Author Topic: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA  (Read 17682 times)

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
 :j_cool:
Pozrel som sa na hentie zadania, FAT12, FAT16, FAT32, nevyzera to tazko, ak je tu nejaky vacsi zaujem (aspon 1 people) o ktorekolvek z tych 9 zadani, dajte vediet, aj tak nemam co robit... (pripadne dajte vediet aj inym v skupine a tak, nech to nie je len pre jedneho)
Zatial robim ten 6. (FAT16 bez dlhych nazvov), do dvoch dni by som mal mat hotovy, takze dalsie podla zaujmu ...
Vsetky otazky na forum prosim, aby videli vsetci.
 :dancing:
Ak bude viac zaujemcov k jednemu zadaniu, mozem trochu pozmenit zdrojovy kod, aby nebol ten isty  :metal:

:h_afro: No tak uz sa tesim...

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #1 on: 07.11.2006, 05:54:09 »
.. super hned zajtra sa ti ozvem lebo este neviem ake mam zadanie ale zajtra sa dohodneme dufam..
neponukas aj nejake to vysvetlenie ?  :j_undecided:

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #2 on: 07.11.2006, 05:59:28 »
 :music: No, akoze nemam problem s tym vypracovat akekolvek vysvetlenia aj dokumentacie, rozhodne bude plno komentarov v samotnom programe, mozte ich tam nechat alebo pozret a zmazat ked pochopite, a pripadne aj dokumentaciu o funkciach aj vo worde  :bananawrite: co chcete to spravim, ved no problem

zemanko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 45
  • Big motorkar
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #3 on: 07.11.2006, 06:51:44 »
....nazdar kamo ta teraz si ma nesmierne potesil ani nevies ako :bannana_guitar:
a snami teda so mno a mojim partakom mozes tiez ratat
coskoro sa ti ozvem :bananadance:
Big motorkar

Cadmus

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 89
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #4 on: 07.11.2006, 15:30:36 »
Pripajam sa k reklame. Ja robim vsetky, ale bez dokumentacie.
Sak musi byt dajaka konkurencia na trhu  :hammer:

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #5 on: 07.11.2006, 18:02:27 »
Ved coby nie  :h_azn:
A este chcem povedat, ze tu budem stale a vsetky programy, ktore dostanete naprogramovat v C, PHP alebo assembleri (ostatne mozno) povazujte za vybavenu vec, vsetky spravim aj s podrobnou dokumentaciou, s plno komentarmi v kode a s takym vysvetlenim, ze to pochopi aj  :smokin:

Plus este bonus  :thumbsup:, pri kazdom tom vypracovani, ak bude viac ludi k jednemu zadaniu, co dufam, vsade spravim kratke navody, ako svojim sposobom prerobit program za 1-2 minuty, t.j. premenovat a popresuvat funkcie a premenne, aby vsetko fungovalo, ako ma a program sa co najmenej podobal na tie, co by mohli mat ostatni.
Plus este velke zlavy  :ropebanana:(niekolko nasobne) pre vsetkych, ktori povedia o tejto moznosti dalsim.

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #6 on: 07.11.2006, 19:00:01 »
no cuwaj mojo...koolko za jedno beres? i s dokumentaciou?

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #7 on: 07.11.2006, 19:25:35 »
No tak asi tak, ze za kazde vypracovanie (s komentarmi, dokumentaciou aj vysvetlenim) 800 Sk, s tym ze ak zozeniete este jedneho cloveka (bud na forum alebo hociako, a je jedno, ze ktore zadanie potrebuje) tak to mate za 500 Sk, a za kazdeho dalsieho polovicu (ti druhi za 800, ak niekoho tiez nenajdu, mozte sa aj podelit samozrejme).

Cize ak najdete napr. 3 ludi, tak platite za to vase 125 Sk.

Ku kazdemu vypracovaniu je samozrejme aj ten navod, ako ho rozlisit od ostatnych zmenou nazvou premennych a funkcii atd...

No, dufam ze to je celkom zaujimava ponuka  :j_cool:

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #8 on: 07.11.2006, 19:47:56 »
Kolko stoji prepisanie uz hotoveho kodu? (zmenit nejake funkcie aby to vyzeralo inak)

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #9 on: 07.11.2006, 19:58:33 »
To je uz v tom, do nejakeho ineho suboru napisem postup, ze co vsetko mozte nahradit za svoje vlastne nazvy, ake chcete, aby sa pritom nezmenila funkcnost, ku vsetkym tym funkciam a premennym napisem, ze co vlastne znamenaju, aby ste mohli podla toho dat nazov aky sa vam paci, cim sa minimalizuje pravdepodobnost, ze to iste bude mat niekto iny, no a vy len date ze nahradit to za to v celom subore a ono to nahradi aj v komentaroch a este to iste nahradite aj v dokumentacii, aby sa to neplietlo, to je praca tak na tie 2-3 minuty. Este poprehadzovat funkcie nejak a uz to bude unique. Preto to ani nemusim robit ja a vy si budete isty, ze mate svoje vlastne nazvy  :h_grin: Teda aspon ja toto povazujem za najlepsi sposob odlisenia od inych...

Myslim, ze samotny kod nebude treba menit, lebo zase tak vela tych moznosti ako to spravit nie je, aspon nie v pripade tychto zadani, no uvidim...
« Last Edit: 07.11.2006, 20:00:31 by mufkooo »

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #10 on: 07.11.2006, 20:33:29 »
kua.. tomu sa hovori jedna hotova kampan... mufkooo respect..mas to namakane...aj tie ceny... normalne mam chut si nieco kupit od teba... ale tie zadania mi netreba :D ale ides na to perfektne....:D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

BCAA

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 673
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #11 on: 08.11.2006, 01:14:31 »
rodeny ekonom ;)

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #12 on: 08.11.2006, 01:22:10 »
mno...vyzera to slubne...keho som to tu dovedol ja? :D

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #13 on: 08.11.2006, 02:25:35 »
objednavam si zadanie cislo 1 dufam ze nebudem sam blizsi popis zadania je na www.kviz.sk/zadanie.htm cel by som to s presnym popisom aby som vedle odpovedat na setko co sa spyta :)
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

MKI

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1021
    • View Profile
    • MKI Print Shop
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #14 on: 08.11.2006, 02:41:22 »
yoo a na assebmler by som tiez poprosil tam potrebujem extra dobre zadanie setko osetrene a tak lebo nemozem si dovoli stratit ziadne body , skor naopak zadanie ja vo winodwse by mohlo ist aby boli body naviac

text zadania:
nacitajte zo suboru retazec znakov ukoncenym znakom "konca suboru". nech slovo je postupnost znakov medzi dvoma znakmi ""medzera". urcte pocet slov obsahujucich len znaky ktorych ASCII kody tvoria klesajucu postupnost (rozdiel ASCII kodovje -1) pocet vytlacte sestnastkovo
www.mki.sk Kvalitne a lacne TONERY :)

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #15 on: 08.11.2006, 02:48:44 »
osmicku nahodou uz nerobis?

valentino

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 150
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #16 on: 08.11.2006, 03:04:21 »
ako sa mozme s tebou spojit? mam 4 zadanie keby nikto mal raad sa dohodnem..
nechaj nejaky kontakt na seba.

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #17 on: 08.11.2006, 03:22:50 »
radsej sprav vsetky a otvorime tu hypermarket :)))

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #18 on: 08.11.2006, 06:42:25 »
No takze zatial to vychadza takto, ze robim zadania 1, 3, 4 a 6.

Osme zatial nerobim, ale napis ak chces maTo, cena je stale ta ista - 800 za zadanie, (500 ak zozenies este niekoho, co chce hociktore zadanie, a este za kazdeho dalsieho ta to vyjde o polovicu menej), a ak nahodou najdes niekoho co chce tiez osme, tak to uz je na tebe, ze ako sa podelite.

Hocikto, ak mate zaujem, tak piste bud na forum alebo tu na PM alebo na moj e-mail mufkooo@zoznam.sk

 :bananawrite: A pokial ide o tie assemblerovske zadania, 200 Sk za kazde, predpokladam, ze vsetky su rovnako tazke z tychto co ste podostavali, ale piste radsej cislo zadania, tak ako to je na stranke http://venusa.fei.tuke.sk/soj/zadania.html
Tiez sa budem snazit o co najpodrobnejsiu dokumentaciu

Za kazdeho co privediete, alebo nejako mi daju vediet, ze prisli na vase zavolanie, alebo pre neho len vezmete jedno zadanie, mate to svoje o stovku lacnejsie. Cize za 2 a viac ludi to mate zadarmo.

Takze zatial robim tie FATky a budem postupne pisat na forum ked budem mat niektore hotove.
« Last Edit: 08.11.2006, 16:41:51 by mufkooo »

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #19 on: 09.11.2006, 02:08:36 »
ROBIS AJ ZADANIA Z OS KTORE MAJU SKUPINY S REVESOM ALEBO BINASOM ja mam zadanie :

http://qos.cnl.tuke.sk/~reves/os/filesystemoperations1.html

Je to na FAT32, a maju to byt instrukcie ktore pojdu na imagi FAT32

Tie image si mozes stiahnut na

http://qos.cnl.tuke.sk/~reves/os/img/dobre/

Ked mi to mozes urobit budem velmi rad prosimmmm, lebo uz zacinam byt pomali v koncoch

JBull

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #20 on: 09.11.2006, 06:12:31 »
Hmm, to ti ako nezavidim teda, nemozem ti k tomuto vobec nic slubit, lebo odhadujem to asi tak, ze by mi to zabralo najmenej dvakrat tolko casu ako spravit vsetkych tych 9 zadani dokopy, co teraz robim. Mozno, ze ak budem mat na to cas, tak sa na to podujmem, ale zatial urcite nie.
Mozno za par dni, ked sa mi bude zdat, ze by som to stihal, tak ti napisem na PM, takze sem tam sa tu prihlas a pozri, ak to teda este stale budes potrebovat.

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #21 on: 09.11.2006, 14:25:38 »
Hmm, to ti ako nezavidim teda, nemozem ti k tomuto vobec nic slubit, lebo odhadujem to asi tak, ze by mi to zabralo najmenej dvakrat tolko casu ako spravit vsetkych tych 9 zadani dokopy, co teraz robim. Mozno, ze ak budem mat na to cas, tak sa na to podujmem, ale zatial urcite nie.
Mozno za par dni, ked sa mi bude zdat, ze by som to stihal, tak ti napisem na PM, takze sem tam sa tu prihlas a pozri, ak to teda este stale budes potrebovat.

No diki aspon za taku malu sancu...:(

maTo

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1111
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #22 on: 09.11.2006, 19:57:16 »
mas uz dakoho aj na osmicku? akurat cakam na odpoved od par ludi ze ci nahodou nemaju tiez...taze by nas teoreticky mohlo viac byt...

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #23 on: 10.11.2006, 01:53:40 »
Nie, na osmicku este nikoho nemam zatial

mufkooo

  • Newbie
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Ponukam vypracovanie emul. OS FAT, PODROBNA DOKUMENTACIA
« Reply #24 on: 10.11.2006, 22:31:16 »
No ludia, zatial mozem povedat tolko, ze je to ovela, ale fakt ovela tazsie, nez som predpokladal. Pri tom 6. zadani mam uz 750 riadkov, 35 nadeklarovanych funkcii, a este to nie je hotove stale. Ono, princip je jednoduchy, ale to vypracovanie a osetrenie vsetkych moznosti, to je teda fakt vela. V kazdom pripade toto rozhodne nie je praca pre niekoho, kto v C-ku programuje nie viac nez par mesiacov. Vlastne sa cudujem, ze nieco take mozu dat druhakom.  Ale tak oni sa do toho urcite rozumeju lepsie nez ja.  :trestac:

Pockam este do utorka, kedy sa dozviem, ako ma ta dokumentacia vlastne presne vyzerat, az potom sa ozvem tym, co si uz objednali.