Author Topic: Posledny zapich z numeriky  (Read 5979 times)

zemanko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
  • Big motorkar
    • View Profile
Re: Posledny zapich z numeriky
« Reply #25 on: 09.12.2006, 04:53:53 »
Kto co mal na poslednej zapoctovke?
Nazdar kamo neviem ci ti to pomoze ale my sme mali napr. 1)mal si 33 vyrokov a pravdepodobnost toho ze boli chybne bola 0,16
a) vypocitajte ze chybovost bola vecsia ako ocakavana (ja som to riesil tak ze som si vypocital ze kolko bolo chybnych a to tak ze 33 krat 0,16 a vyslo mi 5,28 tym padom bolo chybnych 5   takze pocitas P(x>=6)
b| chzbovost je mensia ako 3 (taze dostanes take daco   P(x<=2))

2) Ma zadane napr hodnoty 2,2 1,2 3,5 9,8 1,7 5,6 3,5 3,6 3,9 a mas a)vypocitat relativnu pocetnost a kumulativnu pocetnost
b)mal si vyratat obojstranny interval spolahlivosti ak sigma je neznama
c) mal si vyratat lavostranny interval spolahlivosti pre odchylku teda (pre sigma)
Taze kamo nebolo to tazke len si precvic v matlabe ako sa co robi popripade si kukni tabulky ako to v nich funguje a vyratas vsetko este aj to co nevies :ropebanana: :bannana_guitar: 
Big motorkar

janco4

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Posledny zapich z numeriky
« Reply #26 on: 09.12.2006, 06:15:47 »
:) dik. vies ako to je, posledny tyzden a uz mi vela casu neostava si to pozriet tak ako by som mal, taze fakt diky, aspon taky typ sa nucim.

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Posledny zapich z numeriky
« Reply #27 on: 12.12.2006, 02:32:38 »
a kto uz pisal 3.zapocetovku s pribisom???
 Kolko priklady dava a ked uz niekto by mohol napisas aj ake mal  :lb:

sogi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 140
    • View Profile
Re: Posledny zapich z numeriky
« Reply #28 on: 12.12.2006, 22:14:09 »
Takze ocakavame info o zapoctovke s pribisom co pisali dnes :)
----------------------------------------------------------------------------------
Why geeks like computers: unzip, strip, touch, finger, grep, mount, fsck, more, yes,fsck,fsck,fsck,umount, sleep.
----------------------------------------------------------------------------------

mrkvy

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3249
  • Forever young......
    • View Profile
Re: Posledny zapich z numeriky
« Reply #29 on: 13.12.2006, 06:53:30 »
:D heh ta to sa mozes potom ucit.. Asi Ti to vies co pomoze, ked mozes vsetko pouzivat... :D Koho mas na cvikach??

neviem ako sa vola, hadam pribis

A na keho budes nadavat, ked Ti neda zapich???  :emot-LMAO:

on je doobri ,nanho nebudem nadavat, na hlavacovu a na tych "fyzikov" cotam su natej katedre ta nanich budem nadavat kim neskapem , fuck em all
yop, tha na tych budeme nadavat spolu... Hlavne na tu s tou hlavou, mno, jak sa toto, ta co nenosi podprsenky na prednasky...... Hlavacova!  :emot-LMAO: minule si spoluziacka vsimla a ma na to upozornila, tha sa mam horsie odvtedy..  :emot-LMAO:
(\__/)
(O.o )
(> < ) To understand is to be, but to be taken, requires a state of trance.......  ;)


mrkvy :zuzka: svoj vodicak :D