudreho a k**** vies bo aj tak ides len na tahaky, tak sa hraj dalej na mudreho............... rozj** dalsi komp a ked ho poskladas tak poviem, ze nieco vies

P.S. uz vies ako sa robi boot-cd??? :lol9:
« Last Edit: 26.03.2007, 00:42:04 by stricky »

Ing.Veduci

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2033
  • Ucit sa, ucit sa, ucit sa...
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #464 on: 26.03.2007, 02:06:32 »
to fanfo: tak poprve, ked ti nejde komp, nie ze budes mna volat (ako uz x-krat) ja sa ti nebudem on starat, mas uz nejake vedomosti, aj ked len na tahaciku.... a podla mna aj postup na mac adresu ti nadiktoval dufy alebo mork, max veduci.... taze nejeb do mna...... :whacko: :whacko: :huh2: :huh2:
to matbir: nebuzeruj, bo ti nevratim retiazku  :lol9: :ohmigod:



jak max veduci ... to preco som az na konci a este s tym max .... to ako ja som tu za loosra ako ty abo co ... pico
Co bolo, to bolo. Terazky som Ing.Veduci
Predpokladám, že väčšina z vás má doma počítač. Buď to, alebo ste si túto stránku vycucali z vredu na nohe.

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #465 on: 26.03.2007, 02:21:37 »
co dpc to znamena???????
dpc vyslo ti to s tahakmi, mas dalsi predmet a sa hras na mudreho a k**** vies bo aj tak ides len na tahaky, tak sa hraj dalej na mudreho............... rozj** dalsi komp a ked ho poskladas tak poviem, ze nieco vies

P.S. uz vies ako sa robi boot-cd??? :lol9:

no pocuj chuju.
ty uz nie si na skole bo si nevedel ani z tahaku opisat - LOOSER, a jak na mudreho?? na teba mi staci ze viem ako najst MAC adresu, cize viac mi na tie tvoje znalosti z informatiky ani netreba. a spravaj sa slusne ked chces aby si mal na rok reserve postel bo zatial je stale obsadena :hah: :kissmyass:

A OKREM TOHO CO ROBIS V TOPICU ZI KED NEMAS ANI ZAPICH  :emot-LMAO: :emot-LMAO:


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

matbir

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #466 on: 26.03.2007, 02:50:37 »
ved uz tolko ne...te do STRICKEHO, chudak, bude o rok na VŠ, ale tak aspn teraz ma cas popozerat tie filmy, ktore za ten cas postahoval..co mate proti nemu? ze nevie najst MAC adresu? no boze, tak dalsi looser, ktory bol na informatike a nevie to...ale viete kolko je tu takych, ktory su este stale tu a stale to nevedia, nie čujo? :D :D :D

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #467 on: 26.03.2007, 18:11:52 »
ani ja neviem, ani neviem co to je, a pritom som na vs a mam aj cisco ( :thumbsup:)
brix will be shat

stricky

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 6641
  • "LOCKnem vsetkych vratane Hun?a"
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #468 on: 26.03.2007, 20:29:52 »
co dpc to znamena???????
dpc vyslo ti to s tahakmi, mas dalsi predmet a sa hras na mudreho a k**** vies bo aj tak ides len na tahaky, tak sa hraj dalej na mudreho............... rozj** dalsi komp a ked ho poskladas tak poviem, ze nieco vies

P.S. uz vies ako sa robi boot-cd??? :lol9:

no pocuj chuju.
ty uz nie si na skole bo si nevedel ani z tahaku opisat - LOOSER, a jak na mudreho?? na teba mi staci ze viem ako najst MAC adresu, cize viac mi na tie tvoje znalosti z informatiky ani netreba. a spravaj sa slusne ked chces aby si mal na rok reserve postel bo zatial je stale obsadena :hah: :kissmyass:

A OKREM TOHO CO ROBIS V TOPICU ZI KED NEMAS ANI ZAPICH  :emot-LMAO: :emot-LMAO:


mas pravdu, ty si ten mudri, vies co znamena cisco (ale pre istotu si to daj aj na tahak).... chlapci a dievcata mozete to zabalit lebo fanfo je najmudrejsi a dokonca vie ako sa zisti mac adresa.............vsetci sme v p***

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #469 on: 26.03.2007, 22:35:41 »
pocuj, neviem co mas s tymi tahakmi, ked raz nevies z nich opisovat, tak preco zavidis tym stastnym, ktori to dokazu??? cisco sa na tahaky davat nemusi, keby si tu bol tak to vies. a keby si zacal pozerat serialy uz na zakladnej skole, tak asi ani tu by si nedokoncil  :emot-LMAO: :emot-LMAO:

a s LOOSER-ami sa uz na tomto fore nebavim pokial uz nestuduju a nemacu co k teme povedat a vsade len spamuju

p.s.: gramatika <> pre teba??? (feferon) :P
ty si ten mudri, vies


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #470 on: 27.03.2007, 02:34:36 »
Chlapci... to musite robit v tomto topicu takuto rozpravu??? uz je to tu pekne dlho OFF-TOPIC ...

[LOCK]

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)