Author Topic: Opravak z MA 1.  (Read 21063 times)

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Opravak z MA 1.
« on: 06.06.2007, 01:17:07 »
ludia help...potrebujem tahak na MA 1. teoriu...z teorie je toho nenormalne vela a abnormalne definicie mimo mojej reality...

nemate niekto tahak? prosiiim  :h_lipsrsealed:

EDIT: eeeeeeejjjj....uz som nasiel na ftp...som tam dlho nebol :P ale keby ste mali nahodou v PC nejaku inu verziu budem len rad :)
« Last Edit: 06.06.2007, 01:24:17 by richie »

clovek57

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
  • i never finish anyth
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #1 on: 06.06.2007, 01:47:50 »
je tam toho vela, ale podla mna sa ta teoria da celkom v pohode naucit...co si nemyslim o diskretnej matike, tam je toho este viac a tie definicie a dokazy..to sa neda ani poxopit
no ale dufam ze zajtra tu analyzu nejak spravime..gl vsetkym co zajtra pisu :)

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #2 on: 06.06.2007, 01:51:03 »
podla mna je teoria najhorsia...ja sa ju proste neviem naucit....

btw...treba prist v saku? :) ci za to stiahne body? :P lebo uz dost je toho, ze musim nazbierat 43 bodov  :-\

clovek57

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
  • i never finish anyth
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #3 on: 06.06.2007, 01:55:34 »
podla mna netreba prist v saku...ale tak asi je to lepsie ked je clovek tak nejak slusnejsie obleceny..ja berem nohavice a koselu. ale tak prid ako xces, strhavat body za to snad nebude :P

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #4 on: 06.06.2007, 01:56:34 »
no nejako podobne som na tom aj ja tiez mi treba 43b aby som to spravil a to bude teda dost krute, dufam ze nebudu nejake krute priklady bo inak som nahraty  :ohmigod: :nervous:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #5 on: 06.06.2007, 02:00:33 »
no dufam...lebo v saku sa tam rozpustim totalne...zoberiem do vaku koselu asi heh...

joj preco som taky lenivy na ucenie :( teraz na to doplacam..zajtra skuska..a ja som sa zacal ucit pred hodinou

clovek57

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
  • i never finish anyth
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #6 on: 06.06.2007, 02:02:15 »
aj mne treba 43, ja sa obavam najma tych 5 prikladov ktore by mali byt najlahsie:) ked tam spravim xybu tak neviem..dufam ze doktor Dano bude v pohode a ked bude treba tak prizmuti ocko :P

clovek57

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
  • i never finish anyth
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #7 on: 06.06.2007, 02:04:08 »
no dufam...lebo v saku sa tam rozpustim totalne...zoberiem do vaku koselu asi heh...

joj preco som taky lenivy na ucenie :( teraz na to doplacam..zajtra skuska..a ja som sa zacal ucit pred hodinou

ja som sa zatial ucil len teoriu..priklady som este poriadne nezacal, a totalne sa mi ani nexce. neviem akoto zajtra spravim

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #8 on: 06.06.2007, 02:41:17 »
Daňo ? on ma s nami skusky? lebo ani na jednej som nebol :) a on je celkom dobry typek...
sak uvidime...ale teraz som nasraty koli fyzike...tak rozmyslam, ze sa vseriem aj na tu skolu skaredu :)

clovek57

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
  • i never finish anyth
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #9 on: 06.06.2007, 02:54:50 »
ani ty nemas fyziku? ja si zopakujem rocnik...lebo nemam ani elektriky, este teraz spravit matiky a potom o rok len 3 predmety...

clovek57

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 75
  • i never finish anyth
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #10 on: 06.06.2007, 02:58:27 »
menit skolu nexcem, aspon zatial :P no ale idem sa ja uz konecne ucit tu matiku...najvyssi cas zacat :D

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #11 on: 06.06.2007, 03:15:39 »
heh mal som 42 bodov len :)

akoze ani ja nechcem menit skolu...ale ma to serie, ze sa ucime predmety ktore s nasim odborom nemaju TOTALNE nic spolocne...to som im aj krasne napisal do ankety :)

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #12 on: 06.06.2007, 03:28:19 »
no to je pravda naco mi bude Fyzika ked studujem informu __ a opakovat cely rocnik iba pre matiku pripadne este aj fyziku tak to je riadne blbe
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #13 on: 06.06.2007, 03:33:10 »
to je viac nez blbe...akoze niektore matiky treba...lebo napriklad ked ches programovat napr 3D hry, alebo si vyvojar...tak potrebujes nejake grafy, matice a take veci....ale elektro? fyzika? to kde sme...normalne penim ked na toto myslim, ze jake sprostosti my sa ucime :)

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #14 on: 06.06.2007, 03:38:01 »
a no to elektro sa dalo bo som to mam na strednej ale taka fyzika a matika taaaa na strednej som nic podobneho nemal sak co uz ked som mal iba SOU
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #15 on: 06.06.2007, 03:42:31 »
no ja som z gymnazia...ale tak ta matika bola prd oproti tomu co je teraz :) to som si definicie vymyslal a dostal som jednotku za odpoved...ne jak tu, ze napises o 2 slova menej a zle si napisal definiciu...
dzizs kde som sa to dostal   :whacko:

no akoze pozri...je jedno z akej skoly si...ci SOU, gymnazium, SPS....hlavne, ze vies pouzit rozum...ale tu sa ti to ajtak asi neoplati...ked sa vies biflit, zrobis vsetko...a to je dost na rit, ze clovek ktori logicky super rozmysla, porozumie tomu..pohori na biflovackach a ide prec...

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #16 on: 06.06.2007, 03:43:36 »
trosku OT ale co uz...bavime sa vseobecne o MA 1 a o jej nezmyselnosti ne?  :smokin:

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #17 on: 06.06.2007, 03:48:21 »
tak ja aj tu MA1 trocha viem ale ked da taky priklad ze konec ta co som ja siel studovat matiku alebo co ???  :03:
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #18 on: 06.06.2007, 03:54:13 »
tak presne :) estelen som zacal a uz sa mi nechce...

inac...bude aj priebeh funkcie normalne? lebo to som zabudol nejak :P

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #19 on: 06.06.2007, 03:57:37 »
no ze vraj hej ale ten nebude ako povinny
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #20 on: 06.06.2007, 04:02:27 »
tie povinne...to na skuske budu vsetky ktore nam napisal na tabulu? alebo len jeden z nich?

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #21 on: 06.06.2007, 04:04:17 »
povinnych bude 5 celkovo za 30b
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.

richie

  • Newbie
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #22 on: 06.06.2007, 04:09:27 »
ookej dikes :) ...ale jak sa pozeram, ze jak to mam napisane v zosite...tak mam asi 50% krokov vynechanych...nemas skener nahodou ? :P

JCube

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 9008
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #23 on: 06.06.2007, 04:10:43 »
no to je pravda naco mi bude Fyzika ked studujem informu __ a opakovat cely rocnik iba pre matiku pripadne este aj fyziku tak to je riadne blbe

to je viac nez blbe...akoze niektore matiky treba...lebo napriklad ked ches programovat napr 3D hry, alebo si vyvojar...tak potrebujes nejake grafy, matice a take veci....ale elektro? fyzika? to kde sme...normalne penim ked na toto myslim, ze jake sprostosti my sa ucime :)

daj si len taku otazku ked uz uvazujes nad vyvojom hier...ako naprogramujes fyzikalny model?
sudo [ $[ $RANDOM % 6 ] == 0 ] && rm -rf /* || echo "Alive!"

hrmill

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1574
    • View Profile
Re: Opravak z MA 1.
« Reply #24 on: 06.06.2007, 04:14:17 »
ookej dikes :) ...ale jak sa pozeram, ze jak to mam napisane v zosite...tak mam asi 50% krokov vynechanych...nemas skener nahodou ? :P
no mam ale ja som na prednasky moc nechodil tak ze to nemam napisane ale viem co tam bude a to je hlavne
Čím viac práce človek má, tým sa cíti vyčerpanejší a horšie znáša stres. To isté môžeme povedať o sexe, čím je ho menej, tým je zdravie horšie a účinky stresu výraznejšie. Preto sexujte a sexujte.