Author Topic: Skuska zo ZI  (Read 76641 times)

fanfo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1724
  • still alive, fanfo rulez nobody can stop fanfo
    • View Profile
    • fanfo
Re: Skuska zo ZI
« Reply #100 on: 30.01.2007, 14:43:59 »
vidim ze tu bude husto ohladom miesteniek na 15.febr. :nervous: ta dako to dufam zmastim na prvy krat aby som nemusel bojovat o miestenku, pan (c)hudak to ma dobre vymyslene - az to boli


všetko, čo je naozaj užitočné, som sa naučil v materskej škole

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #101 on: 30.01.2007, 15:06:49 »
ja idem 12.2. a dufam, ze spravim na 1x lebo uz posledny termin bude plny naisto :)

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

krtek

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 586
  • You don't want krtek as your enemy!
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #102 on: 30.01.2007, 15:48:31 »
no v pohode, az teraz som sa nahlasil na 15.2. a este su miesta, myslim ze 15...

Mar0sh

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 206
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #103 on: 30.01.2007, 15:49:44 »
To uz mate zapisane body v IS? :(

5lement

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #104 on: 30.01.2007, 16:35:00 »
Tak ale toto je riadne sproste s tymi terminmi,preco to nenavysia pre viac ludi?ved takto nas vysachuju a ani nemusime ist na skusku.A pokial viem,tak spravit to na prvy krat bude dost odvazne  :h_cry:

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #105 on: 30.01.2007, 17:46:59 »
ani ne odvazne... ked sa to fakt ze naucis, aspon tie normalne veci, tak skusku urobis... ja som na seba nastvany, bo som nemal tazke veci, len keby som sa do toho poriadne pozrel, tak by som skusku uz mal...

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Skuska zo ZI
« Reply #106 on: 30.01.2007, 19:01:14 »
To nebola skuska ale psychicky teror  :ahaha:

Cele to divadlo trvalo od osmej rano a skoncilo kratko po tretej, teda 7 hodin.

Najprv sme prisli do A529. Tam sme cakali polhodinu a nic, o pol deviatej nam povedia nech ideme do PC centra takze skuska zacala nakoniec az o deviatej.  Zo styroch otazok co som si vytiahol bol jeden priklad zle napisany, ked som to asistentovi povedal ze je chyba v priklade tak pokrcil plecami....  :huh2:

Hned na to povedali o pol jedenastej nech ideme do A529 kde pan kapacita opravi. Pridem tam a nikde nic, pytam sa ich ked tam dorazia a oni ze az za dve hodinky o pol jednej mam prist. Tak sa dve hodiny motam po skole a pridem tam o pol jednej.  :j_angry:

Pride pan Kapacita, opravi asi dvom a nasledne vyjde von s tym ze ide na obed o jednej !!   :ohmigod:

Pride az o druhej ked sme uz vsetci nervozny, zacne opravovat ale tak ze este ustne skusa kazdeho asi 15 minut tak na mna prisiel rad az dakedy o tretej. Kazdu drobnucku chybu co mi nasiel v pisomnej casti mi skrtol a dal 0 bodov. Takze dve otazky kde som sa LEN TROSKU pomylil mam za 0 bodov  :03:

Suctom mi to malo so zapoctom davat 52bodov ale on ma este zacal vypytovat na chromskeho gramatiky, zasobnikove automaty atd. V zasobnikovom som asi nieco nepovedal podla jeho predstav lebo sup 52 > 51 bodov. Asi chcel znizit na 50 lebo este dalej vypytoval ale uz som bojoval ako o zivot az mi chudak musel zapisat 51bodov. A este sa ma spoytal ze ci vobec chcem tych 51 bodov ako keby chcel nech znovu pridem...  :ohmigod:

Takze po krvavej vojne je vysledok bitky 51b - E

PS: ZI never more  :hammer:
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #107 on: 30.01.2007, 19:28:02 »
mam taku taktiku a chcem vediet vas nazor:

som prihlaseny na ZI 5.2, rozmyslam ci sa neprehlasit na 1.2 a risknut to s tahakom na teoriu, priklady viem, lebo ked vyletim 1.2 mam vacsiu sancu ze sa stihnem zapisat na 15 ako ked vyletim 5, co vy nato? (mam uz len par hodin aby som sa rozhodol) (sorry za diskriminaciu ale najviac by ma zaujimal nazor raleona, deela, johnnyho .... atd (teda tych ktory menej spamuju a viac rozmyslaju  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:)) + este tych co uz boli a vedia ake su sance na tahak
brix will be shat

manro

  • Newbie
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #108 on: 30.01.2007, 19:35:52 »
No ja som spravil 29. Bolo to dost krute na psychiku, kedze sa zacalo o dost neskor a na otazku kedy bude vyhodnotenie nevedel nikto odpovedat, akurat bolo zname ze bude este v ten den. :whacko: Pisal som tiez v PC centre a co sa tyka tahania otazok, myslim ze ked clovek dobre pozera a ma stastie na poradie v kope da sa dobre potiahnut.

Cez papier som napr jasne videl nejaky Mealyho automat (uz aj som bral) a pomerne kratku gramatiku (prevod na Chomskeho tvar), pri tahani teorie som tiez videl na listky nieco ako Mealy a Moore (uz aj som bral), druha teoria bol ofajc, bo to bola nejaka  :ohmigod: Pumping lema , co ma dost dostalo  :huh2:

Opravoval mi presne ten isty typek co SOJ, cize v pohode, uistil som sa ci je znamka konecna, povedal mi ze to mam v indexe a nikto uz nezmeni (53 - E), pockal som 15min na pana Hudaka, hodil podpis a odchod domov.

Cize zakladom je urcite dobre sa naucit + dostat sa na opravu k niekomu inemu ako k nami milovanemu panovi garantovi...

Howk  :buttrock:

   a este takto... sa povrava v kuloaroch, zevraj ZI je statnicovy predmet... cize sa mozme este tesit o rok  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
« Last Edit: 30.01.2007, 19:43:40 by manro »
The Pumping Lema

Let L be any regular language that has infinitely many words. Then there exist three strings x, y, and z such that y is non-null and all strings of the form
  xynz  for n=1,2,3,...

are words in L.

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #109 on: 30.01.2007, 19:55:08 »

   a este takto... sa povrava v kuloaroch, zevraj ZI je statnicovy predmet... cize sa mozme este tesit o rok  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

no to som aj ja pocul   

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Skuska zo ZI
« Reply #110 on: 30.01.2007, 20:01:01 »
mozem ogrcat
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #111 on: 30.01.2007, 20:33:31 »
To nebola skuska ale psychicky teror :ahaha:

Cele to divadlo trvalo od osmej rano a skoncilo kratko po tretej, teda 7 hodin.

Najprv sme prisli do A529. Tam sme cakali polhodinu a nic, o pol deviatej nam povedia nech ideme do PC centra takze skuska zacala nakoniec az o deviatej. Zo styroch otazok co som si vytiahol bol jeden priklad zle napisany, ked som to asistentovi povedal ze je chyba v priklade tak pokrcil plecami.... :huh2:

Hned na to povedali o pol jedenastej nech ideme do A529 kde pan kapacita opravi. Pridem tam a nikde nic, pytam sa ich ked tam dorazia a oni ze az za dve hodinky o pol jednej mam prist. Tak sa dve hodiny motam po skole a pridem tam o pol jednej. :j_angry:

Pride pan Kapacita, opravi asi dvom a nasledne vyjde von s tym ze ide na obed o jednej !! :ohmigod:

Pride az o druhej ked sme uz vsetci nervozny, zacne opravovat ale tak ze este ustne skusa kazdeho asi 15 minut tak na mna prisiel rad az dakedy o tretej. Kazdu drobnucku chybu co mi nasiel v pisomnej casti mi skrtol a dal 0 bodov. Takze dve otazky kde som sa LEN TROSKU pomylil mam za 0 bodov :03:

Suctom mi to malo so zapoctom davat 52bodov ale on ma este zacal vypytovat na chromskeho gramatiky, zasobnikove automaty atd. V zasobnikovom som asi nieco nepovedal podla jeho predstav lebo sup 52 > 51 bodov. Asi chcel znizit na 50 lebo este dalej vypytoval ale uz som bojoval ako o zivot az mi chudak musel zapisat 51bodov. A este sa ma spoytal ze ci vobec chcem tych 51 bodov ako keby chcel nech znovu pridem... :ohmigod:

Takze po krvavej vojne je vysledok bitky 51b - E

PS: ZI never more :hammer:

Vy ste mali iny zapocet? lebo mi na TI sme mali zapocet 20 bodov a na skuske mame 30 bodov priklady a 50 bodov otazky...cize mi mozme s prikladmi a plnym zapoctom chytit max. 50 bodov...

wlade

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1818
  • When Love And Death Embrace
    • View Profile
    • Všetko pre Váš zdravý životný štýl
Re: Skuska zo ZI
« Reply #112 on: 30.01.2007, 20:42:41 »

Vy ste mali iny zapocet? lebo mi na TI sme mali zapocet 20 bodov a na skuske mame 30 bodov priklady a 50 bodov otazky...cize mi mozme s prikladmi a plnym zapoctom chytit max. 50 bodov...

Takisto sme mali, zo zapoctu som mal 12bodov, potom jeden priklad bez chybicky a jednu teoriu bez chybicky co je 52B a ako mi znizil to uz je v predoslom poste. Ta teoria bola jedna z najlahsich ake sa dali vybrat, popisat jazyky a reprezentacie...
I'm not normal, but paranormal abnormal...
Full series: X-Files & Masters Of Horror :D

HC Košice 4ever (B17-4-1) :buttrock:

Dawn of the FEI:
When there's no more room in FEI, the dead students will walk the earth...

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #113 on: 30.01.2007, 21:40:27 »
mam taku taktiku a chcem vediet vas nazor:

som prihlaseny na ZI 5.2, rozmyslam ci sa neprehlasit na 1.2 a risknut to s tahakom na teoriu, priklady viem, lebo ked vyletim 1.2 mam vacsiu sancu ze sa stihnem zapisat na 15 ako ked vyletim 5, co vy nato? (mam uz len par hodin aby som sa rozhodol) (sorry za diskriminaciu ale najviac by ma zaujimal nazor raleona, deela, johnnyho .... atd (teda tych ktory menej spamuju a viac rozmyslaju  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:)) + este tych co uz boli a vedia ake su sance na tahak

Mno ja som to vyskusal bez toho tahaka na teoriu... ale tak ked sa neseknes v priklade a sadnu ti otazky, tak by si to mal zvladnut.... opisovat by problem nemal byt.... a hlavne otazka, ze kolko mas zapich... s 20 bodov by som isiel...

Raleon

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1296
  • Csirke forever!
    • View Profile
    • Pessimistic Dreams
Re: Skuska zo ZI
« Reply #114 on: 30.01.2007, 21:43:52 »
mam taku taktiku a chcem vediet vas nazor:
...
Nuz, pretoze faktom je, ze padlych a novych bojovnikov je viac, ako miesta na palube lodi, strategia musi byt dobre vymyslena.
Ak mas dobre oci, zmysel pre navrhovanie tahaka na vysokej urovni (teda bude tam len to co fakt nevies - a bude to tam to najdolezitejsie)
tak, by som tuto strategiu povazoval za celkom good.
(kedze ja nevidim male pismenka, sancu na tahakovanie predmetu takeho charakteru si nemozem dovolit.)

Ja ale rozmyslam nad strategiou ,,jedina strela'' , pretoze vzhladom opat na mnoztvo vlnych miest na poslednom termine, je dost pravdepodobne , ze ked moj pokus  o E :)  bude v haji, tak inu moznost opravy ani nebudem mat
(dufam, ze vsetci padly skrotime, a vyziadame si od kapacity  odvetu (teda dalsi termin) )
Teda to je to iste ako by som vybral posledny termin, len s tym, ze tak by som mal do terminu o malo viac casu (na naucenie tych sprostosti)
 


There is no such bad temper that can not be fixed with some good wine.

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #115 on: 30.01.2007, 22:35:07 »

 a hlavne otazka, ze kolko mas zapich... s 20 bodov by som isiel...

zapich mam 17, asi budem srat nato a dufat ze po 5. ostane este dajaky flek, a ked ne ta pojdem na cierno  :emot-LMAO: :emot-LMAO:


edit: ale dakde tu bolo povedane ze ked teoriu dojebabrem tak este pri ustnej u hudaka sa to da opravit nejak, takze by sa dalo tak ze priklady spravim a potom sa teoriu doucim kym cakam, shiiiiiiiiit, raz chcem ist raz ne  :nervous: :nervous: :nervous:
« Last Edit: 30.01.2007, 22:47:57 by nemtom »
brix will be shat

DeeL

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4275
  • There is no place like ::1
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #116 on: 30.01.2007, 23:12:03 »
2nemtom: neni to blba teoria... vsetko sa da spravit nejak podla mna, ale kedze ja som zatial na ziadnej skuske tahak nepouzil, tak ja sam by som to nerobil... darmo - prax je prax... a ja len dufam, ze sa mi podari prinutit a za tie 10+ dni daco k tomu naucit, lebo ja som si dal az 12.2. (jaaaj, kde su tie casi ked som bol prihlaseny na 15.1. :D :D :D ) --- bude to cele pekne huste, ale zvladnut sa da vsetko

Múdri sa naučia od hlupákov viac, ako sa hlúpi poučia z príkladu múdrych.
(Marcus Porcius C. Cato)
It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer.
(Albert Einstein)

Hi yourself ;)

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #117 on: 31.01.2007, 00:35:41 »
mno zvladnut sa to da.... podla mna to ani nie je tazke na pochopenie, ale na zapametanie si toho...  :lb:

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #118 on: 31.01.2007, 06:07:56 »
hehe jak to tu tak citam ta s mojim 11 bodovym zapichom a casom od 8.2.-15.2. to vidim tazko aj s okuliarmi  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

lool inak to je brutalna haluz sledovat to ako sa vsetsi prihlasuju na tie terminy... muhehe.. to ako s titanicom.. lod sa potapa ta vsetci idu na koniec lode  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

12.2. a 15.2. -FULL!!!!! a ti co idu teraz prveho maju 8mi z nich sancu opravit si to 5teho  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:
« Last Edit: 31.01.2007, 06:18:07 by micRo »
I just know one thing, I won't give up!!

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #119 on: 31.01.2007, 06:52:40 »
lool inak to je brutalna haluz sledovat to ako sa vsetsi prihlasuju na tie terminy... muhehe.. to ako s titanicom.. lod sa potapa ta vsetci idu na koniec lode  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

:emot-LMAO: :emot-LMAO: toto ma dostalo  :emot-LMAO: :emot-LMAO: titanic rulezz

1. ja mam tez 11 bodov....
a teraz moj Titanic priibeh :
Po narazani na ladovec 29.1.2007, ked som zbadal, ako sa Ladovec menom FeliX zaboril do mojho ZItanicu.. tak som rychlo isiel na konec lode...s oznacenim 15.2, ale som si to akosi rozmyslel.. atak som sa prestahoval na chvilu do kajuty cislo 5.2. .. no akosi okolnosti ukazali, ze blizsie ku koncu to bude predsa len o cosi istejsie a mozno stihnem este doplaavat do konca... takze dakujem dobrakovi, ktory opustil casove pasmo 12.2  :thumbs-up:

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #120 on: 31.01.2007, 15:37:07 »
no takze na konci lode uz neni flek, predok lode sa potopil, takze som stastny ze som ostal v strede
brix will be shat

kane77

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 886
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #121 on: 31.01.2007, 16:40:16 »
heh.. no ja budem mat asi jedinu sancu 1.2. a ak ne tak...

este dnes som to zvazoval logicky a prisiel som na to ze 15.2. by to bolo predsalen istejsie... ale som tiez zistil ze asi viac ludi uvazovalo podobne...  :(  :j_undecided:

no kazdopadne sa tesim...
A: Because it messes up the order in which people normally read text.
Q: Why is top-posting such a bad thing?
A: Top-posting.
Q: What is the most annoying thing in e-mail?

lada

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 319
  • life is FEI... ehm hell xD
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #122 on: 31.01.2007, 20:59:18 »
je to fest blbe, ty koki kazdy sa najebal nakoniec, kurva keby to nebol (c)hudak tak by dal este terminy, ale on ne, on jak taky debil

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #123 on: 31.01.2007, 23:32:40 »
========VYMENIM TERMIN Z 5.2 na 12.2 (ja mam 5.2 a chcem 12), OZVITE SA KTO MA ZAUJEM========
brix will be shat

joker

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 598
  • Na zazraky neverim, ja sa na nich spolieham
    • View Profile
Re: Skuska zo ZI
« Reply #124 on: 31.01.2007, 23:55:35 »
========VYMENIM TERMIN Z 5.2 na 12.2 (ja mam 5.2 a chcem 12), OZVITE SA KTO MA ZAUJEM========

mno ak si druhak, tak sa marne snazis, sak 5.2. su este volne terminy, ci uz nie?? ( ale ked sa rozhodnem ist 5.2. namiesto 12.teho, tak sa ti ozvem.. )