Author Topic: Opravak z MA 1.  (Read 21059 times)

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #50 on: 07.06.2007, 01:14:24 »
janci zbehni za Misom on bol aj na prvej mozno bude vediet co dal
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #51 on: 12.06.2007, 03:29:14 »
ludia...na skuske ak si pamatate boli presne take priklady jak nam ukazoval na cviku...no ten styl...ale tak to vysvetlil, ze len prebehol kriedou po tabuli a nic nebolo uz...mate to niekto uplne opisane z tabule? lebo ja som nestihol :(

Lastmohikan

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #52 on: 12.06.2007, 22:21:42 »
Hi borci... no ma niekto neake typove priklady .??? ja idem zajtra tak nevem ci tu niekto pomoze??? nie je nic na ftp...?? inac z minula mam otazky ak by cel niekto... :)

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #53 on: 18.06.2007, 00:22:22 »
tak co? nikto nic? :)

limod

  • Newbie
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #54 on: 18.06.2007, 07:18:18 »
 :lb: dilina mali ste si dat prihlasky na ine skoly kym bol cas  :guitar: jebat celu feiku posratu , len na jednu wec mi bola dobra , a to ze ak mi niekto powie ze na nu xce ist taq mu hned vysvetli aku robi xybu :D  :c_afro: ja ako gymnazista som presiel prvym semestrom w pohode , ale druhym semestrom mi zacali letne prazdniny ;) sice jedna wec mi bude xybat - tie caje z feiky  :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: :emot-LMAO: taq ja mizim :ringsmiley:

nighthunter

  • ING
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 7786
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #55 on: 18.06.2007, 14:33:25 »
KAM IDES NA SKOLU ?
10 veci ktore na PC nenavidim
1. MAIS 2. Vista 3. Office 07 4. ICQ 5 Internet Explorer 6 WMP 7 BSOD 8.......(prijimam napady)

JBull

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #56 on: 20.06.2007, 17:25:06 »
Tato skola nieje tazka, len sa treba ucit, najvacsi problem na studentoch je to, ze si myslia, ze to bude tak jak na strednej kde sa pomali vobec netrebalo ucit. Skratka treba sa uz zobudit ved ste uz na Vysokej skole nie na nejakej zakladnej...ako sa hovori bez prace niesu kolace a podla mna je lepsie ked sa kusok prinutim na 5 rokov kusok z mojho casu obetovat uceniu akoby som cely zivot potom nadaval ako sa mam zle...a este vy ako prvaci mate to ovela lahsie, plno tazkych predmetov sa zrusilo alebo sa spojili do jedneho...skuske sa popytat nejakych tretiakov,stvrtakov co sa oni museli ucit

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #57 on: 20.06.2007, 18:51:11 »
JBull ale nemozes chciet od vsetkych aby si toto uvedomili....furt sa najdu jedinci ktori si myslia ze musia...ale je to cele o tom ci chcem...
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"