Author Topic: stihnem telesnú? :)  (Read 14905 times)

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
stihnem telesnú? :)
« on: 18.09.2012, 05:24:59 »
Čaute ľudia, zajtra by mal byť zápis športov na telesnú a rád by som si dal squash (je to v PON o 10-30 na jedlíkovej T4) - a v pondelok ráno mám prednášku, ktorá mi končí 9-55, pozeral som spoje a z TUKE mi ide o 10-03 a príchod na luník VIII je 10-19 tak neviem či to budem stíhať na bus a potom aj na intrák po veci a do telocvične tak sa radšej spýtam skúsenejších, ktorý ste na TUKE už aspoň rok :)  dík :)

darkoooooo

  • Guest
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #1 on: 18.09.2012, 11:46:07 »
Čaute ľudia, zajtra by mal byť zápis športov na telesnú a rád by som si dal squash (je to v PON o 10-30 na jedlíkovej T4) - a v pondelok ráno mám prednášku, ktorá mi končí 9-55, pozeral som spoje a z TUKE mi ide o 10-03 a príchod na luník VIII je 10-19 tak neviem či to budem stíhať na bus a potom aj na intrák po veci a do telocvične tak sa radšej spýtam skúsenejších, ktorý ste na TUKE už aspoň rok :)  dík :)

niekedy prednaska skonci skor , inokedy sa pretiahne...ale tak ty mozes odist kedy chces ...takze teoreticky ak pojdes par minut skor tak vsetko stihas

Ing. nemtom

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7709
  • lofr dyslektik
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #2 on: 18.09.2012, 20:16:43 »
veci si zober so sebou, taxiky chodia, solved that for you!
brix will be shat

Jotrew

  • Newbie
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #3 on: 18.09.2012, 21:10:18 »
Na väčšinu prednášok aj tak nebudeš chodiť, po týždni na to prídeš aj sám :D

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #4 on: 18.09.2012, 22:06:15 »
Samozrejme ze budes stihat, spojov chodi plno, pripadne ked bude na prednaske nuda (bude!!), sa normalne postav a oddid ... netreba mat ziadne obavy, a normalne na drzovku odijst.

A keby si aj trocha sem-tam na tv meskal, pripadne neprisiel, nic sa nestane. Abolutne netreba kôli telesnej stresovat, alebo mat nejake obavy, to treba skôr z inych predmetoch  (fyz a pod.), no vsetko zalezi od cviciacich, takze tolko. Drzim ti palce.  ;)
:D

panKapitan

  • Newbie
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #5 on: 18.09.2012, 22:51:36 »
No dobre to som rád :) hej ale to môžem s hocijakej prednášky odísť kedy chcem? som počul tak, že niektoré sú povinné a niektoré nie, ale síce to asi po týždni zistím :) no tak som si to zapísal a dúfam, že ako vravíte nevadí keby som niekedy na telesnú meškal :)
« Last Edit: 18.09.2012, 22:56:12 by panKapitan »

paloSK

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 613
  • :D
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #6 on: 18.09.2012, 23:11:08 »
No dobre to som rád :) hej ale to môžem s hocijakej prednášky odísť kedy chcem? som počul tak, že niektoré sú povinné a niektoré nie, ale síce to asi po týždni zistím :) no tak som si to zapísal a dúfam, že ako vravíte nevadí keby som niekedy na telesnú meškal :)
Povinne nie su ziadne (neboli), no na niektorych specialnych, sa robi prezencka, co ti moze potom pomôct pri skuske. Ale aj tak som sa na nich tazko vyignoroval. Ked raz niekto nevie zaujimavo prednasat, tak moze sa aj pototo, a aj tak mu tam vela ludi nepride.  :)

Ach viem ze toto co pisem, je pre niektorych prvakov tazko pochopitelne, ale casom sami pridete na to, o co na fei tuke ide.  :ringsmiley:
:D

sitro

  • Newbie
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #7 on: 19.09.2012, 01:21:45 »
No dobre to som rád :) hej ale to môžem s hocijakej prednášky odísť kedy chcem? som počul tak, že niektoré sú povinné a niektoré nie, ale síce to asi po týždni zistím :) no tak som si to zapísal a dúfam, že ako vravíte nevadí keby som niekedy na telesnú meškal :)

S telesnou vychovou sa zbytocne nestresuj. Urcite mozes aj meskat.

xxx3

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1010
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #8 on: 19.09.2012, 18:44:17 »
sadni si niekam dozadu ku dveram a par minut pred koncom sa vyparis tak, ze si to prednasajuci ani nemusi vsimnut ... niektorym vadi, ked odides pocas prednasky, no to skor na tych kde dostanes nejake body za ucast, no takych je uz minimum, ak este vobec nejake su

Merrevick

  • Newbie
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #9 on: 23.09.2012, 20:52:47 »
no ja mam podobny problem s nestihanim   :'( chcem si dat florbal no koli rozvrhu mozem len v utorok...takze bud:

1. koncim ZEI - prednaska 9:00 a telesnu zacinam tiez 9:00 (odidem s prednasky o 15min skor a bus je na luniku 9:04...takze mozem meskat pravidelne na telesnu 10-15 min?  ;D )

2. telesna 10:30 - 12:00 a 12:20 mam v skole cvika z matiky ( bus: 11:58 - 12:18 - no nerad by som meskal prave na cvika a este sa tam trepal cely spoteny z telesnej  :( )

asi mi ostava len  :ringsmiley:
Hudba mi dáva to čo mi život berie...

veteran

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 956
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #10 on: 23.09.2012, 21:27:36 »
takze mozem meskat pravidelne na telesnu 10-15 min?  ;D
Florbal je predpokladám s Dudovičom, takže v takom prípade sa tam celý semester nemusíš ani ukázať  ;D

genie

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 666
    • View Profile
Re: stihnem telesnú? :)
« Reply #11 on: 23.09.2012, 22:07:09 »
ked chces velmi chodit aj na floorbal aj na prednasku zo zei, je taky problem pozriet si kedy ma tu prednasku ina paralelka a chodit s nou? :P
“Any fool can use a computer.  Many do.”