Author Topic: Etika a debilne uvahy  (Read 6398 times)

pablo

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Etika a debilne uvahy
« on: 19.09.2006, 19:22:16 »
Pochopil niekto, kolko mame tych uvah pisat???  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO:

Bo ja myslel ze si mame vybrat jednu z tem a vcera som sa pytal par ludi a tiez tak hovorili, no dnes mi kamos povie, ze sa pytal tej ucky a ze mame pisat na kazdu temu  :whacko:

Inak ten styl hodiny je fakt cool  :emot-shakehead:

Bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla toto zapiste, to bude na pisomke bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla aj toto si zapiste bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla

za hodinu sa ani raz nepozrela na ludi co ju tak fascinovane pocuvali  :emot-shakehead:

Johny Bravo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2974
  • Da chief!
    • View Profile
    • www.tu-ke.com
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #1 on: 19.09.2006, 22:25:34 »
nic netreba pisat.ser na to :)
vypracovane otazky (asi) som dali na ftp server...

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #2 on: 19.09.2006, 23:32:05 »
ber si krizovky a casopisy na cvika...aj prehravac nejaky ked mas... nic si nepis.... uvahy stiahnes potom na hocijaku temu co sa skrtne o etiku...www.referaty.sk napriklad ... a otazky vypracovane na pisomku su na ftp myslim alebo ich niekde urcite niekto ma...cize kasli na to maximalne ako len vies
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

psicho

  • VIP
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3173
  • Markus[pSicho]Fesi
    • View Profile
    • codemazing
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #3 on: 20.09.2006, 00:14:02 »
a co s Estetikou ???????? Toje tiez dost velmi WTF!!!???!! Som myslel ze to len take dopoctu bude a nakonec bude test, aj dajaka praca aj do divadla chodit!!! tak ja hovorim fuck u ! to komu robi doobre take robit ?
read my blog> www.codemazing.com <read my blog

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #4 on: 20.09.2006, 02:08:04 »
:D kliiidek .....estetika je este viac v pohode by som povedal.... aspon sa tam clovek nenudi a MA NA KOHO POZERAT....a v divadle som bol raz...a bolo to celkom fajn....a ten test....tak to zmaknes v pohodicke...nikto z toho nejaku velku vedu nerobi.....a ta praca...tak to ti zaberie mozno tak hodinku...kym nieco najdes a nejak to ctl+c a ctrl+v das do wordu a upravis.....tak klud :) neni coho sa obaavat :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #5 on: 20.09.2006, 16:06:50 »
no ja mam teraz tiez estetiku, ale z prvej hodiny som sa nejak ulial, a teraz neviem kde mam a kedy, ale vlemi ma to ani netrapi  :ahaha:

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #6 on: 21.09.2006, 16:45:25 »
nj...podobne som sa oddrbal z prvej hodiny psychologie....ale co uz .. nejak bolo nejak bude
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Gafis

  • Newbie
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #7 on: 21.09.2006, 17:19:12 »
nj...podobne som sa oddrbal z prvej hodiny psychologie....ale co uz .. nejak bolo nejak bude

hehe. aj mňa vyhodila o 13:30, že veľa ľudi tam už je  :ohmigod: a že mam dojsť o 15:10 ...  :lol9: :hah: :kissmyass: ... a tak som šiel spať domov
btw. ako to tam chodi?  :j_huh: treba tiež "robiť" neake práce? a ako zápočet? dik
Som kto som a nikto na tom nič nezmení!

woody

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 275
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #8 on: 21.09.2006, 18:32:40 »
a co s Estetikou ???????? Toje tiez dost velmi WTF!!!???!! Som myslel ze to len take dopoctu bude a nakonec bude test, aj dajaka praca aj do divadla chodit!!! tak ja hovorim fuck u ! to komu robi doobre take robit ?
estetika je uuuplne v pohode :D do divadla mozes ale nemusis ..... do prace hlavne vela obrazkov treba ... moja mala 15 stran z toho textu tam bolo mozno na 3  :emot-LMAO: a pochvalila ma nenormalne  :emot-LMAO: no a test cosiii  :emot-LMAO: sak to som s nou pokecal pocas testu ze co to ako mam napisat a mi povedala  :emot-prettywink: vysledok? A a uuuplne pohodicka priom na cviku nezdochynas ako napr na etike :P

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #9 on: 21.09.2006, 19:19:46 »
nj...podobne som sa oddrbal z prvej hodiny psychologie....ale co uz .. nejak bolo nejak bude

hehe. aj mňa vyhodila o 13:30, že veľa ľudi tam už je :ohmigod: a že mam dojsť o 15:10 ... :lol9: :hah: :kissmyass: ... a tak som šiel spať domov
btw. ako to tam chodi? :j_huh: treba tiež "robiť" neake práce? a ako zápočet? dik

netusim ako to tam chodi... ale niekto by to mohol zistit kto tam bol :D
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #10 on: 22.09.2006, 17:45:35 »
a co s Estetikou ???????? Toje tiez dost velmi WTF!!!???!! Som myslel ze to len take dopoctu bude a nakonec bude test, aj dajaka praca aj do divadla chodit!!! tak ja hovorim fuck u ! to komu robi doobre take robit ?

boooze psycho neviem co stresujes.. sak bud rad ze nemas nejaku psychologiu alebo sociologiu a ze sa nemusis biflit take kokotiny.. estetika je o zivote.. :D staci sa len poriadne poobzerat okolo seba a si nauceny na Acko.. estetika je z toho vsetkeho najlahsia..
I just know one thing, I won't give up!!

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #11 on: 22.09.2006, 19:28:08 »
micRo mal si estetiku ?
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

micRo

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 226
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #12 on: 22.09.2006, 22:36:24 »
micRo mal si estetiku ?

este niekedy na strednej som ju mal.. a myslim ze je to urcite lahsie ako tie ostatne spolocenske vedy ktore tam boli na vyber..
I just know one thing, I won't give up!!

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #13 on: 23.09.2006, 00:17:14 »
estetika a etika je to najlahsie co moze byt zo spolocenskych vied.....mal som oboje na FEI tak viem
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #14 on: 25.09.2006, 15:16:51 »
ja mam dnes estetiku o 15.10, len nemam ani sajnu ze kde :)

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #15 on: 25.09.2006, 16:39:08 »
ja som uz cely nadrzany na etiku s tetou Agafonovou.... btw...ti ktori ste tam chodili... zvykne robit na prednaskach nejaku prezenciu ??   mam tam vobec chodit ?? spat mozem aj doma ..

milanko

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2428
  • Silence!!! I'll kill you!!!
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #16 on: 25.09.2006, 18:19:39 »
nj...robi prezenciu......ale nebol som na kazdom cviku.....ked neprides jej povies ze ti bolo zle alebo nieco .. a ona ti to ospravedlni...nechce ani ziaden papier po tebe.....
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #17 on: 25.09.2006, 21:28:33 »
jaaaj, ta som ani dnes nezistil ze kde to mam mat, tak to je smola :)

davhan

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 612
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #18 on: 26.09.2006, 02:11:08 »
jaaaj, ta som ani dnes nezistil ze kde to mam mat, tak to je smola :)
Etiku ?? 15.50 P24

vlado

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 317
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #19 on: 26.09.2006, 05:56:12 »
jaaaj, ta som ani dnes nezistil ze kde to mam mat, tak to je smola :)
Etiku ?? 15.50 P24
heheh uz sa nemozes vyhovarat  :emot-LMAO:
Neskúšajte na mňa ťahy!
Pokiaľ je vám život drahý!
Neskočím vám na tie triky!
Ja nechcem ísť do sanitky!

WRC03

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 592
    • View Profile
Re: Etika a debilne uvahy
« Reply #20 on: 26.09.2006, 15:33:02 »
ja mam estetiku ale uz viem kde :)